Aktuality ze závodů - Kastar - Mavic, servis zapletených kol Mavic, kola, ráfky, pláště, galusky, tretry, cyklistické přilby, paprsky, vzdělávání mechaniků, Bike akademie

Úvodní strana

Aktuality ze závodů

Zvětšit12. 8. 2015

Marek Pochtiol.Na MS světa mládeže v cyklotrialu pod asociací UCI

Dalšího výborného výsledku dosáhl 14-ti letý trialista z Vysočiny Marek Pochtiol.Na MS světa mládeže v cyklotrialu pod asociací UCI (World Youth games) ,které se letos konalo v belgickém Aiwille. V sobotním semifinále zajel výborně a ze čtyřiceti účastníků ze 16-ti zemí světa, v kat.minime(13-14 let) postoupil do nedělního dvanáctičlenného finále z devátého místa.
Ve finále svou pozici ještě vylepšil na konečné 7.místo.

Za Trial klub Žižkovo Pole
Tomáš Pochtiol - otec+trenér

Celá aktualita >>


Zvětšit7. 8. 2015

Sjezdový speciál Přemka Tejchmana na Deemaxech 27,5"

Fotografie a popis jeho stroje najdete www.dolekop.cz


Zvětšit31. 7. 2015

posílám pár slov a fotek ze třetího závodu European Enduro Series, který se konal na trojzemí Itálie/Rakouska a Švýcarska - Reschenpass.

,,European Enduro Series #3 se konala v Reschenpassu. Opravdu nádherné místo na trojzemí Itálie/Rakousko/Švýcarsko. Závod měl 6 RZ, cca 65 km a převýšení 3700 m ... Prostě celý den na kole v těžkém terénu. Bohužel mě potkaly technické problémy. Nejprve mi od 2 RZ nefungovala teleskopická sedlovka a 45 km se sedlem dole nebylo příjemné a výrazně to ubíralo na silách, v 5 RZ defekt předního kola, no a v královské poslední 10 min, která byla DH jsem prorazil asi po první minutě a jel to na ráfku, přesto jsem v této RZ moc neztratil, seděla mi, takže mě defekt celkem mrzí... Nakonec 18. místo, přes ty problémy není špatné. Konkurence byla opravdu velká a jeden z nejtěžších závodů co jsem jel."Teď o víkendu mě čeká Specialized - SRAM enduro serie v Schonecku (Německo), kde bych se už rád podíval do TOP 10, ale nebudou chybět závodníci, kteří ovládli Reschenpass.
V příloze posílám fotky. Vse uz visi na FB? twitteru a instagramu!!
díííkykyyy moc !
mysak

Celá aktualita >>


Zvětšit27. 7. 2015

Marek Rauchfuss poslal fotky svého týmového krasavce

Již druhým rokem spolupracijeme s týme  http://www.bikeranchteam.cz/tym/

který testuje zapletená kola pro XC model Crossmax SL. Jeden z členů týmu Marek Rauchfuss nám poslal pár fotek.

Celá aktualita >>


Marek Pochtiol získal 6 místo nma mistrovství švěta v triálu

Marek Pochtiol , jezdec klubu Trial Žižkovo Pole a reprezentant ČR v biketrialu se účastnil třídílného seriálu MS ve Španělské Odeně. (18.-24.7.2015) V kategorii minime (13-15let) obsadil v celkovém pořadí 6.místo.V jednotlivých závodech dojel na 8,4,a 6.místě . Kategorie minime byla letos nejvíce obsazenou kategorií na MS. Marek testuje přilbu a rukavice Mavic. Jeho přímým sponsorem je také belgický SAPIM, který dodává paprsky pro zapletená kola.

