Aktuality ze závodů - Kastar - Mavic, servis zapletených kol Mavic, kola, ráfky, pláště, galusky, tretry, cyklistické přilby, paprsky, vzdělávání mechaniků, Bike akademie

Úvodní strana

Aktuality ze závodů

Zvětšit20. 8. 2015

Milan Myšík poslal report z Kopřivné

Ahoj, posílám report z Enduroserie, který se jel o víkendu v Malé Morávce. ,,Čtvrtý závod Enduroserie.cz.cz  mi vůbec nevyšel. Po týdenním výpadku bez kola jsem kupil jednu chybu za druhou, nevyhnul jsem se pádu hned v 1 RZ a i v dalších to bylo velké trápení - bez jiskry. 7.místo je nejhorší výsledek, ale 2 závody se v seriálu škrtají a 2 nás ještě čekají. Bude to ještě velký boj o bednu.Samotné RZty, transfery, zázemí, noční prolog, na který přišel velký dav diváků...to vše velkým přínosem!  Škoda, že i časomíra si občas vybere slabší chvilku, když mě údajně (ne)změřila čas na 3 RZ. 200 závoďáků už je dost. Vše špatné je pro něco dobré, nebyl jsem sám kdo měl tento problém a pořadatel přislíbil na příští rok už kobercovou časomíru, která je všude v zahraničí. Po závodě jsem zůstal na Moravě a od pondělí do středy trénoval v Koutech nad Desnou a na Rychlebských stezkách. Závod nevyšel, ale hned příští víkend to mohu napravit na 5. závodě v Mostě."
 

Celá aktualita >>


Zvětšit12. 8. 2015

Přemek Tejchman - 6. závod Enduro World Serie se jel v kanadském Whistleru,

, který je snem mnoha bikerů. Pro mě znamenal letos již 2. závod na světové sérii. Jel jsem sem hodně natěšený, co mě tu bude čekat. Musím říct, že to tu je ráj pro každého bikera. Ale zpátky k tomu, proč to asi čtete Emotikona grin, že jsem měl hot dog k obědu, asi ne Emotikona grin. EWS je vždy o level někde jinde a nebylo tomu ani tady jinak. Čekalo na nás 5 RZ a na polovinu z nich jsme se museli dopravit vlastní silou. Po sobotním vydatném dešti se RZ staly ještě víc náročné. Hned první byla hodně technická a fyzicky náročná, všude samý kořen a nebo kluzké kameny do zatáčky. Říci o RZ, že byla jedna z kratších, když měřila přes 7 minut, je asi pro Čechy jiný vesmír Emotikona grin, naštěstí na dvojku nemusíme šlapat, jede se lanovkou 1200 metrů nahoru na trail Top on the World. Na druhé RZ se vystřídaly asi všechny povrchy. Začalo se na skalnatém trailu, kde to byl samý ostrý šutr, ráfky jen zvonily. Následně na nás čekal úzký trail mezi kameny a stromy, dále přišlo dost prudké technické klesání. Na tom kluzkém povrchu to spíš, v mém podaní, připomínalo boj o přežití Emotikona grin.

Celá aktualita >>


Zvětšit12. 8. 2015

Marek Pochtiol.Na MS světa mládeže v cyklotrialu pod asociací UCI

Dalšího výborného výsledku dosáhl 14-ti letý trialista z Vysočiny Marek Pochtiol.Na MS světa mládeže v cyklotrialu pod asociací UCI (World Youth games) ,které se letos konalo v belgickém Aiwille. V sobotním semifinále zajel výborně a ze čtyřiceti účastníků ze 16-ti zemí světa, v kat.minime(13-14 let) postoupil do nedělního dvanáctičlenného finále z devátého místa.
Ve finále svou pozici ještě vylepšil na konečné 7.místo.

Za Trial klub Žižkovo Pole
Tomáš Pochtiol - otec+trenér

Celá aktualita >>


Zvětšit7. 8. 2015

Sjezdový speciál Přemka Tejchmana na Deemaxech 27,5"

Fotografie a popis jeho stroje najdete www.dolekop.cz


Zvětšit31. 7. 2015

posílám pár slov a fotek ze třetího závodu European Enduro Series, který se konal na trojzemí Itálie/Rakouska a Švýcarska - Reschenpass.

