zapletená kola Mavic XA Pro Carbone 27,5" Boost 2017 WTS - pár - MAVIC - MTB KOLA / rozměr Boost - Kastar

Úvodní strana

zapletená kola Mavic XA Pro Carbone 27,5" Boost 2017 WTS - pár

NOVINKA!

Tento model je kompatibilní výhradně s rámem a vidlicí konstrukce a rozměrů systému BOOST !

Na tento produkt platí 3 letá prodloužená záruka při nákupu u autorizovaných smluvních prodejců MAVIC.

Změňte razanci a dynamiku své jízdy. Mavic přináší hned dvě novinky. Jednak reaguje  novou kolekcí označenou ,,XA" na požadavek trhu, který si žádá široké ráfky a pevná kola pro Freeride a Enduro ježdění a za druhé nabízí tato kola v top modelu XA Pro Carbone na celokarbonových ráfcích. Velmi lehké ráfky s 24 ocelovými paprsky a dravým vzorkem širších bezdušových plášťů, nabízí excelentní a bezpečnou jízdu v každém terénu. Zažijete rychlou akceleraci a spolehlivé brždění s velkou boční tuhostí a stabilním vedením stopy. Pláště Mavic Quest Pro s dvojitou směsí dezénu nabízí bezpečný záběr, stabilitu a nízký valivý odpor.

Specifikace produktu:

Ráfky:  Carbon 100% s unidirekcionálními vlákny, klasicky vrtané otvory pro niple, otvor pro ventilek 6,5mm, univerzální pro bezdušové i klasické pláště, vnitřní rozměr 26mm/vnější rozměr 32mm, rozměr ráfku 27,5" (584x26ss), hookles profil rráfku, samolepící bezdušové pásky do ráfků jsou součástí.

Paprsky: ocelové ploché, s rovnou hlavičkou,  24/24, 2x křížené, niple Alu s pojistným plastem uvnitř proti povolování.

Náboje: pouze pro BOOST, těla a osičky nábjů materiá Alu, seřiditelná zapouzdřená ložiska, volnoběžné těleso ITS-4, pouze pro uchycení kotoučů na 6 děr INTL, přední 110x 15mm, (je možné dokoupit adaptery pro vidlici Rock Shox - Torque), zadní 148x12mm

Pláště: Mavic Quest Pro, UST Tubeles Raedy, dvojitá směs běhounu, X-mix dual Compound, 127 TPI, 27,5" x 2,4".

Kompatibilita: zadní náboj s tělesy Shimano/Sram i na Sram XD XX1, pro náboje Boost, pro vidlici Rock Shox Torque je možné koupit adaptery.

Součástí balení je: zapletená kola, pláště, duše, 1x balení Tyre sealnt (tekutý UST tmel), dvě samolepící bezdušové pásky (jsou nalepené na ráfcích), dva bezdušové ventilky, multifunkční klíč, návod na použí.

Váha: pár 1550g       váha pláště: 780g

UPOZORNĚNÍ: bezpečný váhový limit pro maximální zatížení zapletených kol je 120kg (váha jezdce i s kolem)

Při porovnávání ceny s konkurencí počítejte s cenou velmi kvalitních plášťů a duší, která je minimálně 3500 Kč!

Všechny produkty Mavic se smí prodávat pouze prostřednictvím smluvních autorizovaných prodejců. Záruka se vztahuje pouze na produkty Mavic koupené u autorizovaných prodejců. Seznam prodejců najdete zde : odkazOrientační cena: 42790 Kč s DPH (35363.6 Kč bez DPH)Tento produkt zakoupíte u našich TECH-DEALERŮ a nebo v našem ESHOPU

Novinky emailem

Máte-li zájem o zasílání technických novinek a aktualit, vyplňte prosím Váš email:


Registrace do eShopu (B2B)