Aktuality ze závodů - Kastar - Mavic, servis zapletených kol Mavic, kola, ráfky, pláště, galusky, tretry, cyklistické přilby, paprsky, vzdělávání mechaniků, Bike akademie

Úvodní strana

Aktuality ze závodů

Zvětšit14. 7. 2010

Leopold Konig vyhrál Czech cycling tour

Aktuálním dění v týmu PSK Whirlpool-Author.  Leopold König celkově vyhrál Czech cycling tour a o víkendu se představíme na Českém poháru při VC Orlických hor.

Celá aktualita >>

Zvětšit13. 7. 2010

Matěj Charvát mistrem ve sjezdu !!!!

Matěj již několik sezon jezdí a testuje  extrém DH ráfky a zapletená kola Mavic . Nyní lítá na posledním modelu Deemaxů  a velmi si je chválí .Letošní mistrovský titul ve sjezdu je jeho prvním v kariéře . V naší našlapané konkurenci je to opravdu bomba!!!! Matěj poslal report: fotky jsou od Patrika Procházky

Zvětšit12. 7. 2010

Jezdci týmu Haibike opět na bedně

Zamilovaný páreček z Krucemburku Bety a Tomáš zaslali report z posledních závodů . Jednak  DEMA Kamenického maratonu a ŽEBSKÉHO ZUBRA a KRKONOŠSKÉHO MTB maratonu .Velice cenný skalp si odvezl Tomáš ,který převálcoval i čtvrtého muže posledního cyclocrossového mistrovství světa Martina Bínu a porazil i další top jezdce naší MTB scény :

celý report je zde :

Zvětšit11. 7. 2010

Bikros a 4x v jednom víkendu s Tomášem Haluzou

Po delší době mě čekal zajímavý závodní víkend. Sobotní den v duchu bikrosu prezentující jediný český UCI bodovaný závod v ČR a proti tomu neděle a fourcrossové Místrovství ČR.Sobotní „UCI points race“ se uskutečnil v malé vesničce Míkovice nedaleko Uh. Hradiště. I přes to, že trať neprošla zatěžkávací zkouškou většího závodu (pokud se nemýlím), byla na tento závod dobře připravena.

Zvětšit8. 7. 2010

Lída zvítězila na ORAVSKÉM maratonu

V sobotu 3. července  2010 Lída vyhrála Oravský Cyklomaraton  v Dolnom Kubíně. Na trati dlouhé 42 km s převýšením 1348 metrů porazila všechny místní cykloturistky a vyhrála tak nejen svoji věkovou kategorii, ale ženy absolutně  v čase 2 :40:47.

Zvětšit7. 7. 2010

Jarda Brynda si dal železňáka v Praze a skončil na druhém místě

Jarda již mnoho sezon testuje kola Mavic , tretry Mavic , přilbu LAS a pláště Vittoria . Jarda napal :

I když jsem od Mělic prakticky netrénoval, jen jsem si dal 2 krátké závody, rozhodl jsem se startovat na závodě, který je kouksek od mého bydliště a ještě se jednalo o klasický IRONMAN, tak jsem nabídku vyslyšel :o)
Na závod jsmem vyrazil už v sobotu, kdy byla prezentace a pak mi poskytl na celou dobu azyl kamarád, což mi hodně pomohlo. Počasí říkalo, že bude teplo a v závodě doslova vedro, což se nakonec i vyplnilo.

Betty a Tomáš vítězně na 24-hodinovce

JIž na nových vyladěných strojích HAI-BIKE osazených koly MAVIC a plášti GEAX ovládli suverénně startovní pole .AMULET 24hours MTB & 12hours MTB 2010 "TĚŽKÁ POHODA" 12. 6. – 13. 6. 2010 MČRLetošní ročník 24 hodinovky byl opravdu extrémně náročný kvůli nepřízni počasí, kdy prudký liják v sobotní podvečer proměnil trať na místy bahenní lázeň. Proto všichni, kteří závod předčasně nevzdali a dojeli celých 24hodin, zaslouží nesmírný obdiv a uznání.

Zvětšit6. 7. 2010

Jana Kábrtová druhá na Drásalovi

Alpine Pro - Author team se tentokrát vydal až na dalekou Moravu, aby se v Holešově postavil na start slavného maratonu Drásal. Část týmu absolvovala dlouhou trať, která měřila 115 kilometrů, část objela pouze 53 km dlouhou trať. Hlavním želízkům v ohni se tentokrát nedařilo, a tak čest týmu na stupních vítězů zachraňovali Jana Kábrtová a Jan Matějka.

Matěj Charvát vícemistr Rakouska v DH

Vážení přátelé,
uplynulý víkend naskýtal šanci zúčastnit se velice populárního mistrovství Rakouska v DH, které bylo zároveň zastřešeno mezinárodní cyklistickou federací UCI jako závody druhé třídy – C2.Velká chyba v horní třetině trati mě stála první místo. Celkem jsem si věřil po vyhraném seeding runu i semifinále. Smůla. Nakonec jsem ve finále  bral druhou příčku, se kterou jsem ale s odstupem času spokojený.