Aktuality ze závodů - Kastar - Mavic, servis zapletených kol Mavic, kola, ráfky, pláště, galusky, tretry, cyklistické přilby, paprsky, vzdělávání mechaniků, Bike akademie

Úvodní strana

Aktuality ze závodů

Zvětšit14. 8. 2010

Neslyšící cyklista Biker ROMAN poslal další report ze závodů

Romanovo reporty opravdu nepotřebují další komentář : 7.8.2010 nepřálo počasí bikerům, v celé republice byly vydatné srážky, ale naštěstí v Brně bylo zataženo v průběhu celého závodu "Jundrovský kopeček", kde  startoval biker Roman.........

Celá aktualita >>

Zvětšit13. 8. 2010

Legendy Konrád a Sypita testují naše produkty

Pro testování našich produktů jsme zvolily odborníky na slovo vzaté . Kdo jiný ,něž legendy masters pelotonu s více jak dvacetiletou zkušeností v sedlech jak silničních ,tak horských kol , jako jsou  ,,Konrád"  ( Luboš Němec  )  a ,,Sypita " ( Pavel Svoboda) . V maratonech působí jako nerozlučná dvojčata a i přes to  ,že jsou v týmu Vokolek Cycling Team  pouze dva , velmi často zabírají soupeřům místo na bedně . Oba testují letos přilby LAS - model SQUALO a porovnávají rozdíly mezi bezdušovými plášti TNT GEAX na Mavic kolech Crossmax ST  a galuskami GEAX na u nás ručně zaplétaných galuskových kolech .

Zvětšit11. 8. 2010

Kozubek vyhrál Vysočinu

Tým Whirlpool ustál roli favorita na naší cyklistické scéně . My jsme rádi,že jak vítěz závodu  Standa Kozubek , tak celý tým jezdí zapletená kola Mavic  model Ksyrium Red a vynikající vysoce funkční přilby LAS - model VICTORY . KOmentář a výsledky jsou v rozšířeném textu .

Zvětšit10. 8. 2010

Venca Ježek vítězně v Dobříši na blátě a dešti. V cíli Venca řekl:

"Ani to moc těžké nebylo, mně tyhle podmínky moc nevadí. Pole se roztrhalo brzy po startu a kluci potom popíchali, takže jsem to měl docela na pohodu. Začátek byl opravdu spíše jako silniční závod, ale potom to bylo docela těžký. Byly tam kopce, dost kořenů a i některý sjezdy byly pěkný." řekl po závodě vítěz a přiznal i svou výhodu v materiálu. Stejně jako minulý týden na Šumavě totiž zvolil celoodpruženou karbonovou novinku A-Ray 3.0 od Authoru a i v Brdech to neslo ovoce.(text mimořádně vypůjčený z MTBS)

Zvětšit9. 8. 2010

Romana Labounková střírná na MS v kategorii cruiserů !!!

Romana ,kterou inzultovala Australanka v semifinále BMX dojele po pádu 16 . Náladičku si ale vylepšila druhým místem v nové  kategorii CRUISER .

více v reportu Romany:

Zvětšit4. 8. 2010

Zlosyn zlatý Bodík šestá - KPŽ Zadov

Bohdana ,která nedá dopustit na vzorek MEZCAL od GEAXU opět dokázalo ,jako zasloužilá matka zlosyna Matěje ,že ještě nepatří do starého železa . To že vzorek Mezcal má budoucnost ,potvrzuje i produktový manažer GEAXU Samuele Bresan ,který vyvinul na další sezonu SUPUR MEZCALY  s ostřejším vzorkem uprostřed a s osvědčenými ostrými záběrovými hroty na bocích = světlo světa spatří MEZCAL ,který by měl obsáhnout všechny povrchy ?!?!?!?! O tom jak Půpánovic bojivali napsal sponsor ,otec zroditel,mechanik a tiskový mluvčí Martin :

Zvětšit3. 8. 2010

Hlinecká 30

Hlinecká 30 MTB

V sobotu 31. 7. 2010 jela Betty s Tomášem Hlineckou 30. Muži startovali s hendikepovým startem .

Marek Pochtiol reprezentoval ve Španělsku

Děda Jarda Pochtiol napsal zprávu o velkém úspěchu vnuka Marka . Kastar sponsoroval otce Marka , Tomáše Pochtiola když on jezdil s přehledem místa v první desítce na světových pohárech  a mistrovstvích světa . Děda je tak hrdej na syna i vnuka, že pokračují v tom s čím začali před dvaceti lety . Děda napsal:  Včera se kluci vrátili z MS.ve Španělsku Marek dojel na 11. místě, v Itálii byl 9. Celkově skončil v MS na 8. místě. Jsme spokojeni. Přílohou pár fotografií z MS. Ahoj Jarda

Zvětšit2. 8. 2010

Šumavský MTB maraton ČS – Václav Ježek vítězem

Další těžkou zkouškou prošli pláště GEAX model SAGUARO - bezdušové TNT a přilba LAS model SQUALO  na jedničku . Tentopkrát na Šumavě .

Report ze závodu je v příloze

archív z Beskyd30. 7. 2010

Lída Damková absolvovala BESKYDTOUR

Další nekompromisní test bikové techniky absolvovala Lída na závodě
BESKYDTOUR MTB , na trase 77 km v dešti , blátě a mlze dojela na posledním
místě mezi ženami. Bylo to ale zároveň druhé místo na bedně, .......volila kombinaci kola Mavic Crossmax SLR + pláště GEAX  TNT GATO v předu a MEZCAL v zadu

Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40  >>