,,European Enduro Series #3 se konala v Reschenpassu. Opravdu nádherné místo na trojzemí Itálie/Rakousko/Švýcarsko. Závod měl 6 RZ, cca 65 km a převýšení 3700 m ... Prostě celý den na kole v těžkém terénu. Bohužel mě potkaly technické problémy. Nejprve mi od 2 RZ nefungovala teleskopická sedlovka a 45 km se sedlem dole nebylo příjemné a výrazně to ubíralo na silách, v 5 RZ defekt předního kola, no a v královské poslední 10 min, která byla DH jsem prorazil asi po první minutě a jel to na ráfku, přesto jsem v této RZ moc neztratil, seděla mi, takže mě defekt celkem mrzí... Nakonec 18. místo, přes ty problémy není špatné. Konkurence byla opravdu velká a jeden z nejtěžších závodů co jsem jel."Teď o víkendu mě čeká Specialized - SRAM enduro serie v Schonecku (Německo), kde bych se už rád podíval do TOP 10, ale nebudou chybět závodníci, kteří ovládli Reschenpass.
V příloze posílám fotky. Vse uz visi na FB? twitteru a instagramu!!
díííkykyyy moc !
mysak

Celá aktualita >>


Zvětšit27. 7. 2015

Marek Rauchfuss poslal fotky svého týmového krasavce

Již druhým rokem spolupracijeme s týme  http://www.bikeranchteam.cz/tym/

který testuje zapletená kola pro XC model Crossmax SL. Jeden z členů týmu Marek Rauchfuss nám poslal pár fotek.

Celá aktualita >>


Marek Pochtiol získal 6 místo nma mistrovství švěta v triálu

Marek Pochtiol , jezdec klubu Trial Žižkovo Pole a reprezentant ČR v biketrialu se účastnil třídílného seriálu MS ve Španělské Odeně. (18.-24.7.2015) V kategorii minime (13-15let) obsadil v celkovém pořadí 6.místo.V jednotlivých závodech dojel na 8,4,a 6.místě . Kategorie minime byla letos nejvíce obsazenou kategorií na MS. Marek testuje přilbu a rukavice Mavic. Jeho přímým sponsorem je také belgický SAPIM, který dodává paprsky pro zapletená kola.

Děkujeme za podporu,které si moc vážíme.
S pozdravem
Tomáš Pochtiol  - otec a trenér

Celá aktualita >>


Zvětšit22. 7. 2015

Přeme Tejchman s Michalem Prokopem se vrátili z Francie

Přemek ,který již druhý rok testuje Mavic produkty v drsných podmínkách ENDURO závodů napsal své postřehy z poslední světové Enduro série. Píše:,,Neuplynul ani týden po závodu Megavalanche, kdy jsem si řikal, že jsem jel tu nejtěžší a nejšílenější věc. Letos můj první závod světové serie ve francouzském Samoens mi hned ukázal, že i tato hranice jde velice snadno posunout. Závod se jel podle francouzských pravidel a ty jsou, že si trat jednou projedete a jdete rovnou na věc. Tratě bych obtížností přirovnal k francouzskému DH, takže strěmhlav dolu a samá těžká technika v neskutečnejch stráníh. Moc fajn nebyl ten liják..." více se dočtene na jeho FB odkaz je zde https://www.facebook.com/pages/P%C5%99emek-Tejchman-69/200693843378119?ref=aymt_homepage_panel

Celá aktualita >>


Letošní ENDURO SERIE bilancovala po prvních třech závodech

Veškeré informace a statistiku najdete v přilopženém PDF

Zvětšit

Zvětšit14. 7. 2015

Myšák poslal report z Rakouského Soldenu

Ahoj, posílám se zpožděním report z European Enduro Series, který se jel minulý víkend v Soldenu v Rakousku:,,European Enduro Series pokračovala druhým závod na rakouském ledovci v Soldenu. Závod jsem měl slibně rozjetý, v prologu jsem se umístil na 15.místě, i v samotném závodě se mi jelo parádně, než jsem to přepálil s rychlostní na jedné z nejtechničtějších pasáží v předposlední 5 RZ a poroučel se k zemi jak hadrový panák po kamenech. Cítil jsem velkou šanci na velký výsledek, mrzí mě, že tímto pádem jsem přišel o naději na celkové umístění.

Celá aktualita >>


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40  >>

Novinky emailem

Máte-li zájem o zasílání technických novinek a aktualit, vyplňte prosím Váš email:


Registrace do eShopu (B2B)

Katalog produktů