Aktuality ze závodů - Kastar - Mavic, servis zapletených kol Mavic, kola, ráfky, pláště, galusky, tretry, cyklistické přilby, paprsky, vzdělávání mechaniků, Bike akademie

Úvodní strana

Aktuality ze závodů

Zvětšit

Speciál pro rovinaté etapy týmu Katusha na kterém jezdí Aleksander Kristoff

Aleksander Kristoff


Zvětšit1. 3. 2015

Kvalifikace našich sprinterů na OH je nadějná...jsme rádi že i s pomocí disků a loukotí MAVIC...

Vážený sportovní příteli / přítelkyně, máme za sebou první polovinu olympijské kvalifikace. V přiložené tabulce pod záložkami keirin, sprint a team sprint najdete prozatím postupující země na LOH v Riu. Sprinteři si nevedou vůbec špatně. Ve sprint patříme celkově do TOP 10 a bez problémů držíme postupovou příčku a to především díky Pavlu Kelemenovi a Adamu Ptáčníkovi.V keirinu jsme 35 bodů od postupové příčky což není nijak katastrofální. Z postupového nás odsunula Jižní Afrika, která získala body především díky úspěchu svého jezdce na kontinentálním šampionátu, který co se týká kvality jezdců se nedá srovnávat s mistrovstvím Evropy. Zde získat kvalitní umístění a tím pádem slušné bodové ohodnocení je nesmírně náročné (na rozdíl od Afrického šampionátu). Přesto si na postup na LOH věříme.....další informace státního trénéra sprinterů Sváti Buchty najdete v rozšířením textu...

Celá aktualita >>


Zvětšit21. 2. 2015

Příprava rámu pro Marka Pochtiola

Rozhodli jsme se podpořit cyklotrialového jezdce Marka Pochtiola. Zrodil se další ,,Žižka" , tedy bojovník ( český reprezentant) na slovo vzatý, který pochází a bydlí přímo ve vesničce Žižkovo pole nedaleko Přibyslavi, tedy i nedaleko našeho Kastar sídla ve Velké Losenici. JIž před dvaceti lety jsme sponsorovali jeho tátu Tomáše , který byl mistrem republiky v cyklotrialu a také se jako průkopník českého bikingu zůčastnil například prvního česko-slovenského mistrovství MTB v Tatrách na Slovensku jako junior. Táta donesl jeho rám a my jsme mohli hned vyzkoušet zbrusu novou frézu od PARK TOOL na obrobení ploch pro uchycení kotoučové brzdy. Jak bude jeho nový stroj sestavený, představíme vám ho.

Celá aktualita >>


Myšák bude dalším jezdcem v sezoně 2015 na Mavic produktech

Právě vyjednáváme spolupráci s dalším Enduro riderem Myšákem ( Milan Myšík), který bude sedlat zapletená kola Crossmax Enduro , tretry Crossmax i pedály Crossmax SL v letošní sezoně. Podívejte se na jeho autorské video ze zajímavé série letošního DOWN MALLU.

 


Zvětšit19. 1. 2015

Tomáš Slavík dokázal zvítězit ve vůbec prvním závodě série Downmall Tour 2015 ve Štětíně, Polsko.

Pro letošní rok si pořádající agentura Eastern Gravity připravila novinku, která nese název Downmall Tour 2015 a čítá 3 závody, které se jedou v Polsku, Německu a finálové kolo se pojede v ČR v obchodním centru Arkády v Praze. Tomáš Slavík se bude před svým odletem do Jižní Ameriky účastnit všech závodů série, kde je horkým favoritem. V Polsku tomu nebylo jinak, Slavík dokázal zvítězit ve všech svých jízdách a ve Štětíně bral zlato. GoPro vítězná jízda Tomáše Slavíka: https://www.youtube.com/watch?v=wLb21Hal1j4

Celá aktualita >>


PF 2015 od jedničky v našem ENDURU Tomáše Teichmana jezdícího celou sezonu na komponentech MAVIC

Zvětšit

Zvětšit10. 11. 2014

Naši sprinteři se vrátili z Mexika s prvními body do OH kvalifikace

dnes nad ránem skončil první světový pohár, který se konal v mexické Guadalajaře. Duklu Brno zastupovali sprinteři Adam Ptáčník a Pavel Kelemen. Odcestovat měl i Robin Wagner, ale krátce před odjezdem onemocněl a stejně tak jeho náhradník Tomáš Bábek. Tudíž jsme se nemohli účastnit soutěže v teamovém sprintu a unikly nám tak důležité body pro účast na LOH 2016. Přesto se i nadále úspěšně snažíme získávat body pro účast na LOH 2016 ve sprintu a keirinu. 

Celá aktualita >>


Zvětšit29. 10. 2014

Tomáš Slavík třetí v Mexiku

Tomáš Slavík se o víkendu zúčastnil jeho posledního závodu sezóny a to 4.kola City Downhill World Tour v Taxcu, Mexico. Mezi světovou špičkou skončil na 3.místě, což mu zajistilo také celkové 3.místo v sérii.Trať v Taxcu byla asi ta nejšílenější z celého seriálu. Nejen proto, že byla opravdu asi fyzicky nejnáročnější, ale především trať skrývala sekce, kde se jezdci dostávali přes hranici 60km/h přímo na schodech. Šílenost, ale pro všechny stejné. Další specialitou byla účast diváků, kterých bylo na trati nad 20 000 a bylo to na atmosféře opravdu hodně znát. Tomáš Slavík po problémech v tréninku dokázal nakonec zajet 3.místo.

Celá aktualita >>


Zvětšit14. 10. 2014

v Mostě se jel závěrečný závod specialized enduro serie. bohužel jediné co tento závod měl společný s endurem bylo jen kolo na kterém jsem jel. Po večerním dešti tratě byly hodně kluzké a to mi bylo osudné na pár místech. v cíli jsem i přes všechny nástrahy a předělávky tratí přes noc bral úžasné 2. místo nic horšího jsem letos nejel..... (když komedie tak i na stupních vítězů) (4)

více na jefo FB zde

Celá aktualita >>


Zvětšit24. 9. 2014

Přemek Teichnam 3 místo na Špičáku a hodně zábavy k tomu

Šumavský Špičák má velký potenciál na rozmanitost trailů. Těšil jsem se, co na nás organizátoři přichystají a musím říct, že odvedli dobrou práci. Hned při sobotním tréninku jsem se ale rozsekal zády o strom, pohmoždil si malíček na ruce a ukopl hadici od teleskopické sedlovky, což nebylo úplně ideální. Ještě jsem ale netušil, že není všem dnům konec. Ráno místo krásného počasí se k zemi snášelo velké množství vody. V tu chvilku přišla moje hořká hodinka. Je k neuvěření, co vše se může pokazit. Bylo nutné přezout zadní plášť, pak následovalo o moc horší zjištění, že mi opět nefunguje teleskopická sedlovka, takže jsme rychle vyměnili a odvzdušnili novou hadici. Další smutnou zprávou bylo, že po prvním šlápnutí jsem na prologu přetrhl řetěz.

Celá aktualita >>


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40  >>

Novinky emailem

Máte-li zájem o zasílání technických novinek a aktualit, vyplňte prosím Váš email:


Registrace do eShopu (B2B)

Katalog produktů