a
a
Váš nákupní košík je prázdný.

KASTAR GRAVEL KING G25

KASTAR GRAVEL KING G25
Dostupnost: Zboží na zakázku, termín dodání vám upřesníme.
Kód: KC0045
32 900,00 Kč s DPH
GRAVEL KING G25

 

LEHKOST – KOMFORT - SPOLEHLIVOST

Tento 29“- 700C  model je vyvinutý pro velmi lehká Gravlová kola s náboji 100/142mm. Lehký ,velmi pevný carbonový ráfek- ocelové aero paprsky – lehké náboje – zapouzdřená průmyslová ložiska.

Nízký profil ráfku nabízí dobře kopíruje terén. Celkově velmi lehká kola mají vynikající akceleraci. 24 ocelových paprsků dává kolům pevnost a lehkou ovladatelnost. Ideální produkt pro efektivní odlehčení celého Gravlového kola.

Váha celého páru je 1 255 g.

 

Při registraci zakoupeného páru kol můžete získat prodlouženou 3 letou záruku !

 

 

Specifikace produktu

 

Ráfky: materiál caron. Vnitřní rozměr je 23,5 mm. Je excentrický OS 3 mm. Je oválný a vysoký pouze  21mm. To dodává kolům komfortní pružnost a dobře kopírují terén. Spodní stěna ráfku pro uchycení paprsků je zesílená. I zde používáme speciální ocelové podložky pod niple vyrobené pro carbonové profily. Profil pro uchycení plášťů je Hook-Lees. Ráfky jsou jak pro klasické ETRTO, tak i USR READY pláště. Můžete tedy jezdit s dušemi i bez nich. Pro bezdušové pláště je nutné použít lepící těsnící pásku, ventilky a tmel. Nápisy (grafika) na ráfcích je vyrobená technologií Water decal (vodotisku) a jsou velmi odolné proti odření a umývání tlakovou vodou. Standardně nabízíme design v reflexně žluté nebo bílé barvě. Ostatní barevné designy vyrábí řezanou grafikou samolepek na přání zákazníků.

 

Náboje: Přední osa je 12 i 15/110 mm a zadní 12/148 mm.  Materiál těla nábojů i osek je Alu. Ložiska jsou průmyslová zapouzdřená, bezúdržbová. Příruby jsou pro uchycení paprsků s rovnou hlavičkou. Volnoběžné těleso je Alu se dvěma ložisky, utěsněné proti vlhkosti a nečistotám. Převodový systém má 6 západek. Každá západka má dvě samostatné podpůrné pružinky. To zaručuje spolehlivou funkci systému jak v suchém, tak vlhkém prostředí. Těleso Shimano má tři ocelové lišty, které ho chrání před nepříjemným zasekáváním kazety. Na objednávku je možné montovat i těleso titanové s doplatkem. Volnoběžná tělesa (ořechy) montujeme podle potřeby  Shimano nebo Sram XD.

 

Paprsky & niple : Montujeme top model Sapimu CX Ray s rovnými hlavičkami. Jsou ocelové s plochým aero profilem, kovaným za studena. Jsou velmi houževnaté s dlouhou životností.

Počet paprsků v obou kolech je 24 a jsou 2 x křížené.

Niple jsou ALU s pojistným systémem SECURE LOCK proti povolování.

Pod niple dáváme ocelové podložky. Tento výplet je velmi stabilní a výborně přenáší vynaloženou energii. Barvu niplů si můžete vybrat podle přání a designu na ráfcích.

Finální hodnoty napnutí paprsků měříme u každého modelu kalibrovaným tensiometrem. Hodnoty upravujeme i podle potřeby zákazníků.

 

Všechny KASTAR zapletená kola montujeme ručně.

Ke každému zakoupenému páru kol obdržíte záruční list s uvedením hodnot napnutí paprsků, jménem a podpisem mechanika.

 

VYRÁBÍME KOLA PRO VÁS!

 

 

V případě dotazu jsme vám k dispozici na kastar@kastar.cz   a tel: 736 631 007