zapletená kola Mavic KSYRIUM PRO CARBONE SL Disk CL 2017 WTS + galuska - pár - MAVIC - SILNIČNÍ KOLA / disková - Kastar

Úvodní strana

zapletená kola Mavic KSYRIUM PRO CARBONE SL Disk CL 2017 WTS + galuska - pár

Super lehký model s rychlou akcelerací což je výhodou při stoupání do kopce. Velmi lehké celokarbonové ráfky. 2x 24 parsků s novým zadním nábojem ID 360. Náboje se vyrábí v této galuskové verzi pouze pro systém  CenterLock uchycení brzddových kotoučů. 3irsí ráfek i galuska v šířce 25mm. Kola jsou konstruována pro silnici , cyclocross i neasfaltové povrchy.

Na tento produkt platí 3 letá prodloužená záruka při nákupu u autorizovaných smluvních prodejců MAVIC.

Ráfky: celokarbonový ráfek 3K carbon fiber, 24 děr, šářka i výška 25mm.

Paprsky: ploché aero ocelové paprsky s rovnou hlavičkou, přední i zdní kolo jich má 24, výplet je 2x křížený a u kazety je radiální , zapletený způsoben Isopulse.To zaručuje účinný efektivní přenos kroutícího momentu při šlapání a při brždění zase efektivní a bezpečnou brzdnou dráhu. Vyšší počet ocelových paprsků zaručuje s nízkým profilem karbonového ráfku, neuvěřitelný komfort a na nerovném povrchu (dlažební kostky) nečekaný komfort.

Náboje: přední i zadní zsou z materiálu Alu , osky také , v předním kole jsou dvě a v zadním čtyři zapouzdřená ložiska. Zadní náboj má systém uložení volnoběžného tělesa ID 360. 

Galusky: Mavic montuje vlastní galusky konstruované se specificky odlišným dezénem pro přední a zadní kola. Na předním kole je model Yksion Grip Link a na zadním označený Power Link. Kord galusky je tkaný v kvalitě 210 TPI z Nylonových vláken. Protoprůrazová vrstva je z Polyamidu. Doporučený efektivní tlak u 25mm široké galusky je max.7,7 Bar.

Kompatibilita: Model je konstruovaný pro kotoučové brzdy ve verzi Centerlock, na zadní náboj je možné montovat tři druhy volnoběžných těles. Klasické pro Shimano/Sram , Campagnolo i také pro Sram-Road. Při objednávání to napiště do specifikace. Přední náboje je možné montovat jak pro uchycení do vidlice klasickými rychloupínači v číře 100mm a dále pro pevné osy 12 i 15mm ( nutné použít adaptery). U zadního náboje  je možné klasické upnutí 135mm široké osky na rachloupínač nebo 12mm pevnou osku v šířce 142mm.

Součástí balení je: Volnoběžné těleso (,,ořech") podle vaší objednávky , přední adaptedy pro 12 a 15m osy ( pro RU je nutné doobjednat), zadní kolo je připravené pro 12 x 142mm.( pro RU je nutné doobjednat adaptery), dále návod na použití.

servis a náhradní díly:  Všichni naši prodejci označení jako MAVIC TECH DEALER jsou proškolení a mají servisní vybavení. Záruční opravy a veškeré náhradní díly máme v našem MAVIC SERVIS CENTRU pro ČR A SK . Mavic jako  výrobce garantuje oficiálně výrobu  náhradních dílů na zapetená kola 5 let od doby kdy se produkt přestane vyrábět. 

váha: bez galusek: 1320g

váha včetně galusek: 1860g

(výrobce uvádí 5% toleranci, váha zapletených kol je bez rychloupínačů)

UPOZORNĚNÍ: bezpečný váhový limit pro maximální zatížení zapletených kol je 120kg (váha jezdce i s kolem)

více informací o produktu na www.mavic.com

Při porovnávání ceny s konkurencí počítejte s cenou velmi kvalitních plášťů a duší, která je minimálně 2000 Kč!

Všechny produkty Mavic se smí prodávat pouze prostřednictvím smluvních autorizovaných prodejců. Záruka se vztahuje pouze na produkty Mavic koupené u autorizovaných prodejců. Seznam prodejců najdete zde : odkazOrientační cena: 52990 Kč s DPH (43793.4 Kč bez DPH)Tento produkt zakoupíte u našich TECH-DEALERŮ a nebo v našem ESHOPU

Novinky emailem

Máte-li zájem o zasílání technických novinek a aktualit, vyplňte prosím Váš email:


Registrace do eShopu (B2B)

Katalog produktů