Aktuality ze závodů - Kastar - Mavic, servis zapletených kol Mavic, kola, ráfky, pláště, galusky, tretry, cyklistické přilby, paprsky, vzdělávání mechaniků, Bike akademie

Úvodní strana

Aktuality ze závodů

Zvětšit21. 8. 2010

Jirka Hradil na MTBO SixNumbers

Dobrý den,
V minulém týdnu jsem se zúčastnil 6 etapového MTBO závodu s názvem SixNumbers.
Centrem závodu byl kemp Valdek u Rumburku.Závodilo se od pondělí do neděle (v pátek byl volný den) , každý den byl stanoven časový limit na 4 hodiny, během kterých bylo cílem závodníků naplánovat svou trasu tak, aby získali co nejvíce bodů z kontrolních stanovišť, které měli různou bodovou hodnotu od 10 do 100 bodů.

Celá aktualita >>

Zvětšit20. 8. 2010

HSK Cycling Team po dalším závodním víkendu

Dobrý den,
zasílám report z minulého víkendu
V sobotu jsme se zúčastnili MTB závodu Podkrkonošský maraton v Lázních Bělohrad. Bohužel počasí ani tentokrát nevyslyšelo prosby všech účastníků a celou noc před startem zkrápělo trať vydatnými přívaly vody. To zapříčinilo i změnu našeho nejlepšího jezdce Petra, který se při prezentaci přehlásil raději z dlouhé na krátkou 50 km trasu

Zvětšit19. 8. 2010

Světová freeridová legenda MRSN - Michal Mároši nám poslal report, co si myslí o Mavic kolech

Ahoj Karle,
pravda je ze uz par let na mavikach litam. jsem s nima moc spokojenej, proto sem vernej. ani nevim jestli bych nekdy menil, nemaji konkurenci. servis na zavodech taky v klidku. sx kola co vozime na sp 4x sou nejvic. vydrzi strasny rany a dopady. jeste sem nevidel zadnej stos, zkratka a dobre nejvic. sem si jistej, ze vydrzi vic nez jakykoliv drataky. d-max sou taky hodne v poradku, dukazem je redbull rampage. clovek uz se musi pri takoveto akci spolehnout nejen na sebe ale i 100% na material.
tak dik za spolupraci a nekdy zdar.
mm

zde je report od jeho týmového kolegy  Tomáše Slavíka

Zvětšit

Tým R.S.P na kolech Mavic Crossmax SX a ST má mistra světa

Michal Mároši +  Tomáš Slavík  ( čerstvý mistr světa ve 4X) a celý tým RSP se může spolehnout na top kvalitu zapletených kol Mavic  Crossmax SX  a ST   více na webu týmu RSP.

Zvětšit18. 8. 2010

Bohdana se svou ochrankou míří na ME Masters do Francie

Vážení sponzoři, dnešním dnem začala akce s názvem Praloup 2010 neboli naše účast na Mistrovství Evropy Masters. Ráno jsme absolvovali návštěvu televizního studia stanice Nova, kde jsme si v pořadu Snídaně s Novou pěkně popovídali s moderátory.. Kdo to neviděl a chtěl by se pobavit, tak klikne http://archiv.nova.cz/multimedia/snidane-s-novou-18-8-2010.html?s=0.

Zvětšit17. 8. 2010

Venca Ježek a Michal Plesník deklasovali naší maratonskou špičku

Celý tým Alpine Pro s přilbami LAS a především plášti GEAX  okupoval  bednu ve více mužských  kategoriích . V ženách dojela Jana Kábrtová druhá . celý report je zde:

Zvětšit16. 8. 2010

Jan Kaduch pátý na juniorském MS na dráze v omniu !

o vikendu skončilo juniorske Mistrovstvi světa v drahovych disciplinach. Konalo se v italskem Montichiari na novem 250m dlouhem drevenem ovale v hale.
Velmi potesitelne je, ze nejlepsiho vysledku z Ceske vypravy dosahnul 5. mistem jezdec ASO Dukla Brno Jan Kaduch a to v nejobtiznejsi Olympijske discipline - stihacskem omniu.

16. 8. 2010

Jarda Brynda rozhodl opět díky disku Mavic v cyklistické části triatlonu

Zdravím
Tak další závod s diskem a zase jsem rozhodl v cyklistické části.
Opět se nejednalo o žádný pouťák a tak jsem rád, že to takto dopadlo i přes snížený trénink a astmatem, které teď hold má své období :o)
Mějte se krásně a vše je zde:

Betty vyhrála, Tomáš třetí v Podkrkonoší !!!

Jako každý rok byly připraveny 2 trasy. Jedna o délce 90 km a druhá 50 km. Betty a Tomáš se přihlásili na dlouhou trať. Trať byla po vydatných deštích velmi promáčená, místy tekly potoky bahna. Tomáš měl konkurenci velkou. Na startu byl Ondřej Zelený, Tomáš Trunschka a další. 90 km trať odstartovala v 10 hodin.

Zvětšit14. 8. 2010

Tomáš Slavík dokázal zvítězit ve 3.závodě Českého poháru ve fourcrosse, který se jel v Tošovicích!

Tomáš Slavík aktuální hvězda našeho 4x je členem továrního týmu RPS mountainbike team  společněčně s legendou Michalem Márošim.  Tým vede průběžně Světový pohár . Tomáš nyní zkouší lehké Crossmax ST a zatím je velmi spokojený .( porovnání Crossmax ST a Crossmax SX je v rozšířeném textu ) V posledním Svěťáku dojel Tomáš na druhém místě !!!!   ze jeho report :

Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40  >>