workshopy - Kastar - Mavic, servis zapletených kol Mavic, kola, ráfky, pláště, galusky, tretry, cyklistické přilby, paprsky, vzdělávání mechaniků, Bike akademie

Úvodní strana

workshopy

Zvětšit

11. listopad byl dnem pro ...ODPRUŽENÉ KOMPONENTY JÍZDNÍCH KOL    a   SERVIS ZAPLETENÝCH KOL MAVIC... mechanici se sjeli opět do mekky BIKE AKADEMIE do Velké Losenice .... děkujeme firmám : BP Lumen za půjčení vzorků odpružených komponentů SUNTOUR...firmě PELLS za půjčení vidlice MAGURA a firmě BOTICO za odpružené komponenty DT SWISS...náš dlouholetý lektor Dan Boubín (od roku 2006), který každoročně školí odpružené komponenty přivezl velkou část svého servisu a vzorků a umožnil tak mechanikům velice intenzivní praktický výcvik.... na dalším pracovišti si druhá skupina vyzkoušela  v praxi zaplétání, servis volnoběžných těles a výměnu ložisek u zapletených kol Mavic...veškerý výcvik mechaniků provádíme v BIKE AKADEMII výhradně s použitím nářadí a přípravků americké značky PARK TOOL. V rozšířeném textu najdete fotografie z workshopu.

Přečíst celý článek >>


Zvětšit

Jednodenní workshop Bike Akademie dne 20 listopadu 2013

...  první workshop z nové série pro vzdělávání mechaniků jízdních kol je minulostí ... všech 16 míst bylo obsazeno ... ve dvou  osmičlenných skupinách prošli mechanici dvě témata ... zaplétání kol a geometrie a nastavení správného posedu cyklisty na jízdním kole...odzkoušeli jsme si v tomto pilotním workshopu , že práce v osmi členných skupinách je intenzivní a účinná...touto cestou děkujeme i generálním partnerům Bike akademie ...firmám SAPIM a PARK TOOL a dále partnerům, kteří zapůjčili vzorky pro tento workshop ...firmy PELLS a MAVIC ... na 11. prosince jsme připravili další workshop , který proběhne také pouze ve dvou skupinách po osmi ... pro tento termín je tedy k dispozici pouze 16 míst ... školit se budou dvě témata... ODPRUŽENÉ KOMPONENTY JÍZDNÍCH KOL   a  SERVIS ZAPLETENÝCH KOL MAVIC...leták s podrobnými tématy workshopu umístíme v této sekci již brzy...

Přečíst celý článek >>


Zvětšit

Dvoudenní kurz pro mechaniky 25.-26.ledna 2011

Tento dvoudenní kurz byl zaměřený na získání základního přehledu o stavbě jizdního kola , geometrie rámů různých cyklistických disciplím, předprodejní a poprodejní servis jednotlivých komponentů nejpoužívanějších značek na trhu , výpočet výšky rámu a úpravu posedu cyklisty na kole a také na novinky pro další sezonu . Již tradičně dáváme prostor nově nastupujícím elektrokolům . 


Video Bike Akademie


Zvětšit

Jednodenní školení mechaniků dne 16.3. ve Velké Losenici

Praktického semináře se zůčastnilo 8 mechaniků . Čtyři pokročilí a čtyři  začátečníci . Proběhlo od 9:00 hod.do 17:00 . Po 1,5 hod.  teorií absolvovali mechanici praktický seminář . Tři praktická cvičení po 1,5 hod .  V teorii jsme se zaměřili na normy ETRTO , UST , TPI , SHORE  a dalši . Začátečníci zaplétali klasická kola a pokročilí mechanici prováděli konkrétní opravy a přeplétání zapletených kol Mavic  - Cosmic Crbone SL , R-SYS , Crossmax ST , Crossmax SLR a pod.. Všichni si  pak prakticky vyzkoušeli montáž bezdušových pneumatik. 

Přečíst celý článek >>


Starší články: <<  1 2 3

Novinky emailem

Máte-li zájem o zasílání technických novinek a aktualit, vyplňte prosím Váš email:


Registrace do eShopu (B2B)

Katalog produktů