Aktuality ze závodů - Kastar - Mavic, servis zapletených kol Mavic, kola, ráfky, pláště, galusky, tretry, cyklistické přilby, paprsky, vzdělávání mechaniků, Bike akademie

Úvodní strana

Aktuality ze závodů

Zvětšit22. 7. 2010

Velká vedra řeší u Půlpánů po svém

Nejdříve dlouhé týdny dešťů a nyní extrémní vedra . Bohdana se zlosynem řeší situaci po svém . Chodí se koupat i s kolama. Rodinka však také závodila a velmi úspěšně : zde je report otce ,manžela,trenéra a mechanika (možná i kuchaře a pradleny???) Martina : ten maká i v bazénu (foto v rozšířeném textu)

Celá aktualita >>

Zvětšit20. 7. 2010

Klouček a Bucháček vítězně

František Klouček vyhrál další díl Českého poháru, Tomáš Bucháček vyhrál kritérium o Pohár města Rokytnice v Orlických horách a od čtvrtka závodíme v Maďarsku. Současně přikládám snímky z vítězného poháru.

Zvětšit19. 7. 2010

Betty vyhrála na přejezdu Vysočinských třech vrchů

V sobotu 17. 7. 2010 se jel v Horní Cerekvi již 9. ročník závodu Přes 3 vrchy Vysočiny (Javořici, Čeřínek a Křemešník), závod měl dvě trasy – 85 km a 50 km. Betty s Tomášem se přihlásili na delší trasu. Svůj první dlouhý maraton Betty zajela na jedničku a vyhrála. Více v reportu : Kolo Haibike osazené MAvicem a Geaxem opět nezklamalo a fungovalo bez defektu . Chladnou hlavu jí za jízdy udržovala přilba LAS SQUALO .

Vynikající úspěch našich MTBO cyklistů na mistrovství švěta

Vážení sponzoři a podporovatelé českého týmu v MTBO (orientační závody na horských kolech), poslal Radovan Mach

dovolte mi zaslat Vám poslední informaci o výsledcích českého týmu na MS a MS Juniorů v MTBO. Včera byly závody v portugalském Montalegre ukončeny štafetami, ve kterých jsme byli úspěšní a ve všech kategoriích jsme brali medaili - dospělí byli jak v ženách tak mužích bronzoví, juniorky a junioři své závody dokonce vyhráli a  získali tak tituly Juniorských mistrů světa.

Zvětšit18. 7. 2010

Nadějný Marek Pochtiol

Po úspěchu v prvním závodě M-ČR v biketrialu v Ostravě který Marek Pochtiol vyhrál, se mu dařilo i v závodech dalších. Po šesti odjetých závodech M-ČR je s přehledem na prvním místě ve své kategorii Poussin  . Marek s bráchou testují přilby LAS a jezdí paprsky SAPIM ...

Zvětšit15. 7. 2010

Martin JOZA ve Velkých Karlovicích

Martin testuje ráfky Mavic v extrémním terénu a opravdu je nešetří......poslal také report z mistráku :

Tým HSK se kterým spolupracujeme zaslal reporty z posledních závodů

Rampušák 2010 + Žlebský Zubr + DP silniční časovka Hláska + Krkonošský maraton ..to jsou závody které absolvovali : více najdete v celém článku :

Zvětšit14. 7. 2010

Reprezentanti v MTBO na mistrovství světa

Naši přední reprezentanti také jezdí a testují produkty Mavic , Geax a Las . Tiskový mluvčí Radovan Mach zaslal report z práve probíhajícího mistrovství světa .V rozšířeném textu jsou i osobní pocity a komentář závodů od Jirky Hradila :

Leopold Konig vyhrál Czech cycling tour

Aktuálním dění v týmu PSK Whirlpool-Author.  Leopold König celkově vyhrál Czech cycling tour a o víkendu se představíme na Českém poháru při VC Orlických hor.

Zvětšit13. 7. 2010

Matěj Charvát mistrem ve sjezdu !!!!

Matěj již několik sezon jezdí a testuje  extrém DH ráfky a zapletená kola Mavic . Nyní lítá na posledním modelu Deemaxů  a velmi si je chválí .Letošní mistrovský titul ve sjezdu je jeho prvním v kariéře . V naší našlapané konkurenci je to opravdu bomba!!!! Matěj poslal report: fotky jsou od Patrika Procházky

Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40  >>