a
a
Váš nákupní košík je prázdný.

Workshopy

 Aktuálně jsme vyhlásili na leden a únor  workshopy  ODPRUŽENÉ KOMPONENTY se dvěma termíny ve dnech 30.( již obsazeno) a 31.( již obsazeno)  ledna 2018 a  ZAPLETENÁ KOLA na 21. února 2018. Na polovinu února chystáme workshopy na téma SERVIS ZAPLETENÝCH KOL MAVIC , opracování DOSEDACÍCH PLOCH NA RÁMECH A VIDLICÍCH a SPRÁVNÁ GEOMETRIE RÁMŮ A PŘESNÉ NASTAVENÍ POSEDU CYKLISTY NA JÍZDNÍM KOLE. V březnu pokračujeme tématy KOTOUČOVÉ BRZDY a dále speciální dvoudenní workshop zaměřený na všechna témata potřebná ke složení profesní zkoušky MECHANIK JÍZDNÍCH KOL. Přesné termíny zveřejníme již brzy.

Do workshopu se může přihlásit kdokoliv starší 15 let. Jak obchodník, mechanik a nebo jenom fanda cyklistiky.

Máte-li zájem registrujte se v on line fromuláři. 

 V případě účasti více mechaniků z jedné firmy, vyplňte prosím registrační formulář pro každého samostatně. Potřebujeme přesné jméno na OSVĚDČENÍ O ABSOLVOVÁNÍ WORKSHOPU.  

Registrace na workshopy je tradičně ve firmě Kastar  od 8:30 do 8:50  ve Velké Losenici 326, kde je i parkoviště.

Workshop probíhá od 9:00 do 15:30 (12 - 12:40 oběd). Kvalitní domácí vesnická strava.

ZAPLETENÁ KOLA : Je to náš velmi populární workshop. Po klasickém teoretickém ůvodu ohledně norem, rozměrů a materiálů jednotlivých komponentů, ze kterých se zapletená kola montují, přejdeme k praktickému zaplétání. Letos workshop rozšíříme vedle způsobu zaplétání kol silničních, MTB XC, MTB DH, BIKE TRIALU o zaplétání kol pro elektrokola. Vysvětlíme výhody nového standardu BOOST. Předvedeme novou metodu ,,masáže" výpletu a jak přesně vyladit napnutí paprsků, aby byl výplet vyvážený na všech paprscích. V praxi si můžete vyzkoušet i výrobu paprsků (zkrácení a válcování závitů) na  přípravku americké značky Phill Wood. Sami si vyzkoušíte zaplétání kol na našem přípravku WB03, který vyrábíme. Ukážeme vám i přesnou kalibraci tensiometru na kalibračním přístroji. Lektorem je Karel Stárek

 

ODPRUŽENÉ KOMPONENTY: Toto téma je alfou a omegou jak mechaniků, tak samotných uživatelů. Správně nastavené odpružení na kole a jeho servis, má velmi dominantní podíl na efektivitě a komfortu jízdy. Naším již dlouholetým lektorem je Dan Boubín z firmy Bike Live. Ten má přehlednou teoretickou prezentaci o vyráběných typech těchto komponentů. V praktické části si můžete sami vyzkoušet servis jak vidlice, tlumiče, tak i sedlovky. Na workshop si můžete dovést jak zmíněné komponenty, tak třeba i celé kolo. Jedním z témat workshopu je i správné nastavení tlaku, zdvihu a odskoku vidlic i tlumičů.Na tento workshop si můžete vybrat ze dvou termínů ve dnech 30. a 31.ledna 2017.

Dotazy a info o platbě :  Radka Stárková  - tel: 736 631 008  emai: radka@kastar.cz

Cena celodenního workshopu je 1 990,- s DPH.

SLEVA: Stále platí, že každý pátý workshop je za 50% ceny a každý desátý zdarma.