plášť Mavic Yksion Pro 2017 GripLink - MAVIC - PLÁŠTĚ & GALUSKY & duše / pláště silniční - Kastar

Úvodní strana

plášť Mavic Yksion Pro 2017 GripLink

Po několika letech testování zahájil Mavic spolupráci s renomovaným výrobcem plášťů HUTCHINSON France. Pláště jsou tedy vyrobené ve Francii. Yksion Pro GripLink SSC je závodní top model konstruovaný pro přední kola. Označení GripLink je specifické pro použití na předním kole. Konstrukce kordu a směs dezénu je koncipována  pro zatížení a odpovídající výkon předního kola. Kord je tkaný z Nylonu 127 TPI. Má protiprůrazovou vrstvu SUPERIOR KEVLAR, která je na předním kole velice důležitá. Směs dezénu je měkčí 60 SHa, pro lepší ovládání v zatáčkách i na mokrém povrchu a bezpečné brždění. Pro odvádění vody při jízdě na mokrém povrchu má integrované žlábky a atipicky opačně směřovaný dezén. Přední plášť nasazujte z pohledu jezdce ,,V" tvarem dezénu proti směru jízdy. Takto tvarované žlábky vytlačují vodu před plášť do stran. Do místa přímeho kontaktu pláště s vozovkou se tak dostane minimální množství vody. Dlouhé šikmé  žlábky zvyšují také elasticitu dezénu. To zvyšuje podstatně přlnavost díky dokonalému kopírování nerovností na vozovce.

Tento model má na boku pláště označení SSC  Special service course = výrobek používají profesionálové . Stejný model Yksion Pro bez označení SSC se vyrábí pro jiná zapletená kola. Rozdíl je pouze v logu SSC.

Mavic jako první výrobce zapletených kol prosazuje patentem WTS ( wheel tyre systems) efektivní a velice funkčíní spojení zapleteného kola v jeden kompaktní celek s pláštěm. Díky společnému testování upravuje Mavic jak ráfky ,tak pláště aby tvořili ten ejefektivnější a bezpečný celek. Tímto technologicky  efektivním spojením můžete zažívat efektivní a bezpečnou jízdu a dostanete ze svého kola a především Mavic komponentů maximum. Z toho důvodu Mavic vyrábí u silničích top modelů různou směs, tvar a směr dezénu. Proto nebízíme speciální pláště na přední a zadní kola.

Mavic nabízí k plášťům i dva modely duší s lehkým Alu ventilkem o dvou délkách 48mm a 60mm o váze 80g

rozměr : 23mm = 190g   25mm = 210g    28mm = 220g

 

Všechny produkty Mavic se smí prodávat pouze prostřednictvím smluvních autorizovaných prodejců. Záruka se vztahuje pouze na produkty Mavic koupené u autorizovaných prodejců. Seznam prodejců najdete zde : odkazOrientační cena: 1190 Kč s DPH (983.5 Kč bez DPH)Tento produkt zakoupíte u našich TECH-DEALERŮ a nebo v našem ESHOPU

Novinky emailem

Máte-li zájem o zasílání technických novinek a aktualit, vyplňte prosím Váš email:


Registrace do eShopu (B2B)

Katalog produktů