Aktuality ze závodů - Kastar - Mavic, servis zapletených kol Mavic, kola, ráfky, pláště, galusky, tretry, cyklistické přilby, paprsky, vzdělávání mechaniků, Bike akademie

Úvodní strana

Aktuality ze závodů

Zvětšit29. 2. 2016

Mistrovství světa na dráze a pozvánka kouče Sváti Buchty

ve středu 2.3. odstartuje v Londýně mistrovství světa v dráhových disciplínách a pokračovat bude až do neděle 6.3.. Naším hlavním cílem je udržet postupová místa na LOH v Riu. Mistrovství světa bude posledním závodem dvouleté kvalifikace, kdy jsme postupně sbírali body ze dvou ME, šesti světových pohárů a dvou mistrovství světa. Situace je pro naše sprintery velmi příznivá. Adam Ptáčník se společně s Pavlem Kelemen budou snažit zůstat v devítce postupujících ve sprintu a mistr Evropy Pavel Kelemen bude navíc válčit o udržení svého jména v devítce postupujících v keirinu.  Především Pavlovi ambice sahají na MS v obou sprinterských disciplínách někde kolem nejlepší osmičky a výše.  Po MS budeme moudřejší. Do 1km s pevným startem vysíláme Tomáše Bábka a bronzového z podzimního ME Robina Wagnera. Oba  borci mají ambice skončit do 8. místa. Vytrvalecká část výpravy může spoléhat na zkušené matadory s medailovými ambicemi a těmi není nikdo jiný než Martin Bláha s Vojtěchem Hačecký v madisonu. Oba již z této disciplíny vlastní světové medaile z předchozích let a jistě by rádi svou sbírku rozšířili. Na svá medailová léta bude chtít jistě zavzpomínat Jarmila Machačová v bodovacím závodě a urvat co nejlepší výsledek v náročném scratchi. Ondřej Vendolský má po delším půstu (naposledy startoval na MS v roce 2013) opět šanci startu na MS, tentokrát ve scratchi. V této opravdu nevyzpytatelné disciplíně přejeme Ondrovi co nejlepší návrat na MS. Nezapomeňte na pravidelné přenosy z MS na ČT4 sport. Sledujte program.

Live timing a výsledky zde:

http://www.tissottiming.com/Competition?id=00030D0001FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF&sport=CT&year=2016

 


Zvětšit30. 1. 2016

Milan Myšík má plán na letošní sezonu již jasný

Jak jsme psali  bude nás v letošní sezoně zastupovat v Enduro Elitě Milan Myšík a juniorech Vojta Bláha. Příští týden budeme uzavírat dohodu i s Ondrou Kinkorem. Ten bude mít za úkol mimo ježdění, zaznamenávat na video zajímavé momenty, které vám pak rádi nabídneme.

Milan Myšík poslal aktuální plány: zdravím v novém roce, v nové sezóně.Na nějakých pozicích došlo k výměně mých sponzorů. Nová sezóna přináší nové výzvy a tou největší a nejzásadnější je, že letos se zúčastním Enduro World Series (viz. obr. příloha). EWS je formule jedna a jsem připravený se této výzvě postavit a bojovat mezi světovou MTB elitou. Minulý víkend jsem se zúčastnil závodu DownMall v Berlíně, bohužel letos nejedu celou sérii, jelikož dnes v noci odlétám na 3 týdenní GT global camp do Kalifornie. DownMall sem jel velmi opatrně a najistotu, přesto jsem se dostal do finálové desítky, kde sem bral 7.místo, což není nejhorší na okolnosti, že jsem na HT kole seděl po XXX měsících, ale hlavně jsem se nezranil, nespadl a volil jistotu. V příloze posílám fotky. V noci letím do Kalifornie, bude z toho video/fotky a další materiál. Vše bude na mé fb stránce, twitter a instagram. Ihned po mém návratu se zúčastním poslední závodu DownMall tour v Praze na Arkádách 20.2., kde bych se s vámi kdo se bude moc dostavit setkal. Poté zas už jedu do Itálie na 2 týdny a pak už na první dvojzávod EWS Chile, Argentina... Bude to zajímavé :))Hezký zbytek víkendu
Milan Myšík
+420 734 57 55 29
milamysik@seznam.cz / milanmysik@gmail.com
https://www.facebook.com/MilanMysik61
https://twitter.com/milanmysik61
https://instagram.com/milanmysik61

Celá aktualita >>


Zvětšit12. 1. 2016

Představujeme vám VOJTU BLÁHU , který bude v letošní Enduro sezóně jezdit na komponentech Mavic v juniorské kategorii po boku eliťáka Milana Myšíka

...to že Vojta trénuje na novou sezonu, potvrdil hned svým prvním novoročním videem...najdete ho v sekci Aktuality ze závodů..odkaz je zde   v přiloženém fotu je jeho nový stroj na kolech Mavic Crossmax XL s plášti Mavic Crossmax Charge 2,4.

zde je jeho poslední tréninkové video....,,MEZI VLKY" !

