vzdělávání v oboru - Kastar - Mavic, servis zapletených kol Mavic, kola, ráfky, pláště, galusky, tretry, cyklistické přilby, paprsky, vzdělávání mechaniků, Bike akademie

Úvodní strana

vzdělávání v oboru

Zvětšit

Bike Akademie byla založená v roce 2005. Od letošního března jsme změnili název na KASTAR AKADEMIE . Našimi workshopy prošlo více jak 1 100 účastníků. Naším zaměřením je profesní vzdělávání v oboru PRODEJ A SERVIS JÍZDNÍCH KOL s cílem zkvalitnění konkurenceschopnisti podnikatelů a zkvalitnění poskytovaných servisních a odborných služeb. V české republice neexistuje momentálně úplná profesní kvalifikace (dále PK) formou denního studia na učilištích či středních školách. V rámci programu rozvoje vzdělávání  existuje možnost získání částečné PK prostřednictvím složení profesní zkoušky.  Vzdělávací témata a workshopy Bike Akademie jsou zaměřené na standardy a kompetence  podle níže uvedených PK. 

1.MECHANIK JÍZDNÍCH KOL      23-069-H to je kód v Národní soustavě kvalifikací (celá verze je v přiloženém PDF)  Jsme již Aurorizovanou osobou pro provádění zkoušek. První termíny zkoušek vyhlásíme již brzy.

2.MECHANIK PRO PRODEJ JÍDNÍCH KOL (odborný prodavač) - je již schválená

3.MECHANIK ELEKTROKOL - je již schválená

4.MECHANIK PRO VÝROBU JÍZDNÍCH - je již schválená

5.CYKLOMECHANIK SPORTOVNÍHO TÝMU - je již schválená

Všechny PK jsou tedy schválené! . Na webu je najdete zde v odkazu : www.narodnikvalifikace.cz . Na tvorbě této PK se podíleli zástupci asociací AVDK, ASPK , Pedálsport , ekolo.cz ,Kastar a další.  Po složení zkoušky získá uchazeč kvalifikaci na úrovni výučního listu (úroveň vzdělání 3) v uvedeném oboru podle názvu PK, který je platný v celé EU a bude podložený Osvědčením Ministerstva průmyslu, které je garanten těchto PK.


Novinky emailem

Máte-li zájem o zasílání technických novinek a aktualit, vyplňte prosím Váš email:


Registrace do eShopu (B2B)

Katalog produktů