Aktuality ze závodů - Kastar - Mavic, servis zapletených kol Mavic, kola, ráfky, pláště, galusky, tretry, cyklistické přilby, paprsky, vzdělávání mechaniků, Bike akademie

Úvodní strana

Aktuality ze závodů

Zvětšit16. 8. 2010

Betty vyhrála, Tomáš třetí v Podkrkonoší !!!

Jako každý rok byly připraveny 2 trasy. Jedna o délce 90 km a druhá 50 km. Betty a Tomáš se přihlásili na dlouhou trať. Trať byla po vydatných deštích velmi promáčená, místy tekly potoky bahna. Tomáš měl konkurenci velkou. Na startu byl Ondřej Zelený, Tomáš Trunschka a další. 90 km trať odstartovala v 10 hodin.

Celá aktualita >>

Zvětšit14. 8. 2010

Tomáš Slavík dokázal zvítězit ve 3.závodě Českého poháru ve fourcrosse, který se jel v Tošovicích!

Tomáš Slavík aktuální hvězda našeho 4x je členem továrního týmu RPS mountainbike team  společněčně s legendou Michalem Márošim.  Tým vede průběžně Světový pohár . Tomáš nyní zkouší lehké Crossmax ST a zatím je velmi spokojený .( porovnání Crossmax ST a Crossmax SX je v rozšířeném textu ) V posledním Svěťáku dojel Tomáš na druhém místě !!!!   ze jeho report :

Neslyšící cyklista Biker ROMAN poslal další report ze závodů

Romanovo reporty opravdu nepotřebují další komentář : 7.8.2010 nepřálo počasí bikerům, v celé republice byly vydatné srážky, ale naštěstí v Brně bylo zataženo v průběhu celého závodu "Jundrovský kopeček", kde  startoval biker Roman.........

Zvětšit13. 8. 2010

Legendy Konrád a Sypita testují naše produkty

Pro testování našich produktů jsme zvolily odborníky na slovo vzaté . Kdo jiný ,něž legendy masters pelotonu s více jak dvacetiletou zkušeností v sedlech jak silničních ,tak horských kol , jako jsou  ,,Konrád"  ( Luboš Němec  )  a ,,Sypita " ( Pavel Svoboda) . V maratonech působí jako nerozlučná dvojčata a i přes to  ,že jsou v týmu Vokolek Cycling Team  pouze dva , velmi často zabírají soupeřům místo na bedně . Oba testují letos přilby LAS - model SQUALO a porovnávají rozdíly mezi bezdušovými plášti TNT GEAX na Mavic kolech Crossmax ST  a galuskami GEAX na u nás ručně zaplétaných galuskových kolech .

Zvětšit11. 8. 2010

Kozubek vyhrál Vysočinu

Tým Whirlpool ustál roli favorita na naší cyklistické scéně . My jsme rádi,že jak vítěz závodu  Standa Kozubek , tak celý tým jezdí zapletená kola Mavic  model Ksyrium Red a vynikající vysoce funkční přilby LAS - model VICTORY . KOmentář a výsledky jsou v rozšířeném textu .

Zvětšit10. 8. 2010

Venca Ježek vítězně v Dobříši na blátě a dešti. V cíli Venca řekl:

"Ani to moc těžké nebylo, mně tyhle podmínky moc nevadí. Pole se roztrhalo brzy po startu a kluci potom popíchali, takže jsem to měl docela na pohodu. Začátek byl opravdu spíše jako silniční závod, ale potom to bylo docela těžký. Byly tam kopce, dost kořenů a i některý sjezdy byly pěkný." řekl po závodě vítěz a přiznal i svou výhodu v materiálu. Stejně jako minulý týden na Šumavě totiž zvolil celoodpruženou karbonovou novinku A-Ray 3.0 od Authoru a i v Brdech to neslo ovoce.(text mimořádně vypůjčený z MTBS)

Zvětšit9. 8. 2010

Romana Labounková střírná na MS v kategorii cruiserů !!!

Romana ,kterou inzultovala Australanka v semifinále BMX dojele po pádu 16 . Náladičku si ale vylepšila druhým místem v nové  kategorii CRUISER .

více v reportu Romany:

Zvětšit4. 8. 2010

Zlosyn zlatý Bodík šestá - KPŽ Zadov

Bohdana ,která nedá dopustit na vzorek MEZCAL od GEAXU opět dokázalo ,jako zasloužilá matka zlosyna Matěje ,že ještě nepatří do starého železa . To že vzorek Mezcal má budoucnost ,potvrzuje i produktový manažer GEAXU Samuele Bresan ,který vyvinul na další sezonu SUPUR MEZCALY  s ostřejším vzorkem uprostřed a s osvědčenými ostrými záběrovými hroty na bocích = světlo světa spatří MEZCAL ,který by měl obsáhnout všechny povrchy ?!?!?!?! O tom jak Půpánovic bojivali napsal sponsor ,otec zroditel,mechanik a tiskový mluvčí Martin :

Zvětšit3. 8. 2010

Hlinecká 30

Hlinecká 30 MTB

V sobotu 31. 7. 2010 jela Betty s Tomášem Hlineckou 30. Muži startovali s hendikepovým startem .

Marek Pochtiol reprezentoval ve Španělsku

Děda Jarda Pochtiol napsal zprávu o velkém úspěchu vnuka Marka . Kastar sponsoroval otce Marka , Tomáše Pochtiola když on jezdil s přehledem místa v první desítce na světových pohárech  a mistrovstvích světa . Děda je tak hrdej na syna i vnuka, že pokračují v tom s čím začali před dvaceti lety . Děda napsal:  Včera se kluci vrátili z MS.ve Španělsku Marek dojel na 11. místě, v Itálii byl 9. Celkově skončil v MS na 8. místě. Jsme spokojeni. Přílohou pár fotografií z MS. Ahoj Jarda

Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40  >>