Aktuality ze závodů - Kastar - Mavic, servis zapletených kol Mavic, kola, ráfky, pláště, galusky, tretry, cyklistické přilby, paprsky, vzdělávání mechaniků, Bike akademie

Úvodní strana

Aktuality ze závodů

Zvětšit2. 8. 2010

Šumavský MTB maraton ČS – Václav Ježek vítězem

Další těžkou zkouškou prošli pláště GEAX model SAGUARO - bezdušové TNT a přilba LAS model SQUALO  na jedničku . Tentopkrát na Šumavě .

Report ze závodu je v příloze

Celá aktualita >>

archív z Beskyd30. 7. 2010

Lída Damková absolvovala BESKYDTOUR

Další nekompromisní test bikové techniky absolvovala Lída na závodě
BESKYDTOUR MTB , na trase 77 km v dešti , blátě a mlze dojela na posledním
místě mezi ženami. Bylo to ale zároveň druhé místo na bedně, .......volila kombinaci kola Mavic Crossmax SLR + pláště GEAX  TNT GATO v předu a MEZCAL v zadu

Zvětšit27. 7. 2010

Niki Ivanov suverénně deklasoval soupeře na MTB Beskyd tour

Niki suverénně zvítězil na dlouhé trati  MTB Beskyd tour. Od startu odjeli s Karlem Hartlem. Na horské premii mu Niki ujel a jel celý závod sám. Hartl však po prémii spadl a zlomil rám - závod pro něj skončil. To Niki nevěděl a naplno jel až do cíle, kde na druhého v pořadí měl náskok přes 30 minut !!!
V dešti, blátě a vodě se opět osvědčili  pláště GEAX - MEZCAL !!!

Zvětšit26. 7. 2010

Tomáš Stuna čtvrtý za naší špičkou v Železných Horách

O tom jak Betty přervala řetěz jsem již psali o tom že její partner životní i týmový Tomáš zajel perfektně na 115 Km maratonu si počtete v dalším textu :

,,Biker Roman" -neslyšící cyklista válčil také v chrudimském bahně

Roman také otestoval nový vzorek GEAXU vhodný do měkkého terénu a bahna a byl spokojený ....jeho report je v rozšířeném textu . foto:kocian

Venca Ježek v Chrudimi druhý a další jezdci jeho týmu na bedně na pláštích GEAX -GATO

eriál závodů Kolo pro život tentokrát pokračoval v Chrudimi tradičním závodem vedoucím až do Železných hor. Závodníkům bylo tentokrát největším nepřítelem počasí. Po celý závod pršelo a všudypřítomnému bahnu se nedalo vyhnout. Kromě závodníků trpěla i kola a jejich komponenty,.........VŠICHNI ČLENOVÉ TÝMU JELI NA PLÁŠTÍCH GEAX- model GATO !!!

Zvětšit25. 7. 2010

Betty nevzdala ani po velkém defektu

Na sobotním závodě KPŽ v Chrudimi ,měla Betty smůlu a přetrhla řetěz . Prokázala však sportovní srdce a věrnost sponsorům a závod dokončila ,,po svých".

HSK cycling team absolvoval Beskyd tour a XC Kounov

Opět našlapaný program měli jezdci HSK týmu . Raek Pilňáček jako managééér týmu napsal report :

Jarda Brynda testoval zadní disk MAVIC COMETE

Předbojský triatlon JArda suverénně vyhrál !!!! Jarda testuje nyní nový model disku Mavic COMETE na galusce Vittoria Corsa CR 22mm . Jeho pocity a report závodů je v rozšířeném textu :(foto je archív z Mělníka)

NIKI Ivanov a Radek Kluch dobře zajeli na mistráku CZ a SK a Salzkameru

V sobotu jsme se s Nikim zúčastnili Mistrovství České republiky v cross-coutry. Mistrák se konal v Kuřimi, kde se neskutečné vedro po poledním lijáku změnilo v neskutečné dusno. V závodě se od startu jelo na krev a záhy se vytříbilo pořadí, ve kterém nakonec náš nejlepší závodník skončil na 11. místě. V neděli jsme pak jeli Mistrovství Slovenska v cross-country. Tam byl Niki zpočátku dost zatažený po sobotě, pak se však rozjel a získal 4. místo. Veterán Radek Kluch absolvoval v sobotu Salzkamergut na trati 72 km. celkově byl ze 400 startujících na 138 místě a v kategorii 50 - 59 let na 12. místě.
Hynek.

Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40  >>