Aktuality ze závodů - Kastar - Mavic, servis zapletených kol Mavic, kola, ráfky, pláště, galusky, tretry, cyklistické přilby, paprsky, vzdělávání mechaniků, Bike akademie

Úvodní strana

Aktuality ze závodů

25. 7. 2010

Česko bude mít letos neslyšícího cyklistu na IRONBIKU

Papas na Karpatském pedálu
Na malé vesničce Vápenky, poblíž Uherského Brodu vedla trasa na Karpatské pohoří mezi hranicemi Slovenska. První kopec Papas se držel ve skupině, ale na druhém kopci, kde neočekával bahnitý terén a měl jemný vzorek na plášti, se ji v blátě dobře nejelo a už se odtrhl od hlavní skupiny. Zůstal se 3 bikery, až před cílem se rozpojili. Umístil se v kategorii M30 na 4. místě a celkově na 6. místě.
Papas jede na IRONBIKE     IRONBIKE- etapový závod MTB, který povede přes italské Alpy. Začíná se 24.7. prologem a končí 31.7. Zatím se přihlásilo 10 Čechů a Papas asi jediný sluchově postižený. Odjíždí už ve čtvrtek v noci 22.7. Papas jezdí carbonový speciál Haibike na Mavis Crossmax SLR a pláštích GEAX TNT .
S pozdravem Roman

Celá aktualita >>

Zvětšit25. 7. 2010

Půlpánovic opět na bedně - KPŽ Chrudim

Vážení přátelé a sponzoři,

v sobotu jsme za tropických dešťů absolvovali další díl největšího seriálů závodů horských kol Kolo pro život, který se tentokráte konal v Chrudimi.Zlosyn Matěj, který vede v celkovém hodnocení seriálu opět s převahou zvítězil. Bohdana ta si nechala s ohledem na počasí nazout na své kolo SCOTT Spark Contessa místo bílých pneu černé Geax Gata určené do bláta. V bahenních koupelích ve které se proměnila trať tak dočasná černoška v dresu SCOTT vybojovala druhé místo.

Zvětšit22. 7. 2010

Velká vedra řeší u Půlpánů po svém

Nejdříve dlouhé týdny dešťů a nyní extrémní vedra . Bohdana se zlosynem řeší situaci po svém . Chodí se koupat i s kolama. Rodinka však také závodila a velmi úspěšně : zde je report otce ,manžela,trenéra a mechanika (možná i kuchaře a pradleny???) Martina : ten maká i v bazénu (foto v rozšířeném textu)

Zvětšit20. 7. 2010

Klouček a Bucháček vítězně

František Klouček vyhrál další díl Českého poháru, Tomáš Bucháček vyhrál kritérium o Pohár města Rokytnice v Orlických horách a od čtvrtka závodíme v Maďarsku. Současně přikládám snímky z vítězného poháru.

Zvětšit19. 7. 2010

Betty vyhrála na přejezdu Vysočinských třech vrchů

V sobotu 17. 7. 2010 se jel v Horní Cerekvi již 9. ročník závodu Přes 3 vrchy Vysočiny (Javořici, Čeřínek a Křemešník), závod měl dvě trasy – 85 km a 50 km. Betty s Tomášem se přihlásili na delší trasu. Svůj první dlouhý maraton Betty zajela na jedničku a vyhrála. Více v reportu : Kolo Haibike osazené MAvicem a Geaxem opět nezklamalo a fungovalo bez defektu . Chladnou hlavu jí za jízdy udržovala přilba LAS SQUALO .

Vynikající úspěch našich MTBO cyklistů na mistrovství švěta

Vážení sponzoři a podporovatelé českého týmu v MTBO (orientační závody na horských kolech), poslal Radovan Mach

dovolte mi zaslat Vám poslední informaci o výsledcích českého týmu na MS a MS Juniorů v MTBO. Včera byly závody v portugalském Montalegre ukončeny štafetami, ve kterých jsme byli úspěšní a ve všech kategoriích jsme brali medaili - dospělí byli jak v ženách tak mužích bronzoví, juniorky a junioři své závody dokonce vyhráli a  získali tak tituly Juniorských mistrů světa.

Zvětšit18. 7. 2010

Nadějný Marek Pochtiol

Po úspěchu v prvním závodě M-ČR v biketrialu v Ostravě který Marek Pochtiol vyhrál, se mu dařilo i v závodech dalších. Po šesti odjetých závodech M-ČR je s přehledem na prvním místě ve své kategorii Poussin  . Marek s bráchou testují přilby LAS a jezdí paprsky SAPIM ...

Zvětšit15. 7. 2010

Martin JOZA ve Velkých Karlovicích

Martin testuje ráfky Mavic v extrémním terénu a opravdu je nešetří......poslal také report z mistráku :

Tým HSK se kterým spolupracujeme zaslal reporty z posledních závodů

Rampušák 2010 + Žlebský Zubr + DP silniční časovka Hláska + Krkonošský maraton ..to jsou závody které absolvovali : více najdete v celém článku :

Zvětšit14. 7. 2010

Reprezentanti v MTBO na mistrovství světa

Naši přední reprezentanti také jezdí a testují produkty Mavic , Geax a Las . Tiskový mluvčí Radovan Mach zaslal report z práve probíhajícího mistrovství světa .V rozšířeném textu jsou i osobní pocity a komentář závodů od Jirky Hradila :

Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40  >>