Celá aktualita >>


Vojta Bláha dostal pod stromeček novou kameru, tak ji asi pořádně prohnal?!?!?!? Vojta jako nejlepší Enduro junior bude letos jezdit společně s Milanem Myšíkem na kolech MAVIC.


Zvětšit
1. 12. 2015

Další pozitivní krok UCI k povolení kotoučových brzd na silničních kolech

UCI dnes vyhlásila další pozitivní krok v cestě za povolením kotoučových brzd na silničních kolech. Po letošním testování v profipelotonu povoluje UCI pro rok 2016 oficiálně používání těchto brzd na silničních kolech ve všech profesionálních kategoriích. Amatéři musí tedy počkat do roku 2017. V roce 2016 mohou již oficiálně používat kotoučové brzdy profesionální týmy následujících kategorií: 

UCI WorldTeams
UCI Professional Continental týmy
UCI Continental Týmy
UCI týmy žen


Přemek Tejchman nás bohužel po dvou sezonách spolupráce opouští a v další sezoně bude jezdit po boku Michala Prokopa. Jeho výkonnost si zaslouží silného partnera. My děkujeme Přemkovi za spolupráci a přejeme mu, aby se prosadil pořádně i v mezinárodním měřítku.

 

Zvětšit

Zvětšit

Pavel Kelemen je mistrem Evropy v Keirinu !!!


Zvětšit

Milan Myšík zajel vynikající 7. místo ve Španělsku

minulý víkend jsem odjel poslední závod sezóny European Enduro Series ve Španělsku v Malaze.
,,Na poslední závody sezóny jsem bohužel odletěl v pátek ráno s nachlazením a nemocí, takže jsem nevěděl co od toho čekat, naštěstí 25°C mi zvedlo náladu a tak teplota trošku opadla. Nechyběla evropská špička + domácí Španělové a Portugalci. V součtu 4 RZ, které se v neděli jely v husté mlze jsem urval 7. místo!!! Mrzí mě 2 chyby v RZ 1, které mě nejspíš stály jednu pozici. Přesto jsem veděl, že je to můj poslední závod sezóny a dával jsem do toho skutečně maximum viz na konci RZ 1, která měla 8minut jsem v cíli sýpal 15minut, ale bylo to dáno nemocí a fyzickou RZ. 
Konečně se mi podařil jet závod bez defektu a problému s kolem."
Díky moc všem za podporu nejel při tomto závodě ale v celé sezóně. Poděkování rozešlu!!
V příloze posílám zatím pouze jednu fotku.
Vše už na FB/twitter/instagram.

Celá aktualita >>


Zvětšit18. 10. 2015

ROBIN WAGNER ZAJEL BRONZOVÝ KILOMETR NA ME na discích MAVIC

na elitním Mistrovství Evropy v dráhových disciplínách potvrdil Robin Wagner svůj definitivní přestup z kategorie U23 do kategorie elite. Po dvou Evropských zlatech a jednom stříbru na 1km v kategorii do 23 let si včera v pozdním večeru dojel na velodromu ve Švýcarském Grenchenu pro nečekaný bronz v jeho oblíbené disciplíně na 1km. Čas 1.01.057min je nejen výborný, ale i Robinovým osobním rekordem. Až za ním skončil Němec Dornbach, který jej v létě připravil o třetí třiadvacítkový titul mistra Evropy v řadě. Robo GRATULUJEME. Jsme rádi , že naše více jak dvacetiletá spolupráce s našimi dráhaři formou dodávek dráhových disků a loukotí , neustále přináší fantastické výsledky. V tomto závodě jel Robin na předním i zadním kole speciální dráhové karbonové disky MAVIC.

 
 

Celá aktualita >>


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40  >>

Novinky emailem

Máte-li zájem o zasílání technických novinek a aktualit, vyplňte prosím Váš email:


Registrace do eShopu (B2B)

Katalog produktů