a
a
Váš nákupní košík je prázdný.

KASTAR XC CA SL 29" ALCH24

KASTAR XC CA SL 29" ALCH24
Dostupnost: Zboží na zakázku, termín dodání vám upřesníme.
Kód: KC0065
€1114,52 s DPH
KASTAR XC CA SL 29“ ALCH27

 

Tento 29“ model je vyvinutý pro top závodní XC a maraton zatížení.  Široké karbonové ráfky profilu ,,Y“ mají vnitřní rozměr 27mm. S ocelovými aero paprsky a pevnými náboji tvoří velmi lehký, efektivní a odolný set.  Akcelerace ve stoupání, spolehlivost při ovládání a pevnost ve sjezdech a brždění. Kola vyrábíme ručně s individuálním designem k.a.s.t.a.r. ID .

 

Progresivní design – nízká váha – pevnost – 3 roky záruka - dostupná cena.

 

Váha celého páru je 1 417 g

 

 

Specifikace produktu

 

Ráfky: ALCHEMIST materiál karbon. Vnitřní rozměr je 27 mm. Je excentrický OS 3 mm. Je oválný a vysoký pouze  25,5mm. To mu dává potřebnou pevnost při velmi nízké váze. Excentrické vrtání otvorů pro uložení paprsků  OS 3mm je ideální pro vyváženost výpletu na obou stranách nábojů. Ráfky jsou jak pro klasické ETRTO, tak i UST READY – bezdušové pláště. Můžete tedy jezdit s dušemi i bez nich. Pro bezdušové pláště je nutné použít těsnící pásku, ventilky a tmel. Ventilky nabízíme lehké alu v barvě oranžové nebo černé.

 

Náboje: Materiál těla nábojů a přední osy je Alu. Zadní osa je zpevněná a je vyrobená kombinací Alu / ocel. To chrání osu a ložiska ve sjezdech. Ložiska jsou průmyslová zapouzdřená, bezúdržbová. Příruby jsou konstruované pro paprsky s rovnou hlavou. Volnoběžné těleso je Alu se dvěma ložisky, utěsněné proti vlhkosti a nečistotám. Systém má 6 praporků se zdvojenými pružinkami. Těleso Shimano má ocelové lišty Anti bite systém , které ho chrání před nepříjemným zasekáváním kazety.

Náboje jsou BOOST. Přední osa je 15/110 mm a zadní 12/148 mm. Na zakázku montujeme i klasiku 100/142mm. Volnoběžná tělesa (ořechy) montujeme podle potřeby na Shimano nebo Sram. Na objednávku nabízíme i těleso Shimano titanové za připlatek 3 600Kč.

 

 

Paprsky & niple : Paprsky jsou nerezové, kované za studena  s plochým aero-profilem. Počet v obou kolech je 24 a jsou 2 x křížené. Niple jsou ALU s pojistným systémem SECURE LOCK proti povolování. Barvu si můžete vybrat. Pod niple používáme ocelové podložky. Tento výplet je velmi stabilní a výborně přenáší vynaloženou energii. Finální hodnoty napnutí paprsků od 110 do 125 Kg, měříme u každého modelu kalibrovaným tensometrem. Hodnoty volíme podle váhy jezdce a  jsou uvedené v záručním listě.

 

 

Ke každému zakoupenému páru kol obdržíte záruční list s uvedením hodnot napnutí paprsků, jménem a podpisem mechanika.

 

VYRÁBÍME KOLA PRO VÁS!

 

 

V případě dotazu jsme vám k dispozici na kastar@kastar.cz   a tel: 736 631 007