Aktuality ze závodů - Kastar - Mavic, servis zapletených kol Mavic, kola, ráfky, pláště, galusky, tretry, cyklistické přilby, paprsky, vzdělávání mechaniků, Bike akademie

Úvodní strana

Aktuality ze závodů

Zvětšit27. 7. 2010

Niki Ivanov suverénně deklasoval soupeře na MTB Beskyd tour

Niki suverénně zvítězil na dlouhé trati  MTB Beskyd tour. Od startu odjeli s Karlem Hartlem. Na horské premii mu Niki ujel a jel celý závod sám. Hartl však po prémii spadl a zlomil rám - závod pro něj skončil. To Niki nevěděl a naplno jel až do cíle, kde na druhého v pořadí měl náskok přes 30 minut !!!
V dešti, blátě a vodě se opět osvědčili  pláště GEAX - MEZCAL !!!

Celá aktualita >>

Zvětšit26. 7. 2010

Tomáš Stuna čtvrtý za naší špičkou v Železných Horách

O tom jak Betty přervala řetěz jsem již psali o tom že její partner životní i týmový Tomáš zajel perfektně na 115 Km maratonu si počtete v dalším textu :

,,Biker Roman" -neslyšící cyklista válčil také v chrudimském bahně

Roman také otestoval nový vzorek GEAXU vhodný do měkkého terénu a bahna a byl spokojený ....jeho report je v rozšířeném textu . foto:kocian

Venca Ježek v Chrudimi druhý a další jezdci jeho týmu na bedně na pláštích GEAX -GATO

eriál závodů Kolo pro život tentokrát pokračoval v Chrudimi tradičním závodem vedoucím až do Železných hor. Závodníkům bylo tentokrát největším nepřítelem počasí. Po celý závod pršelo a všudypřítomnému bahnu se nedalo vyhnout. Kromě závodníků trpěla i kola a jejich komponenty,.........VŠICHNI ČLENOVÉ TÝMU JELI NA PLÁŠTÍCH GEAX- model GATO !!!

Zvětšit25. 7. 2010

Betty nevzdala ani po velkém defektu

Na sobotním závodě KPŽ v Chrudimi ,měla Betty smůlu a přetrhla řetěz . Prokázala však sportovní srdce a věrnost sponsorům a závod dokončila ,,po svých".

HSK cycling team absolvoval Beskyd tour a XC Kounov

Opět našlapaný program měli jezdci HSK týmu . Raek Pilňáček jako managééér týmu napsal report :

Jarda Brynda testoval zadní disk MAVIC COMETE

Předbojský triatlon JArda suverénně vyhrál !!!! Jarda testuje nyní nový model disku Mavic COMETE na galusce Vittoria Corsa CR 22mm . Jeho pocity a report závodů je v rozšířeném textu :(foto je archív z Mělníka)

NIKI Ivanov a Radek Kluch dobře zajeli na mistráku CZ a SK a Salzkameru

V sobotu jsme se s Nikim zúčastnili Mistrovství České republiky v cross-coutry. Mistrák se konal v Kuřimi, kde se neskutečné vedro po poledním lijáku změnilo v neskutečné dusno. V závodě se od startu jelo na krev a záhy se vytříbilo pořadí, ve kterém nakonec náš nejlepší závodník skončil na 11. místě. V neděli jsme pak jeli Mistrovství Slovenska v cross-country. Tam byl Niki zpočátku dost zatažený po sobotě, pak se však rozjel a získal 4. místo. Veterán Radek Kluch absolvoval v sobotu Salzkamergut na trati 72 km. celkově byl ze 400 startujících na 138 místě a v kategorii 50 - 59 let na 12. místě.
Hynek.

25. 7. 2010

Česko bude mít letos neslyšícího cyklistu na IRONBIKU

Papas na Karpatském pedálu
Na malé vesničce Vápenky, poblíž Uherského Brodu vedla trasa na Karpatské pohoří mezi hranicemi Slovenska. První kopec Papas se držel ve skupině, ale na druhém kopci, kde neočekával bahnitý terén a měl jemný vzorek na plášti, se ji v blátě dobře nejelo a už se odtrhl od hlavní skupiny. Zůstal se 3 bikery, až před cílem se rozpojili. Umístil se v kategorii M30 na 4. místě a celkově na 6. místě.
Papas jede na IRONBIKE     IRONBIKE- etapový závod MTB, který povede přes italské Alpy. Začíná se 24.7. prologem a končí 31.7. Zatím se přihlásilo 10 Čechů a Papas asi jediný sluchově postižený. Odjíždí už ve čtvrtek v noci 22.7. Papas jezdí carbonový speciál Haibike na Mavis Crossmax SLR a pláštích GEAX TNT .
S pozdravem Roman

Půlpánovic opět na bedně - KPŽ Chrudim

Vážení přátelé a sponzoři,

v sobotu jsme za tropických dešťů absolvovali další díl největšího seriálů závodů horských kol Kolo pro život, který se tentokráte konal v Chrudimi.Zlosyn Matěj, který vede v celkovém hodnocení seriálu opět s převahou zvítězil. Bohdana ta si nechala s ohledem na počasí nazout na své kolo SCOTT Spark Contessa místo bílých pneu černé Geax Gata určené do bláta. V bahenních koupelích ve které se proměnila trať tak dočasná černoška v dresu SCOTT vybojovala druhé místo.

Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40  >>