a
a
You have no items in your shopping cart.

KASTAR EN AL 27,5 M630- Race

KASTAR EN AL 27,5 M630- Race
Availability: Out of stock - on backorder and will be dispatched once in stock (custom made).
SKU: KC0021
€478.72 incl tax
EN AL 27,5“  M630 Race 32d.

 

Tento model jsme vyvinuli na základě dlouhodobého testování vev Světové Enduro Serii 2017. Jsme partnerem Vojty Bláhy, který na tomto modelu skončil v WES celkově na druhém místě. Enduro se svými tratěmi velmi přiblížilo sjezdovému DH. Na základě výsledků z testování se tento model postupně vyvíjel od váhy 1 690g až na konečných 2013g. Kola jsou extrémně odolná a spolehlivě zvládnou i zatížení ve těch nejnáročnějších terénech Enduro i DH. Jsou vhodná i pro Elektrokola MTB.

 

Specifikace produktu

 

Ráfky: materiál Alu se speciálně zesílenými stěnami a ocelovými kalíšky pro uložení niplů paprsků. Vnitřní rozměr ráfku je 30mm. Otvory jsou vrtané symetricky  uprostřed ráfku. Na základě testování v laboratoři a v závodech je tento způsob uložení paprsků vhodnější pro extrémní zátěž. Více na toto téma najdete v naší technické sekci. Stěny pro montáž plášťů jsou HOOK LES.( tedy bez ,,zobáčků“ které jsou na běžných ráfcích pro uchycení plášťů). Montáž je tedy velmi jednoduchá. Ráfky jsou jak pro klasické ETRTO, tak i USR READY pláště. Můžete tedy jezdit s dušemi i bez nich. Pro bezdušové pláště je nutné použít těsnící pásku, ventilky a tmel.

 

Náboje: bez kompromisu jsme zvolili spolehlivou robustní stavbu Alu nábojů. Mají velmi silné příruby pro uchycení paprsků se zahnutou hlavičkou. Ložiska jsou průmyslová, oboustranně zapouzdřená. V nábojích jsou nalisovaná s přesně stanoveným přesahem, aby se stále lehce točila. Tento model má rozšířenou pevnější konstrukci BOOST: Přední osa je 15/110 mm a zadní 12/148 mm. Na objednávku můžeme zaplést i klasické náboje 15/100 a 12/142 mm. Je možná i varianta 20/110 v předu a 142, 148 nebo 150 x 12mm v zadu. Volnoběžná tělesa (ořechy) montujeme podle potřeby na Shimano nebo Sram.

 

Paprsky & niple : Sapim model Race . Ocelové, kulaté se zahnutou hlavičkou. Pro jejich výměnu a servis jsou tedy běžně dostupné. U hlavičky a niplu jsou 2mm široké. Po své délce jsou pak kované průměr 1,8mm. Profil je válcovaný za studena, což dává paprskům houževnatost a dlouhou životnost. Počet v obou kolech je 32 a jsou 3x křížené. Niple jsou ALU s pojistným systémem SECURE LOCK proti povolování.

 

Všechny KASTAR zapletená kola montujeme podle přání zákazníků. Můžete si vybrat barvu niplů, vybrat z barvy samolepek tak, aby vám ladili k barvě vašeho rámu. Stačí zaslat foto vašeho kola a vaše požadavky na design ráfků.

Ke každému zakoupenému páru kol obdržíte záruční list s uvedením hodnot napnutí paprsků, jménem a podpisem mechanika.

 

V případě dotazu jsme vám k dispozici na kastar@kastar.cz   a tel: 736 631 007