Děkujeme za podporu,které si moc vážíme.
S pozdravem
Tomáš Pochtiol  - otec a trenér

Celá aktualita >>


Zvětšit22. 7. 2015

Přeme Tejchman s Michalem Prokopem se vrátili z Francie

Přemek ,který již druhý rok testuje Mavic produkty v drsných podmínkách ENDURO závodů napsal své postřehy z poslední světové Enduro série. Píše:,,Neuplynul ani týden po závodu Megavalanche, kdy jsem si řikal, že jsem jel tu nejtěžší a nejšílenější věc. Letos můj první závod světové serie ve francouzském Samoens mi hned ukázal, že i tato hranice jde velice snadno posunout. Závod se jel podle francouzských pravidel a ty jsou, že si trat jednou projedete a jdete rovnou na věc. Tratě bych obtížností přirovnal k francouzskému DH, takže strěmhlav dolu a samá těžká technika v neskutečnejch stráníh. Moc fajn nebyl ten liják..." více se dočtene na jeho FB odkaz je zde https://www.facebook.com/pages/P%C5%99emek-Tejchman-69/200693843378119?ref=aymt_homepage_panel

Celá aktualita >>


Letošní ENDURO SERIE bilancovala po prvních třech závodech

Veškeré informace a statistiku najdete v přilopženém PDF

Zvětšit

Zvětšit14. 7. 2015

Myšák poslal report z Rakouského Soldenu

Ahoj, posílám se zpožděním report z European Enduro Series, který se jel minulý víkend v Soldenu v Rakousku:,,European Enduro Series pokračovala druhým závod na rakouském ledovci v Soldenu. Závod jsem měl slibně rozjetý, v prologu jsem se umístil na 15.místě, i v samotném závodě se mi jelo parádně, než jsem to přepálil s rychlostní na jedné z nejtechničtějších pasáží v předposlední 5 RZ a poroučel se k zemi jak hadrový panák po kamenech. Cítil jsem velkou šanci na velký výsledek, mrzí mě, že tímto pádem jsem přišel o naději na celkové umístění.

Celá aktualita >>


Zvětšit8. 6. 2015

ENDURO SERIE pokračovalo vítězným tažením Přemka Tejchmana

O víkednu absolvovali borci ve velmi těžkých podmínkách další kolo Enduro-serie 2016. Po prosluněném sobotním tréninku nastalo bahnité peklo v nedělním závodě. Naše barvy Mavicu získali na bedně hned dvě místa. První vybojoval Přemek Tejchman a třetí místo urval Mišák - Milan Myšík.

video ENDURO SERIE je zde : https://vimeo.com/130340249

Oba jezdí kola Mavic  CROSSMAX ENDURO 27,5" . Mezi ně se vklínil bikový fenomén Michal Prokop.V našem Mavic servisním stanu bylo co dělat, jak v sobotním tréninku, tak v samotném nedělním závodě. Na řadu přišlo i kladivo na rovnání deformovaných ráfků. Na další Enduro závod musíme ale ještě naše servisní zázemí vybavit dalším pracovním stolem a také musíme přitvrdit v sortimentu nářadí a přípravků, které máme partnersky od značky PARK TOOL . V Enduru hold materiál jenom hoří. Více najdete v přiložených fotkách. Více info na www.enduroserie.cz

Celá aktualita >>


Zvětšit14. 7. 2015

Přemek Tejchman vybojoval 12 místo na MEGAVALANCHE ve Francii

Náš přední Enduro jezdec Přemek Tejchman po 12. místě na Megavalanche. Závod se jel v legendárním  ALPE D'HUEZ . Nyní přebývá ve svém ,,autohotelu" a ladí na další závod světové Enduroserie ve Francii. Poškodil v tréninku zadní kolo a naštěstí zítra odjíždí naše světová megahvězda  ve 4X a nyní excelentní endurák Michal Prokop na závody za ním. I přes to, že jsou u nás největší rivalové , je Michal ochotný dovést Přemkovi nové zadní kolo a pláště. Je to opravdu velké gentlemanské gesto. Třetici našich nejlepších ,,enduráků"  doplní i Myšák -Milan Myšík a další naši enduro jezdci. Všem držíme palce . Po třech závodech Endurosérie , kde provádíme bezplatný servis,  jsme poznali , že ať jsou soupeři,tak společně kempují, grilují a při závodech si vzájemně pomáhají.

Celá aktualita >>


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40  >>

Novinky emailem

Máte-li zájem o zasílání technických novinek a aktualit, vyplňte prosím Váš email:


Registrace do eShopu (B2B)

Katalog produktů