zapletená kola Mavic KSYRIUM PRO CARBONE SL 2017 WTS + pláště - pár - MAVIC - SILNIČNÍ KOLA / plášťová - Kastar

Úvodní strana

zapletená kola Mavic KSYRIUM PRO CARBONE SL 2017 WTS + pláště - pár

...kola jsou novinkou a topmodelem v řadě KSYRIUM s celokarbonovým plášťovým ráfkem...superlehká kola mají vynikající akceleraci  především v horských stoupáních...ráfek má  vysokou pevnost a především nízkou váhu,  má přesnou a funkční brzdnou karbonovou plochu upravenou laserem  patentem iTgMAX ...je zapletený  ocelovými aeropaprsky  které efektivně přenáší vynaloženou energii a současně zajišťují spolehlivé a bezpečné brždění...zbrusu nové jsou i lehké Alu náboje s  progresivním systémem přenosu energide ID 360.....širší ráfek 17mm ( vnitčřní rozměr) , je ideální pro uložení 25mm plášťů . Nízká výška ráfku 26mm nabízí komfort a ideální pružení, při zachování velké boční tuhosti.  Mavic klade velký důraz i na kvalitu plášťů. Kola jsou proto dodávána s vlastními plášti 127 TPI ! Ultralehké duše s alu ventilky 48mm objednáte v naší nabídce ZDE

Na tento produkt platí 3 letá prodloužená záruka při nákupu u autorizovaných smluvních prodejců MAVIC.

Specifikace produktu:

Ráfky: celokarbonové 3K carbon fiber, výška 26 s šířka 25mm, vnitřní šířka 17mm, excelentní , funkční a bezpečná karbonová brzdná plocha upravená patentem iTgMax , otvor pro ventilek 6,5mm, profil je plášťový, ETRTO 622x17C.

Paprsky: ocelové, ploché aero s rovnou hlavičkou, Alu niple ABS, přední kolo 18 s radiálním výpletem, zadní 24 paprsků výplet Isopulse.

Náboje:  přední i tadní tělo Alu materiál, osky Alu materiál, průmyslová zapouzdřená ložiska, zadní náboj s tělesem systém ID 360.

Pláště: Yksion Pro Griplink (přední) Kevlar & Power Link (zadní) Polyamide, jednosměsové, 127 TPI, rozměr 25x622, doporučený max.tlak 7,7 Bar.

Kompatibilita: volnoběžná tělesa na Shimano/Sram i Campagnolo, brzdové gumičky na Shimano i Campa.

servis a náhradní díly:  Všichni naši prodejci označení jako MAVIC TECH DEALER jsou proškolení a mají servisní vybavení. Záruční opravy a veškeré náhradní díly máme v našem MAVIC SERVIS CENTRU pro ČR A SK. Mavic jako výrobce garantuje oficiálně výrobu náhradních dílů na zapletená kola 5 let od doby kdy se produkt přestane vyrábět.

Další informace a větší fotografie najete na www.mavic.com KLIKNI ZDE

váha: bez plášťů a duší 1390g    

váha včetně plášťů a duší: 1810g (výrobce uvádí 5% toleranci, váha zapletených kol je bez rychloupínačů)

Balení obsahuje: rychloupínače, pásky do ráfků, speciální brzdové gumičky na carbon (Campa&Shimano podle objednávky), návod na použití a záruční list

U našich specializovaných MAVIC TECH DEALER získáte prodlouženou 3.letou záruku

UPOZORNĚNÍ: bezpečný váhový limit pro maximální zatížení zapletených kol je 120kg (váha jezdce i s kolem)

více informací o produktu na www.mavic.com

Při porovnávání ceny s konkurencí počítejte s cenou velmi kvalitních plášťů a duší, která je minimálně 2500 Kč!

Všechny produkty Mavic se smí prodávat pouze prostřednictvím smluvních autorizovaných prodejců. Záruka se vztahuje pouze na produkty Mavic koupené u autorizovaných prodejců. Seznam prodejců najdete zde : odkazOrientační cena: 49990 Kč s DPH (41314 Kč bez DPH)Tento produkt zakoupíte u našich TECH-DEALERŮ a nebo v našem ESHOPU

Novinky emailem

Máte-li zájem o zasílání technických novinek a aktualit, vyplňte prosím Váš email:


Registrace do eShopu (B2B)

Katalog produktů