a
a
You have no items in your shopping cart.

KASTAR G 38

KASTAR G 38
Availability: In stock
SKU: KC0052
29 800,00 Kč incl tax
GRAVEL  G38  C  & T  disc carbon

 

LEHKOST – VARIABILITA - RYCHLOST

 

Model má karbonové plášťové nebo galuskové  ráfky  700C  vysoké 38mm. Je to jezdci vybraná ideální výška pro svojí univerzálnost. Kola tak zvládají gravlové i cyklokrosové pláště ( galusky) a současně se dají používat i hladké silniční pláště( galusky )  od 25mm šířky. Naši zákazníci je tak využívají v terénu i na silni na kolech gravlových anebo na silničních kolech s diskovými brzdami.

Celkově velmi lehká kola mají vynikající akceleraci. 24 ocelových aero paprsků dává kolům pevnost a lehkou ovladatelnost. Ideální produkt pro zvýšení efektivity a rapidní snížení vašeho jízdního kola.  Ke kolům můžete koupit i obal na jeden pár kol, vhodný pro kola silniční. Pro kla Gravlová a cyklokrosová nabízíme obaly na jedno kolo samostatně, které jsou nepropustné. Chrání tak interiér vašeho vozu před nečistotami, vlhkostí a blátem.

 

Váha celého páru  plášťových je    1 310 g.

Váha celého páru galuskových je  1 270g.

 

Na tento model a všechny naše ostatní modely platí standardně 3 letá záruka !

V ceně produktu je i  k.a.s.t.a.r. I.D. = individuální design podle vašeho přání. Vlastní volba samolepek , dva barevné paprsky , barva niplů a  gravírování laserem na náboje.

 

 

Specifikace produktu

 

Ráfky: materiál karbon. Vyrábí je pro nás na zakázku italská firma Alchemist. Vnitřní rozměr je 19,5 mm. Je excentrický OS 2,5 mm. Otvory pro niple jsou speciálně vrtané přesně pod úhlem paprsků, aby byl nipl a paprsek v jedné ose. Je vysoký 38mm. To dodává kolům potřebnou tuhost a minimální ztráty při přenosu energie.

 

 

Náboje: Přední osa je 12 i 15/100 mm a zadní 12/142 mm. Pomocí adapterů na předním a výměnou osy na zadní kole můžeme rozměr nábojů upravit na rychloupínače. V předu 100 a v zadu 135m široké. Uchycení kotoučů můžete volit INTL 6 děr nebo Shimano DCL.

Materiál těla nábojů i osek je Alu. Ložiska jsou průmyslová zapouzdřená, bezúdržbová. Příruby jsou pro uchycení paprsků s rovnou hlavičkou. Volnoběžné těleso je Alu se dvěma ložisky, utěsněné proti vlhkosti a nečistotám. Převodový systém má 6 západek a ozubené kolo v náboji má 48 zubů. Chod je jemný, tichý a přenos energie je plynulý. Každá západka má dvě samostatné podpůrné pružinky. To zaručuje spolehlivou funkci systému jak v suchém, tak vlhkém prostředí. Těleso Shimano má tři ocelové lišty /ATB systém) , které ho chrání před nepříjemným zasekáváním kazety do tělesa.. Na objednávku je možné montovat i těleso Shimano titanové s doplatkem 3100 Kč. Volnoběžná tělesa (ořechy) montujeme podle potřeby  Shimano nebo Sram XD i XDR. Vše stačí upřesnit v objednávce.

 

 

Paprsky & niple : Montujeme top model Sapimu CX Ray s rovnými hlavičkami. Jsou ocelové s plochým aero profilem, kovaným za studena. Jsou velmi houževnaté s dlouhou životností.

Počet paprsků v obou kolech je 24 a jsou 2 x křížené. V případě vyšší váhy jezdce, nebo požadavku na vyšší tuhost výpletu motujeme zesílenou verzi tohoto modelu CX Sprint.

Niple jsou ALU s pojistným systémem SECURE LOCK proti povolování.

Tento výplet je velmi stabilní a výborně přenáší vynaloženou energii. Barvu niplů si můžete vybrat podle přání a designu na ráfcích.

Finální hodnoty napnutí paprsků měříme u každého modelu kalibrovaným tensometrem. Vyrábíme exklusivně kola přesně vyváženým napnutím každého paprsku. Hodnoty upravujeme i podle potřeby zákazníků.

 

Všechny KASTAR zapletená kola montujeme ručně. Hand made v naší firmě na Vysočině.

Ke každému zakoupenému páru kol obdržíte záruční list s uvedením hodnot napnutí paprsků, jménem a podpisem mechanika.

 

Jako dárek obdržíte náramek z Alu niplů na kevlarovém provázku.

 

VYRÁBÍME KOLA PODLE FYLOSOFIE NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ.

 

 

V případě dotazu jsme vám k dispozici na kastar@kastar.cz   a tel: 736 631 007