zapletená kola Mavic KSYRIUM PRO CARBONE SL Disk 2017 WTS + pláště - pár - MAVIC - SILNIČNÍ KOLA / disková - Kastar

Úvodní strana

zapletená kola Mavic KSYRIUM PRO CARBONE SL Disk 2017 WTS + pláště - pár

Kola jsou novinkou a top modelem v řadě KSYRIUM s celokarbonovým plášťovým ráfkem pro diskové brzdy. Ráfek je  konstruovaný z 3K carbon vláken, profilem pro diskové brzdy, pro pláště 25-32mm. Má vysokou pevnost a především nízkou váhu. Je zapletený 24/24 ocelovými aeropaprsky s Alu pojistnými niply, které efektivně přenáší vynaloženou energii a současně zajišťují spolehlivé a bezpečné brždění. Zbrusu nové jsou i lehké Alu náboje s novým progresivním systémem přenosu energide ID 360. Náboje jsou kompatibilní pro klasické rychloupínače (RU)  i pevné osky 12 nebo 15 mm na předním a  135 RU i 12 x142mm na zadním kole. Vyrábí se ve dvou verzích pro uchycení brzdových kotoučů INTL 6 i Center Lock. Širší ráfek 17mm (vnizční rozměr) , je ideální pro uložení 25mm plášťů . Nízká výška ráfku 25mm nabízí komfort a ideální pružení. Díky své nízké váze má ráfek neuvěřitelnou akceleraci. Mavic klade velký důraz i na kvalitu plášťů. Kola jsou proto dodávána s vlastními plášti s počtem vláken v kvalitě 127 TPI ! S požitím patentu GRIPLINK a POWERLINK.

Na tento produkt platí 3 letá prodloužená záruka při nákupu u autorizovaných smluvních prodejců MAVIC.

ráfky: materiál - celokarbovový profil 3K carbon, vnitřní šířka 17mm , výška i šířka ráfku 25mm, otvor pto ventilek 6,5mm. Použitelná šířka plášťů 25 -32mm , max.tlak u 25m je 7,7 Bar.

paprsky: materiál ocel , kovaný aeropropfil s rovnými hlavičkami , pojisté niple proti povolování Alu ABS , počet př.24 / za. 24. 2x křížené , u kazety výplet patentem Isopuls, to zaručuje velmi efektivní přenos kroutícího momentu a také bezpečné pružení , kola snáší velmi dobře vibrace na kostkách a nerovné silnici.

náboje: materiál obou je Alu , osky také Alu , zapouzdřená průmyslová ložiska, přední osa 100mm pro RU , 12 i 15 mm uchycení ( s použitím adapterů), zadní je široká 135 pro RU nebo 142 pro 12mm uchycení ( s použitím adapterů). 

pláště: Yksyon Pro Griplink přední a Powerlink zadní v šířce 25 mm, jednosměsové 127 TPI, přední má protiprůrazovou vrstvi Kevlar a zadní Polyamide.

součástí balení je : adaptery pro přední 12x100 mm a zadní 12x142mm, multifunkční klíč , pásky do ráfků, návod na použití , u verze INTL 6 děr je přibaleno 2 x 6 šroubů pro uchycení brzdových kotoučů.

kompatibilita: zadní volnoběžná tělesa pro Shimano/Sram , Campagnollo i Sram XD-Road.

servis a náhradní díly:  Všichni naši prodejci označení jako MAVIC TECH DEALER jsou proškolení a mají servisní vybavení. Záruční opravy a veškeré náhradní díly máme v našem MAVIC SERVIS CENTRU pro ČR A SK. Mavic jako výrobce garantuje oficiálně výrobu náhradních dílů na zapetená kola 5 let od doby kdy se produkt přestane vyrábět.

 

váha: bez plášťů a duší 1520g  

váha včetně plášťů a duší: 1940g (výrobce uvádí 5% toleranci, váha zapletených kol je bez rychloupínačů)

UPOZORNĚNÍ: bezpečný váhový limit pro maximální zatížení zapletených kol je 120kg (váha jezdce i s kolem)

více informací o produktu na www.mavic.com

Při porovnávání ceny s konkurencí počítejte s cenou velmi kvalitních plášťů a duší, která je minimálně 2500 Kč!

Všechny produkty Mavic se smí prodávat pouze prostřednictvím smluvních autorizovaných prodejců. Záruka se vztahuje pouze na produkty Mavic koupené u autorizovaných prodejců. Seznam prodejců najdete zde : odkazOrientační cena: 52990 Kč s DPH (43793.4 Kč bez DPH)Tento produkt zakoupíte u našich TECH-DEALERŮ a nebo v našem ESHOPU

Novinky emailem

Máte-li zájem o zasílání technických novinek a aktualit, vyplňte prosím Váš email:


Registrace do eShopu (B2B)

Katalog produktů