Těleso Shimano HG11 B9 - MAVIC - DÍLY & DOPLŇKY - Kastar

Úvodní strana
Nacházíte se: MAVIC - DÍLY & DOPLŇKY

Těleso Shimano HG11 B9

Volnoběžné těleso Mavic FTSL M10 ( patent FTSL ) je kompatibilní se všemi silničními a MTB (Crossride) koly. Je kompatibilní na všechny 9-10 i 11 kazety Shomano . Při montáži Shimano kazety 9 a 10 je nutné dát pod kazetu posložku (1,2mm), která není součástí balení. Nutno doobjednat pod katalogovým číslem M40417. Těleso je kompatibilní i s novou kazetu Shimano 11 . Při montáži této kazety se podložka pod kazetu nedává!  Pro servis volnoběžného tělesa je nutné používat výhradně minerální olej Mavic. Jak servisovat těleso najdete v naší technické poradně  ZDE .

Upozornění: Od sezony 2013 změnil Mavic konstrukci osky silničních kol. Osa má průměr 9mm. Stávající osy mají průměr 8mm. Konstrukce volnoběžného tělesa je stejná a těleso je komaptibilní jak na osky 8, tak 9mm. Těleso má základní rozměr otvoru v ložisku 9mm (tedy pro nová kola 2013), součástí balení tělesa je ale i redukce z 9 na 8mm osku. Tu stačí vložit zevnitř do tělesa a pak je kompatibilní i na všechny stávající starší modely. V případě problémů nás kontaktujte nebo se obraťte se servisem na naše proškolené MAVIC TECH-DEALERY.

informační video na servis zadní náby ZDE

Všechny produkty Mavic se smí prodávat pouze prostřednictvím smluvních autorizovaných prodejců. Záruka se vztahuje pouze na produkty Mavic koupené u autorizovaných prodejců. Seznam prodejců najdete zde : odkazOrientační cena: 1103 Kč s DPH (911.6 Kč bez DPH)Tento produkt zakoupíte u našich TECH-DEALERŮ a nebo v našem ESHOPU

Novinky emailem

Máte-li zájem o zasílání technických novinek a aktualit, vyplňte prosím Váš email:


Registrace do eShopu (B2B)

Katalog produktů