Kastar - Mavic, servis zapletených kol Mavic, kola, ráfky, pláště, galusky, tretry, cyklistické přilby, paprsky, vzdělávání mechaniků, Bike akademie

Úvodní strana

NOVINKA ! Adaptery na kola Mavic 100/142 na Boost 110/148

Zvětšit

Nemůžete namontovat vaše starší kola Mavic s oskami 100/142 do nového rámu BOOST s širšími osami 110/148 mm ? Tento problém vám pomohou vyřešit nové sady adapterů, které namontujete na osy a pod brzdové kotouče. Na sytému BOOST je posunutý i převodník s klikou o 3 mm vpravo. Když se vám toto vše povede = že namontujete neboostová kola s rozměry 100/142 mm s novými adaptery na boostový rám 110 /148mm, zkontrolujte řetězovou linku a vylaďte si řazení zadního měniče. Samozřejmě víme, že tato přestavba nenahradí 100% konstrukci systému Bosst, ale můžete použít vaše starší kola Mavic na nový Boost rám. Pro velký tlak a zájem ze strany zákazníků jsem k tomuto kroku přistoupili. Základní rozdíly a rozměry systému BOOST jsme pro vás zpracovali v přiloženém PDF. Jaké adaptery použít na vaše kola najdete v rozšířeném textu...objednávky pouze emailem. kastar@kastar.cz (zašlete foto vašich kol) nebo tel: 736 631 007...rádi vám poradíme, aby byla zajištěná vaše bezpečnost!

Mavic nabízí aktuálně dva systémy nábojů u svých zapletených kol.

Systém TS2 - je montovaný na všech modelech Crossride disc, Crossride UST, Crossride Light, Crossroc UST. Barva Alu osky je černá. Na přední kolo použijete sadu AD201703 tak, že adaptery č.1 (jsou oba stejné) nasadíte na osu a pod brzdový kotouč použijete distanční 5mm vysokou podložku č.3. Doporučujeme použít delší šrouby 12mm. Pro zadní kolo použijete sadu AD201704 stejným způsobem. Adaptery č.1 nasadíte na osu a pod brzdový kotouč dáte distanční podložku č.2 - 3mm vysokou. Také doporučujeme delší šrouby.

Systém ITS4 - ten se používá na všech top modelech Crossmax. Na přední kolo použijete sadu AD201702 tak že širší adapter č.1 použijete na stranu u brzdového kotouče a č.2 pak na stranu druhou. Pod brzdový kotouč použijete distanční podložku č.3 - 5mm. Doporučujeme 12mm šrouby. Na zadním kole použijete sadu AD270101. Široký Alu adapter č.2 dáte na levou nezáběrovou stranu kde je brzdový kotouč. Pod kotouč namontujete 3mm širokou distanční podložku č.3.  Tenký ocelový kroužek č.1 namontujete tak, že nejdříve vytočíte matici, která upevňuje volnoběžné těleso (ořech) a podložku dáte na osku pod matici a matici namontujete zpět. Pozor matice musí být "modrostříbrná" pro stavbu 142mm né černá pro stavbu 135mm. V případě potřeby máme tyto matice skladem.

Cena jedné sady adapterů je 550,- Kč (včetně DPH)

ZvětšitZvětšitZvětšit

<< Zpět

Novinky emailem

Máte-li zájem o zasílání technických novinek a aktualit, vyplňte prosím Váš email:


Registrace do eShopu (B2B)

Katalog produktů