Servis Mavic - Kastar - Mavic, servis zapletených kol Mavic, kola, ráfky, pláště, galusky, tretry, cyklistické přilby, paprsky, vzdělávání mechaniků, Bike akademie

Úvodní strana

Servis Mavic

Zvětšit

Francouzský výrobce MAVIC rozšířil svou kolekci pro sezonu 2015 do dvou velkých sekcí . BIKE SYSTEMS -  vybavení jízdního kola. Do této skupiny patří zapletená kola, ráfky, pedály, pláště, galusky, náhradní díly , nářadí a doplňky . Druhou sekcí je RIDERS EQUIPMENT - tedy vybavení cyklisty. Zde nabízíme přilby, oblečení, cyklistické tretry, batohy a doplňky . S produkty Mavic kupujete vždy dokonalý předprodejní a především poprodejní servis. Mavic vyvíjí všechny produkty ve vysoké kvalitě pro ty najnáročněnjší cyklisty. Každý produkt prochází vývojem, testováním v laboratořích a samozřejmě  přímo za jízdy, prostřednictvím spolupráce s nejlepšímy profesionálnímy jezdci a týmy. Jak zapletená kola, tak pedály jsou plně servisovatelné a dodáváme na ně veškeré náhradní díly. Mavic má celosvětově vybudovanou síť MAVIC SERVIS CENTER ( MSC ) Mezinárodní záruka platí celosvětově po dobu 24 měsíců. Naše MSC zastřešuje český a slovenský trh. Vyřizujeme jak servis tak i reklamace všech produktů Mavic.  Oficiální záruce Mavic podléhá zboží prodané výhradně prostřednictvím autorizovaných smluvních prodejců značky MAVIC France. 

V případě servisu stačí zaslat zapletené kolo k nám do MSC ve Velké Losenici 326 , PSČ: 59211 (tel: 563 034 074, 733 738 584) a nebo kontaktujte naše proškolené TECH-DEALERY odkaz ZDE. 

Společně ze zaslaným kolem pošlete průvodní formulář ! Ten si prosím stáhnete na našem webu v sekci TECHNICKÉ INFORMACE   odkaz - klikni zde

V případě nákupu produktu Mavic v zahraničí (maloobchodní síti nebo přes e-shop) musíte uplatňovat záruku pouze u prodejce u kterého jste zboží v zahraničí zakoupili. Pro uplatnění reklamace je bezpodmínečně nutný doklad o nákupu. Při uplatnění prodloužené tříleté záruky je nutné k dokladu o nákupu přiložit i záruční list Kastar s potvrzenými záručními prohlídkami u autorizovaných prodejců . 

Záruku neposkytujeme sadna produkty prodané z on-line eShopů, které nejsou našimi autorizovanými smluvními prodejci, jako jsou například angryBIKESPORT, angryKUPKOLO a další, kteří do sítě autorizovaných prodejců nepatří.

V posledních dnech máme informace od zákazníků, že některé e-shopy záměrně sundávají samolepky s výrobními čisly na zapletených kolech MAVIC. Taková kola jsou bez identity, nedá se určit jejich původ ani datum výroby. Je to vážné porušení prodejních principů značky MAVIC. Ze strany MAVICU se na ně samozřejmě nevztahuje žádná záruka.

Pro zlepšení předprodejního a poprodejního servisu zapletených kol Mavic školíme každý rok odborně naše prodejce. Proškolení smluvní prodejci jsou označeni jako TECH-DEALER. Tyto specializované prodejny se servisem vám nabídnou odborné předvedení produktů, doporučí vám odpovídající model zapletených kol, a jako jediní vám také nabídnou možnost získání prodloužené 3-leté záruky.

Pro získání spolehlivosti, bezpečnosti a především plné efektivity zapletených kol Mavic, doporučujeme servisní prohlídku (kontrola ráfku a brzdných ploch, kontrola kvality paprsků a jejich napětí, případné centrování, kontrola ložisek a servis volnoběžného tělesa). Servisní prohlídku doporučujeme u silničních kol 1x a u MTB 2x ročně.

Přečíst celý článek >>


Novinky emailem

Máte-li zájem o zasílání technických novinek a aktualit, vyplňte prosím Váš email:


Registrace do eShopu (B2B)

Katalog produktů