Těleso Campa ED11 B9 - MAVIC - DÍLY & DOPLŇKY - Kastar

Úvodní strana
Nacházíte se: MAVIC - DÍLY & DOPLŇKY

Těleso Campa ED11 B9

http://youtu.be/7DrRv4T05vAVolnoběžné těleso FTSL ED11 ( patent FTSL ) je kompatibilní se všemi silničnámi koly MAVIC . Je  kompatibilní  s kazetami  Campagnolo 10-ti , tak i 11-ti . Pro 10-ti kolečko se montuje kazeta přímo na těleso . Pro 11-ti kolečko se dává pod kazetu tenká podložka, která není součástí balení. Nutno doobjednat pod katalogovým číslem 10603401. Těleso se servisuje výhradně minerálním olejem MAVIC. Jak volnoběžné těleso servisovat najdete v naší technické poradně ZDE .

Upozornění: Od sezony 2013 změnil Mavic konstrukci osky silničních kol. Osa má průměr 9mm. Stávající osy mají průměr 8mm. Konstrukce volnoběžného tělesa je stejná a těleso je komaptibilní jak na osky 8, tak 9mm. Těleso má základní rozměr otvoru v ložisku 9mm (tedy pro nová kola 2013), součástí balení tělesa je ale i redukce z 9 na 8mm osku. Tu stačí vložit zevnitř do tělesa a pak je kompatibilní i na všechny stávající starší modely. V případě problémů nás kontaktujte nebo se obraťte se servisem na naše proškolené MAVIC TECH-DEALERY.

informační video na servis zadní náby ZDE

Všechny produkty Mavic se smí prodávat pouze prostřednictvím smluvních autorizovaných prodejců. Záruka se vztahuje pouze na produkty Mavic koupené u autorizovaných prodejců. Seznam prodejců najdete zde : odkazOrientační cena: 1103 Kč s DPH (911.6 Kč bez DPH)Tento produkt zakoupíte u našich TECH-DEALERŮ a nebo v našem ESHOPU

Novinky emailem

Máte-li zájem o zasílání technických novinek a aktualit, vyplňte prosím Váš email:


Registrace do eShopu (B2B)

Katalog produktů