a
a
You have no items in your shopping cart.

KASTAR EN race CA 27,5 - 30mm boost

KASTAR EN race CA -30mm
Availability: Out of stock - on backorder and will be dispatched once in stock (custom made).
SKU: KC0010
€1080.86 incl tax
EN race CA 27,5“- 30mm

 

Model je vyvinutý pro top závodní enduro zatížení. Po několikaměsíčním testování Vojtou Bláhou, stejného modelu ale se širšími ráfky /vnitřní rozměr 35mm/ a po diskuzi s předními jezdi jako je Michal Prokop a Přemet Tejchman, jsme zvolili ráfek, tedy 30mm /vnitřní rozměr/.

Přemek Tejchman na tomto modelu letos závodí.

Pevné karbonové ráfky, odolné boost náboje a paprsky CX Ray, splňují veškeré požadavky pro ENDURO RACE.

 

I přes svoji robustnost a široké ráfky je váha solidních 1 630 g.

 

Specifikace produktu

 

Ráfky: materiál karbon se speciálně zesílenými stěnami aby odolávali nárazům. Jsou excentrické OFFSET 3 mm, vnitřní rozměr je 30 a výška 25 mm. Vnitřní stěny pro montáž plášťů jsou HOOK LES. Montáž je tedy velmi jednoduchá. Ráfky jsou jak pro klasické ETRTO, tak i UST READY pláště. Můžete tedy jezdit s dušemi i bez nich. Pro bezdušové pláště je nutné použít těsnící pásku, ventilky a tmel.

 

Náboje: bez kompromisu jsme zvolili spolehlivou robustní stavbu Alu nábojů. Jsou sice těžší, ale velice odolné. Mají velmi silné příruby pro uchycení paprsků s rovnou hlavičkou. Ložiska jsou průmyslová, oboustranně zapouzdřená. V nábojích jsou nalisovaná s přesně stanoveným přesahem, aby se stále lehce točila. Tento model má rozšířenou pevnější konstrukci BOOST: Přední osa je 15/110 mm / nebo 20/110/ a zadní 12/148 mm. Na objednávku můžeme zaplést i klasické náboje 15/100 a 12/142 mm. Příruby jsou konstruované pro paprsky s rovnými hlavičkami, což je pevnější a stabilnější varianta uchycení paprsků, která dovoluje vyšší a přesné napnutí podle tensometru.

Volnoběžná tělesa /ořechy/ montujeme Shimano nebo Sram. Tělesa jsou z materiálu Alu, ale mají tři ocelové lišty, které chrání těleso před zasekáváním kazety.

 

Paprsky: Sapim model CX Ray . Ocelové s profilem aero, kované za studena. Počet v obou kolech je 28 a jsou 3x křížené. OFFSET excentrický ráfek ( má otvory pro paprsky vrtané 3mm mimo osu) umožňuje vyrovnaný minimální rozdíl v napnutí paprsků na obou stranách výpletu. Výplet je tak, stabilnější a především má dlouhou životnost. Niple jsou ALU s pojistným systémem SECURE LOCK proti povolování. Pod niple používáme ocelové podložky.

 

Všechny KASTAR zapletená kola montujeme podle přání zákazníků. Můžete si vybrat barvu niplů, vybrat z barvy samolepek tak, aby vám ladili k barvě vašeho rámu. Stačí zaslat foto vašeho kola a vaše požadavky na design ráfků.

Ke každému zakoupenému páru kol obdržíte záruční list s uvedením hodnot napnutí paprsků, jménem a podpisem mechanika.

 

V případě dotazu jsme vám k dispozici na kastar@kastar.cz   a tel: 736 631 007