Aktuality ze závodů - Kastar - Mavic, servis zapletených kol Mavic, kola, ráfky, pláště, galusky, tretry, cyklistické přilby, paprsky, vzdělávání mechaniků, Bike akademie

Úvodní strana

Aktuality ze závodů

Zvětšit12. 1. 2016

Představujeme vám VOJTU BLÁHU , který bude v letošní Enduro sezóně jezdit na komponentech Mavic v juniorské kategorii po boku eliťáka Milana Myšíka

...to že Vojta trénuje na novou sezonu, potvrdil hned svým prvním novoročním videem...najdete ho v sekci Aktuality ze závodů..odkaz je zde   v přiloženém fotu je jeho nový stroj na kolech Mavic Crossmax XL s plášti Mavic Crossmax Charge 2,4.

zde je jeho poslední tréninkové video....,,MEZI VLKY" !

Celá aktualita >>


Vojta Bláha dostal pod stromeček novou kameru, tak ji asi pořádně prohnal?!?!?!? Vojta jako nejlepší Enduro junior bude letos jezdit společně s Milanem Myšíkem na kolech MAVIC.


Zvětšit
1. 12. 2015

Další pozitivní krok UCI k povolení kotoučových brzd na silničních kolech

UCI dnes vyhlásila další pozitivní krok v cestě za povolením kotoučových brzd na silničních kolech. Po letošním testování v profipelotonu povoluje UCI pro rok 2016 oficiálně používání těchto brzd na silničních kolech ve všech profesionálních kategoriích. Amatéři musí tedy počkat do roku 2017. V roce 2016 mohou již oficiálně používat kotoučové brzdy profesionální týmy následujících kategorií: 

UCI WorldTeams
UCI Professional Continental týmy
UCI Continental Týmy
UCI týmy žen


Přemek Tejchman nás bohužel po dvou sezonách spolupráce opouští a v další sezoně bude jezdit po boku Michala Prokopa. Jeho výkonnost si zaslouží silného partnera. My děkujeme Přemkovi za spolupráci a přejeme mu, aby se prosadil pořádně i v mezinárodním měřítku.

 

Zvětšit

Zvětšit

Pavel Kelemen je mistrem Evropy v Keirinu !!!


Zvětšit

Milan Myšík zajel vynikající 7. místo ve Španělsku

minulý víkend jsem odjel poslední závod sezóny European Enduro Series ve Španělsku v Malaze.
,,Na poslední závody sezóny jsem bohužel odletěl v pátek ráno s nachlazením a nemocí, takže jsem nevěděl co od toho čekat, naštěstí 25°C mi zvedlo náladu a tak teplota trošku opadla. Nechyběla evropská špička + domácí Španělové a Portugalci. V součtu 4 RZ, které se v neděli jely v husté mlze jsem urval 7. místo!!! Mrzí mě 2 chyby v RZ 1, které mě nejspíš stály jednu pozici. Přesto jsem veděl, že je to můj poslední závod sezóny a dával jsem do toho skutečně maximum viz na konci RZ 1, která měla 8minut jsem v cíli sýpal 15minut, ale bylo to dáno nemocí a fyzickou RZ. 
Konečně se mi podařil jet závod bez defektu a problému s kolem."
Díky moc všem za podporu nejel při tomto závodě ale v celé sezóně. Poděkování rozešlu!!
V příloze posílám zatím pouze jednu fotku.
Vše už na FB/twitter/instagram.

Celá aktualita >>


Zvětšit18. 10. 2015

ROBIN WAGNER ZAJEL BRONZOVÝ KILOMETR NA ME na discích MAVIC

na elitním Mistrovství Evropy v dráhových disciplínách potvrdil Robin Wagner svůj definitivní přestup z kategorie U23 do kategorie elite. Po dvou Evropských zlatech a jednom stříbru na 1km v kategorii do 23 let si včera v pozdním večeru dojel na velodromu ve Švýcarském Grenchenu pro nečekaný bronz v jeho oblíbené disciplíně na 1km. Čas 1.01.057min je nejen výborný, ale i Robinovým osobním rekordem. Až za ním skončil Němec Dornbach, který jej v létě připravil o třetí třiadvacítkový titul mistra Evropy v řadě. Robo GRATULUJEME. Jsme rádi , že naše více jak dvacetiletá spolupráce s našimi dráhaři formou dodávek dráhových disků a loukotí , neustále přináší fantastické výsledky. V tomto závodě jel Robin na předním i zadním kole speciální dráhové karbonové disky MAVIC.

 
 

Celá aktualita >>


Zvětšit12. 10. 2015

Nominace sprinterů Brněnské DUKLY na ME

Vážená sportovní přítelkyně / příteli,po delší odmlce opět připomínám, že dráhová cyklistika nejen, že žije, ale je i velmi úspěšná a pevně věřím, že i nadále bude. Po parádním létě, které patřilo našim juniorům a U23 a jejichž výsledky jistě dobře znáte se nám přiblížil první vrchol sezóny a především začátek druhé poloviny olympijské kvalifikace a tím není nic menšího než ME elite na nádherném novém velodromu ve Švýcarském Grenchenu.Pro sprintery  Dukly Brno  však není velodrom neznámý. Před deseti dny se vrátili z campu, na kterém po tři dny tvrdě trénovali a testovali Grenchenský ovál. Dle jejich slov je potřeba si na vykroužení zatáček a vůbec charakteristiku povrchu chvíli zvyknout, a na to především byl camp zaměřen.

 

Celá aktualita >>


Zvětšit

Milan Myšík poslal report z Finale Ligure

Ahoj,posílám report a fotky z Enduro World Series ve Finale Ligure:Den 1: První RZ je zrušena, začínáme tedy RZ 2, která je je ze 3/4 pouze o šlapání na kluzkých kamenech a blátě, až k cíli je z kopce. V této RZ zjišťuji, že předemnou startuje početná skupina závodníků, kteří si jeli vyložně na výlet, jejich dovednosti jsou na nízké úrovni, pár mi jich uhlo, bohužel jeden jel v MX helmě a neslyšel mě, takže jsem pár vteřin jel za ním. Bohužel je zde pevný start a já věděl, že mě to čeká v každé RZ. Ve 3 RZ, která se mi líbila ze všech nejvíc bohužel ztrácím cenné sekundy opět kvůli těmto jezdcům. Pak přišlo usudné místo v největší technice, kdy mi borec na skalce uhl do mé stopy, já v plný palbě vletěl na venek, rána, bum, a už se válím v prachu, kolo letí dál a výsledek je proříznutý plášť, díky borci! Ztráta 5min, ztráta motivace a pocit nemohoucnosti. 

Celá aktualita >>


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40  >>

Novinky emailem

Máte-li zájem o zasílání technických novinek a aktualit, vyplňte prosím Váš email:


Registrace do eShopu (B2B)

Katalog produktů