Aktuality ze závodů - Kastar - Mavic, servis zapletených kol Mavic, kola, ráfky, pláště, galusky, tretry, cyklistické přilby, paprsky, vzdělávání mechaniků, Bike akademie

Úvodní strana

Aktuality ze závodů

Zvětšit11. 9. 2010

Betty vítězně v Běstvině a třetí Okoloprahy

V sobotu ráno pršelo, tak se Tomáš který je 3 týdny nachlazený rozhodl nejet domácí závod a dělat Betty servis. Naštěstí se do odpoledne, kdy byl start vyjasnilo, chvílemi svítilo sluníčko. Betty odstartovala s dalšími 35 závodníky. Trasa vedla většinou po asfaltu a lesních cestách a loukách......

Celá aktualita >>


Zvětšit

Okolo Slovenska a PSK Whirlpool-Author

 Tým jezdí zapletená kola Mavic Ksyrium SL a Cosmic Carbone SL a přilby Las model VICTORY .V úterý  skončil týdenní etapový závod pro PSK tým Okolo Slovenska, kde  nechyběli ani v jednom z dlouhých úniků a ani na pódiu. Od soboty startují na závodě 2.2 UCI Okolo Bulharska.více v příloze :

Celá aktualita >>


Zvětšit

Jirka Hradil mistr republiky v MTBO

Jirka Hradil  a   J.Lauerman jsou našimi testovacími jezdci plášťů GEAX se utkali na mistrovství republiky v MTBO . Jirka Hradil volil v měkkém blátivém terénu dravý vzorek modelu GEAX GATO 2,1 a cítil se bezpečně . Jirkův report je v příloze :

Celá aktualita >>


Zvětšit6. 9. 2010

Lída nezklamala ani v šíleném bahně v Polském Krakowě

Nejstarší a největší polský bikemarathon v Krakowě byl v letošním roce ve znamení deště, bláta a odpisu velomateriálu. Lída absolvovala trasu Giga 98 km a 1851 metrů převýšení v čase 7:55:09, víc než polovinu trasy jela přitom bez brzd a závod dokončilo jen 120 bikerů a z toho 5 žen.

Celá aktualita >>


Zvětšit

Seriál Kolo pro život pokračoval v Jeseníku,

tým ALPINE PRO si buduje pozici velmi silného týmu v české XC maratonské špičce a získal si respekt ve všech kategoriích . Tým jezdí bezdušové pláště GEAX a přilby LAS a testuje i galusky GEAX Saguaro . Podrobnosti ze závodu jsou v reportu : ( foto Pepa Hladík) 

Celá aktualita >>


Zvětšit5. 9. 2010

Češi deklasovali celý svět na mistrovství světa ve 4X

Česká 4X reprezentace si z MS udělala tak trochu národní šampionát... Slavík má zlato, ( Video finálové jízdy zde:) Horáková stříbro, Prokop a Labounková bronz!!! AUTOGRAM - Tomáše Slavíka může získat na veletrhu BIKR BRNO v sobotu dne 9.10: od 13 do 14:00 v expozici  KASTAR . Hala F/33

Celá aktualita >>


Zvětšit

Mistrině Evropy ve 4x Romana Labounková přidala bronz na MS !!

Romana naposledy poladila svého PELLS 4X speciála na kolech Mavic crossmax ST a poslala ho  do Windhamu v USA, to ještě nevěděla,že skončí celkově pátá ve svěťáku a že urve i bronz na mistrovství světa . Od Mavicu dostala dva páry Crossmax ST a  i dva páry treter FURY XC . Případný servis  jak kol tak pneumatik zajistí zástupci Mavicu a  Geaxu v USA  a Canadě . 

Celá aktualita >>


Zvětšit24. 8. 2010

Betty a Tomáš poslali report ze dvou závodů na Moravě

Nejdříve v Sobotu Okolo Libice ( aba suverénně zvítězili ) a pak Okolo Brna kde v silné MTB špičce byla Betty 5 a Tomáš 9 . více  reportu :

Celá aktualita >>


Zvětšit23. 8. 2010

Neslyšící cyklista Pavel Pastrnek vyzkoušel IRON BIKE

Pavel Pastrnek jeden z předních světových neslyšících cyklistů se odhodlal a vyrazil na velmi těžký MTB závod Iron BIke . Sousto to bylo ale veliké a ještě měl i trochu smůlu. Jeho odhodlání však velmi ceníme . Originální report Pavla Pastrnka,, Papase" je zde :

Celá aktualita >>


Zvětšit23. 8. 2010

Bohdana zkusila 100 km ve Varech a byla na bedně !

 

Bodík  a stovečka ve Varech – Ještě před odjezdem do Francie na Mistrovství Evropy Másters ve sjezdu se Bodik rozhodl, že na dvanáctém závodě Kola pro život nepojede „dětskou“ ale zkusí dlouhou trať měřící 100 kilometrů.  více  reportu:

Celá aktualita >>


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40  >>

Novinky emailem

Máte-li zájem o zasílání technických novinek a aktualit, vyplňte prosím Váš email:


Registrace do eShopu (B2B)

Katalog produktů