pedály Mavic MTB Crossmax XL Pro Ti - MAVIC - PEDÁLY / mtb - Kastar

Úvodní strana
Nacházíte se: MAVIC - PEDÁLY / mtb

pedály Mavic MTB Crossmax XL Pro Ti

AKCE! DOPORUČUJEME!

Všechny pedály MAVIC jsou vyráběné technologií TIME France. XL - tělo pedálu je široké s velkou styčnou plochou pro tretry a je konstruované pro náročné technické pasáže. Vyšší pevnost a odolnost pedálu zajišťuje 12 mm široká osička. Nabízí stabilitu, spolehlivost a důvěru za jízdy. Nový design těla pedálů z compozitového materiálu nabízí nižší váhu a dlouhou životnost. Inteligentní upínací systém ATAC nabízí dva různé úhly pro vypnutí tretry z pedálu. V úhlu 13° nebo 17°. Tyto dva úhly nastavení získáte jednoduše pouze výměnou levého kufru za pravý. Rozdíl je viditelný na přiloženém obrázku . Kufry jsou označené písmeny L a R a mají dvě různé náběhové hrany.  Montáž je podrobně zpracovaná v návodu na použití. Systém ATAC je  samočistící systém, je spolehlivý za každého počasí. Pedály jsou kompletně servisovatelné, všechny díly se dají vyměnit v Mavic Servis Centru. Více informací o technologiích pedálů Mavic najdete na www.mavic.com  KLIKNI ZDE .

Model Crossmax XL Ti má tělo pedálu z karbonu , osku dutou titanovou 12mm. Kontrukce má dvě nezívislé dvouspirálové pružiny pro upínání kufrů oboustranně. Široké funkční tělo pedálu z velmi lehkého carbonového kompositu. Bio systém unožňuje fyziologicky potřebnou vůli pro funkci vašich kloubů. Vůje je 2,5mm na každou stranu a možnost otáčení v kotníku ,tedy torzní vůle je 5°na každou stranu. Samočistící funkce pro uchycení kufrů do pedálů je standardní klasikou ATAC systému.

Produkt je označený značkou  MAVIC SSC   . To znamená že stejný výrobek používají i profesionální jezdci Enduro a DH .

V balení u pedálů jsou i zarážky (kufry).

váha 340g

Všechny produkty Mavic se smí prodávat pouze prostřednictvím smluvních autorizovaných prodejců. Záruka se vztahuje pouze na produkty Mavic koupené u autorizovaných prodejců. Seznam prodejců najdete zde : odkazVýše slevy: 44%

Orientační cena: 6990 Kč s DPH

Akční cena: 3900 Kč s DPH (3223.1 Kč bez DPH)

Akce platí do: 31. 12. 2017Počet kusů k objednání: ks -->

Novinky emailem

Máte-li zájem o zasílání technických novinek a aktualit, vyplňte prosím Váš email:


Registrace do eShopu (B2B)

Katalog produktů