a
a
Váš nákupní košík je prázdný.

Kastar C33 CA T

Kastar C33 CA T
Dostupnost: Zboží na zakázku, termín dodání vám upřesníme.
Kód: KC0046
27 900,00 Kč s DPH
Zapletená kola CC race CA 33 T

 

 

TŘI V JEDNOM – silnice – cyklokros - gravel .

Tak se dá nazvat tento multifunkční model. Nově vzniklá disciplína cyklokrosu pro amatéry  a zájemce o jízdu v terénu na lehkém silničním kole se spojila s novým trendem používání diskových brzd na silničních kolech. Tím vznikla konstrukční poptávka po cyklokrosových diskových zapletených kolech. Současně se také vyvinula disciplína GRAVEL. Zde se jedná o kombinaci silničního, cyklokrosového kola do drsnějšího povrchu až  XC terénu. Pro všechny tyto obě tyto disciplíny jsem vyvinuli právě model CC race CA 33 T v galuskovém proveení, který je konstruovaný především pro závodní cyklokros. Je vhodný jak na silniční disková kola s širšími plášti okolo 28 -32mm, tak i pro třetí disciplínu GRAVEL. Kola jsou velice pevná, rychlá a dlouhou životností.

 

Váha celého páru je pouhých : 1 190 g

 

Bezpečné zatížení garantujeme do 110 Kg ( váha jezdce) 3 roky záruka !!!

 

Specifikace produktu: podrobné informace o materiálech a technologiích námi používaných komponentů najdete v sekci TECHNOLOGIE a KASTAR ID.

 

Ráfky – Materiál full carbon, galuskové, výška 33mm. Vnější  rozměr 25mm. Jsou excentrické OS 2,5mm.

Váha ráfku je 310 g.

 

Náboje - těla i osky nábojů  jsou z materiálů Alu. Přední náboj má dvě a zadní čtyři ložiska (dvě ve volnoběžném tělese). 

Přední náboj 100/ 12 i 15mm osy (v ose je adapter) . Zadní náboj je 142/12mm. Na přání zaplétáme náboje na INTL6 nebo CENTER LOCK. 

Volnoběžná tělesa (ořechy)na Shimano i Sram . Požadovanou volbu tělesa specifikujte  v poznámce objednávky.

Těleso Shimano má patentovaný systém proti zasekávání kazety do Alu tělesa.

Ložiska jsou ocelová oboustranně zapouzdřená. Díky přesnému uložení a odbornému lisování se ložiska velmi lehce točí. Náboje jsou konstruované pro uložení paprsků s rovnou hlavičkou. Tato konstrukce umožňuje vyšší napnutí paprsků. 

 

Paprsky a niple – Paprsky jsou použité od značky SAPIM model CX-Ray. Jedná se o exklusivní technologii, kdy je aero profil paprsku kovaný za studena. Paprsky jsou velmi pevné, houževnaté s dlouhou životností. Pro tento model používáme napnutí na 120 Kg v toleranci  5-i%. Přesné a vyvážené napnutí paprsků je naší specialitou. Niple jsou z materiálu Alu s hexagon hlavičkou a pojistným systémem Secur Lock proti povolování. Pod niple používáme speciální oválné ocelové podložky, které chrání hrany otvorů v carbonovém ráfku, zvyšují pevnost a životnost celého kompletu. U každého kola je záruční list s hodnotami napnutí paprsků, jménem a podpisem mechanika a datem výroby.

 

Speciální design na objednávku – Na ráfky i náboje si můžete zvolit barvu samolepek podle vlastního návrhu, tak aby vám kola ladila k barvě vašeho rámu. Návrhy a možnosti najdete v sekci KASTAR ID.

 

Vyrábíme kola pro vás !

 

Všechny Kastar zapletená kola vyrábíme ručně v naší vlastní firmě ve Velké Losenici. Kola vyrábíme vždy jako originály na základě objednávky zákazníka. Objednávku můžete provést přímo v eShopu s uvedením přesné specifikace a vašich požadavků. Pro jakékoliv informace a komunikaci používejte  kastar@kastar.cz   tel: 00420 736 631 007