Těleso MTB ITS4 2012 - MAVIC - DÍLY & DOPLŇKY - Kastar

Úvodní strana
Nacházíte se: MAVIC - DÍLY & DOPLŇKY

Těleso MTB ITS4 2012

Toto těleso ITS4 ( patent ITS4 ) je kompatibilní se staršími modely zapletenýcj kol Crossmax SX a Deemax a nově je Mavic používá i na všech Crossmaxes od roku 2012 . Těleso má tělo z Alu materiálu , má dvě ocelová promyslová ložiska a čtyři západky . Pro servisování telesa se musí výhradně používat minerální olej Mavic . ( odkaz ZDE ) . Těleso se dodává bez praporků a pružinek . Ty se dají objednat samostatně .

UPOZORNĚNÍ : nové těleso ITS4 je vyrobené z Alu materiálu .Je tedy velmi lehké . Pro dlouhou životnost měkčího materiálu tělesa oproti běžné oceli, je nutdé tedy dbát na předpis výrobce = nesmí se používat kazety,které nemají pastorky spojené unašečem.Kazety naskládané samoststně z jednotlivých pastorků se mohou do tělesa ,,zařezávat" a může dojít k deformaci tělesa. Nemá to žádný vliv na jízdu či řazení,ale při servisu může dojít k problémům při sundávaní kazety. Z tohoto důvodu je na volnoběžném tělese papírový obal s tímto upozorněním. V případě,že koupíte celé jízdní kolo již s namontovanými Mavic zapletenými koly z výroby ,konzultujte vlastnosti kazety s prodejcem .

Video 

Všechny produkty Mavic se smí prodávat pouze prostřednictvím smluvních autorizovaných prodejců. Záruka se vztahuje pouze na produkty Mavic koupené u autorizovaných prodejců. Seznam prodejců najdete zde : odkazOrientační cena: 1269 Kč s DPH (1048.8 Kč bez DPH)Tento produkt zakoupíte u našich TECH-DEALERŮ a nebo v našem ESHOPU

Novinky emailem

Máte-li zájem o zasílání technických novinek a aktualit, vyplňte prosím Váš email:


Registrace do eShopu (B2B)

Katalog produktů