a
a
Váš nákupní košík je prázdný.

Vítejte na webu KASTAR

Vítejte na novém webu společnosti KASTAR, založené roku 1990 KArlem STÁRkem.

Od samého počátku se věnujeme prodeji i servisu zapletených kol značky Mavic a spolupracujeme s profesionálními cyklisty. Během této doby jsme získali mnoho zkušeností, poznali požadavky a nároky našich zákazníků.

Proto jsme se v roce 2017 rozhodli začít ručně vyrábět vlastní zapletená kola pod obchodní značkou KASTAR.

V současné době probíhá testování našich kol předními závodníky (jezdci, cyklisty). Naši kompletní kolekci standardně vyráběných modelů představíme koncem letošního roku.

V naší nabídce handmade služeb najdete také zaplétání ráfků, nábojů a paprsků na míru.

Dále dodáváme kola pro MTB, silnici, cyklokros, BMX, biketrial, elektrokola i koloběžky.

Po roce vyjednávání se nám podařilo získat důvěru majitele italské značky ALCHEMIST a rozšířit tak naše portfolio. Nově se i tyto zapletená kola montují v naší výrobně ve Velké Losenici.

Aktuality
K tomu Vojta přidal druhé místo v celkové klasifikaci Světové enduro série WES. Vojta absolvoval sezonu na prototypech zaplatených kol Kastar. Přispěl i k vývoji nového páru KASTAR EN CA 27,5 Race s carbonovými ráfky, který právě testuje.
Poděkování Berčusovi -23. října 2017
Berčus - Vláďa Berka, ( na fotce vlevo) zdatný pětapadesátník, bývalý reprezentant a dlouholetý mechanik profi týmu i reprezentace, nám hodně pomohl se zaplétáním našich prvních vzorků jak kol Kastar, tak Alchemist.
Sen se stal skutečností! Vojta Bláha ve finále EWS dokázal postoupit ještě o stupeň výš a v celkové klasifikaci skončil na 2. místě.