zapletená kola Mavic CXR Ultimate 60 2017 WTS + galuska - pár - MAVIC - SILNIČNÍ KOLA / galusková - Kastar

Úvodní strana

zapletená kola Mavic CXR Ultimate 60 2017 WTS + galuska - pár

CXR 60 rozšiřují  řadu HYPERAERO zapletených kol. Vedle vysokých CXR80 tak nabízíme nižší 60-tky. Jsou určené do časovek, triatlonu a rychlých rovinatých etap. Díky aerodynamickému patentu Mavic - CX01, tvoří vysoký karbonový profil ráfku ve spojení s galuskou a speciální aeropáskou CX01 ,,KOMPAKTNÍ  N A S A  AERODYNAMICKÝ TVAR". Ideální aeroprofil je dosažený díky speciálnímu profilu galusky  YKSION CXR ZDE .  Díky ideálnímu tvaru je velmi malý boční odpor. Boční vítr lehce obtéká a má jenom minimální vliv na ovládání kola za jízdy. Plný karbonový profil ráfku je 60mm vysoký. To dává kolu vysokou tuhost a pevnost. CXR60 mají ocelové paprsky 16/20 . Na základě spolupráce s mechaniky profesionálních týmů, vystupují niple z ráfku a kola se tak dají jednoduše centrovat i bez sundávání galusky. Alu náby mají ideální aeroprofil, alu osku a tenká lehká průmyslová ložiska. Kola byla vyvíjená a jsou aktuálně používána týmy : Garmin-Cervélo , Cofidis , Katusha . Kola jezdí Fred Van Lierde , Tim O-Donnel ,Mike Aigroz. CC60 mají všechny díly vyměnitelné a jsou plně servisovatelná . Zadní náboj je kompatibilní na systémy Shimano,Sram i Campa 10 i 11. Na karbonovou brzdnou plochu se musí používat výhradně speciální brzdové gumičky (žluté barvy)  ZDE . Mavic je nabízí v provedení pro Shimano i Campa brzdy. 

Na tento produkt platí 3 letá prodloužená záruka při nákupu u autorizovaných smluvních prodejců MAVIC.

servis a náhradní díly: Všichni naši prodejci označení jako MAVIC TECH DEALER jsou proškolení a mají servisní vybavení. Záruční opravy a veškeré náhradní díly máme v našem MAVIC SERVIS CENTRU pro ČR A SK. Mavic jako výrobce garantuje oficiálně výrobu náhradních dílů na zapletená kola 5 let od doby kdy se produkt přestane vyrábět. 

součástí balení je:

přední i zadní rychloupínač, speciální brzdové gumičky CXR, nástavec ventilku, multifunkční klíč a návod na použití

váha s galuskami:  2050g

váha bez galusek: 1 590 g, přední 710g, zadní 880g, galuska 230g

(výrobce uvádí 5% toleranci, váha zapletených kol je bez rychloupínačů)

UPOZORNĚNÍ: bezpečný váhový limit pro maximální zatížení zapletených kol je 120kg (váha jezdce i s kolem)

Všechny produkty Mavic se smí prodávat pouze prostřednictvím smluvních autorizovaných prodejců. Záruka se vztahuje pouze na produkty Mavic koupené u autorizovaných prodejců. Seznam prodejců najdete zde : odkazOrientační cena: 54090 Kč s DPH (44702.5 Kč bez DPH)Tento produkt zakoupíte u našich TECH-DEALERŮ a nebo v našem ESHOPU

Novinky emailem

Máte-li zájem o zasílání technických novinek a aktualit, vyplňte prosím Váš email:


Registrace do eShopu (B2B)

Katalog produktů