a
a
Váš nákupní košík je prázdný.

Vojta Bláha v TOP 1O

30. září 2018

Díky Vojtovi se drží naše zapletená kola již dva roky ve světové enduro špičce. Vojta jezdí kola KASTAR EN race AL 27,5". Běžný model za 13 000. Vojta se podílí na testování a vývoji tohoto modelu již dva roky. Díky za super práci!!!

Vojta napsal....Ahoj. Posílám report z Finale…

 
Trochu netradičně jsem se v týden před závodem v propozicích dočetl, že závod bude jen jednodenní. V plánu byly čtyři rychlostní zkoušky a celkový okruh o délce 50km s převýšením dva tisíce metrů. Charakter každé RZty byl celkem rozdílný, takže jsme se projeli na klasických oldschool sypkých trailech u moře, uzavřených a zatáčkovitých uličkách v lese i na exponovaných vrcholcích kopců. Společnou měli tratě vysokou fyzickou náročnost, protože v žádné RZ nechyběl výjezd nebo delší rovinatý úsek. Každopádně bylo jasné, že závod bude hodně těsný. 
V neděli jsem se citíl velmi dobře po fyzické stránce a šlapavé RZty mi nedělaly problém. Věděl jsem ale, že pokud mám mít šanci na dobrý výsledek, musím jet na hranici svých možností. Ve výsledku jsem trochu promarnil získané vteřiny malými chybami na přeschlém povrchu, což se na krátkých RZtách projevilo. Oproti závodu ve Španělsku si myslím, že tady jsem měl na víc, ale nepodařilo se mi naladit do správného rytmu. I tak je 10. místo v závodě s letošní asi nejpočetnější konkurencí dobré. V celkovém pořadí EWS jsem se letos tedy umístil na 9. příčce. Po posledních dvou závodech české a středoevropské série začnu s přípravou na dlaší sezonu a budu se snažit přes zimu posunout svojí výkonost a dostat se zpět na světové podium. 
Děkuji za podporu.

Vložte svůj komentář