a
a
You have no items in your shopping cart.

KASTAR E- bike extrem AL 29" - 29mm

KASTAR E- bike extrem AL 29" - 29mm
Availability: Out of Stock - on backorder and will be dispatched once in stock.
SKU: KC0034
14 900,00 Kč incl tax
E-bike extrem  29“- 29mm

 

Model je vyvinutý pro velkou zátěž. Může to být vysoká váha jezdce, náročné zatížení v terénu anebo jízda na silném MTB elektrokole. Komponenty jsou volené tak aby zvládli velké zatížení. Ráfky jsou široké 29mm, paprsky jsou velmi pevné a houževnaté a náboje mají odolná ložiska a příruby pro paprsky s rovnou hlavičkou. Pro dolání extrémní zátěži je zadní osa a volnoběžné těleso/ořech/ z oceli. Kola jsou extrémně odolná a spolehlivě zvládnou i osazení na nejsilnější Elektrokola.

 

I přes rzměr 29“, svoji robustnost a široké ráfky je váha solidních 1 930 g.

 

Specifikace produktu

 

Ráfky: materiál Alu. Vnitřní profil ráfku pro uložení plášťů je HOOK KES. Horní hrana ráfku je zesíláná aby odolávala nárazům v terénu a současně pozitivně zpevňuje celý jeho profil. Profil ráfku a vrtání otvorů je excentrické OFFSET  3mm.Ráfky jsou kompatibilní pro klasické ETRTO, tak i USR READY pláště. Můžete tedy jezdit s dušemi i bez nich. Pro bezdušové pláště je nutné použít těsnící pásku, ventilky a tmel. Ráfky mají větší otvory pro niple, aby měli více prostoru pro vychýlení ve směru paprsku. Pod nipli jsou ocelové podložky.

 

Náboje: bez kompromisu jsme zvolili spolehlivou robustní stavbu Alu nábojů. Mají velmi silné příruby pro uchycení paprsků s rovnou hlavičkou. Ložiska jsou průmyslová, oboustranně zapouzdřená. V nábojích jsou nalisovaná s přesně stanoveným přesahem, aby se stále lehce točila. Tento model má rozšířenou pevnější konstrukci BOOST: Přední osa je 15/110 mm a zadní 12/148 mm. Na objednávku můžeme zaplést i klasické náboje 15/100 a 12/142 mm. Příruby jsou konstruované pro paprsky s rovnými hlavičkami, což je pevnější a stabilnější varianta uchycení paprsků, která dovoluje vyšší a přesné napnutí, které pečlivě měříme kalibrovaným tensiometrem.

 

Paprsky: Sapim model Race 2mm. Ocelové, kulaté s rovnou hlavičkou. U hlavičky a niplu jsou 2mm široké. Jejich servis a výměna je tedy běžně dostupná. Po své délce jsou pak kované na průměr 1,8mm. Počet v obou kolech je 32 a jsou 3x křížené. OFFSET excentrický ráfek  umožňuje vyrovnaný minimální rozdíl v napnutí paprsků na obou stranách výpletu. Výplet je tak, stabilnější a především má dlouhou životnost. Niple jsou ALU s pojistným systémem SECURE LOCK proti povolování. Pod nipli jsou speciální ocelové podložky.

 

Všechny KASTAR zapletená kola montujeme podle přání zákazníků. Můžete si vybrat barvu niplů, i design samolepek tak, aby vám ladili k barvě vašeho rámu. Stačí zaslat foto vašeho kola a vaše požadavky na design ráfků.

Ke každému zakoupenému páru kol obdržíte záruční list s uvedením hodnot napnutí paprsků