Team BIKE RANCHE na zapletených kolech Kastar

pátek 20. dubna 2018

Martin Rauchfun a Michal Bubílek napsali po návratu...

Zdravim,

myslim že kola jsme maximálně otestovali v celkem krutým terénu na šutrech v Chorvatsku.První start byl na XC C1 na Istrii v části Premantura. Trat plná ostrých kamenů a rozbytých sjezdů. Biky to zvládly bez újmy a Kastar výplety se ani nehly. Já 8.místo, Michal Bubílek 41.Druhý den 65km maraton C3 kolem pobřeží v podobným terénu. Pro mě 10., Bubla 21. místo.Po závodech následoval přesun k obhajobě vítězství 4 denního etapáku 4Islands. Opět nás čekaly ostrý traily a sjezdy na ostrovech Krk, Rab, Cres a Mali Lošinj. Myslím že do konce sezony brutálnější terén kola nepoznaj. Závod jsme dali hlavně bez defektu, což v tomhle terénu byl skoro zázrak. Po 4 etapách jsme skončili na bodovaném 6. místě.