plášť Mavic Yksion Pro 2017 PoweLink - MAVIC - PLÁŠTĚ & GALUSKY & duše / pláště silniční - Kastar

Úvodní strana

plášť Mavic Yksion Pro 2017 PoweLink

Po několika letech testování zahájil Mavic spolupráci s renomovaným výrobcem plášťů HUTCHINSON France. Pláště jsou tedy vyrobené ve Francii. Pro zadní kola je jiný dezén a konstrukce celého kordu. Plášť je tedy označený jako Yksion Pro PowerLink SSC. Konstrukce pláště  PowerLink je specifiká pro zatížení a požadovaný výkon zadního kola. Dezén má měkší směs S 60a. Má protiprůrazovou vrstvu z Nylonu. Ta má nižší valivý odpor než protiprůrazová vrstva z Kevlaru na předním kola.  Vlastnosti Nylonové vrstvy splňují požadavek na efektivnější přenos energie, nízký valivý odpor a dlouhou životnost. Tvar , délka a úhel nasměrování žlábků v dezénu se podstatně liší od předního kola. Zadní plášť nasazujte klasicky , tedy dezénem ve tvaru,,V" po směru jízdy. Má to svůj význam. Dezén pohlcuje vodu do středu běhounu a vytlačuje ji směrem dozadu za zadní kolo. Na stranách dezénu při náklonu v zatáčkách je minimální množství vody. V kombinaci s předním pláštěm je tak ovládání kola v zatáčkách za každého počasí bezpečná a efektivní.

Tento model má na boku pláště označení SSC  Special service course = výrobek používají profesionálové .Stejný model Yksion Pro bez označení SSC se vyrábí pro jiná zapletená kola. Rozdíl je pouze v logu SSC.

Mavic jako první výrobce zapletených kol prosazuje patentem WTS ( wheel tyre systems) efektivní a velice funkčíní spojení zapleteného kola v jeden kompaktní celek s pláštěm. Díky společnému testování upravuje Mavic jak ráfky ,tak pláště aby tvořili ten ejefektivnější a bezpečný celek. Tímto technologicky  efektivním spojením můžete zažívat efektivní a bezpečnou jízdu a dostanete ze svého kola a především Mavic komponentů maximum. Z toho důvodu Mavic vyrábí u silničích top modelů různou směs, tvar a směr dezénu. Proto nebízíme speciální pláště na přední a zadní kola.

Mavic nabízí k plášťům i dva modely duší s lehkým Alu ventilkem o dvou délkách 48mm a 60mm o váze 80g

rozměr : 23mm = 190g   25mm = 210g    28mm = 220g

Všechny produkty Mavic se smí prodávat pouze prostřednictvím smluvních autorizovaných prodejců. Záruka se vztahuje pouze na produkty Mavic koupené u autorizovaných prodejců. Seznam prodejců najdete zde : odkazOrientační cena: 1190 Kč s DPH (983.5 Kč bez DPH)Tento produkt zakoupíte u našich TECH-DEALERŮ a nebo v našem ESHOPU

Novinky emailem

Máte-li zájem o zasílání technických novinek a aktualit, vyplňte prosím Váš email:


Registrace do eShopu (B2B)

Katalog produktů