Aktuality ze závodů - Kastar - Mavic, servis zapletených kol Mavic, kola, ráfky, pláště, galusky, tretry, cyklistické přilby, paprsky, vzdělávání mechaniků, Bike akademie

Úvodní strana

Aktuality ze závodů

Zvětšit16. 5. 2011

Venca Ježek druhý a Hejduk pátý v Mladé Boleslavi + Venca vítězně OKOLOPARDUBIC

 

Mladá Boleslav Tour Škoda AutoV sobotu 14. května 2011 proběhl druhý podnik seriálu Kolo pro život v Mladé Boleslavi. Závod pořádaný naším AlpinePro – Author teamem se opravdu vydařil. Pěkná trať, krásné počasí i zajímavý doprovodný program zpříjemnily sobotní den všem účastníkům. To vše podpořili bikeři našeho teamu, kteří byli v závodě opravdu vidět. Slavnostní start se v pravé poledne uskutečnil u Zákaznického centra Škoda Auto, kde se sešla více než tisícovka odhodlaných účastníků závodu. ( více v reportu Pepy Hladíka)

Celá aktualita >>


Zvětšit9. 5. 2011

DUATLON HORNÍ POČERNICE - Jarda Brynda vítězně !!!

 

Jarda napsal : Tratě: 5km – 20km – 2,5km .Tak jsem si dal po delší době duatlon, který se konal kousek od mého bydliště.
Na závod jsme nepřijel zrovna svěží, jelikož jsem v posledních dnech v tréninku nezahálel, takže lýtka a hlavně stehna nebyly zrovna v ideálním stavu :o)

Celá aktualita >>


Zvětšit3. 5. 2011

Trans Brdy na plný prdy

Vážení sponzoři, na první díl již dvanáctého ročníku největšího seriálu závodů horských kol Kolo pro život jenž se konal minulou sobotu kousek od Prahy v obci Lety pod názvem Trans Brdy jsme se vydali s naší SCOTT dodávkou, která dostala novou tvář. Matěj, náš zlosyn zde vloni na tomto závodu nechtěně pocítil přitažlivost zemskou, .....

Celá aktualita >>


Zvětšit18. 5. 2011

Děti z Farmy Alpine-Pro týmu na Tour Škoda Auto

 

Mladá Boleslav tour Škoda Auto  

V sobotu se konal náš domácí závod Škoda Auto Tour, který pořádal náš tým Alpine PRO Author Team. Krásné slunečné počasí opět přilákalo  na Krásnou louku téměř 200 dětských závodníků, takže konkurence byla veliká a na trati jsme mohli sledovat mnoho napínavých soubojů.Trasu závodu, kterou postavil naš kouč Pepa Hladík, tak přestože byla na rovině, byla poměrně těžká ale i spravedlivá.

Celá aktualita >>


Zvětšit17. 5. 2011

 V rámci přípravy na etapové závody Lída jela v neděli 15.května Jurajski buikemarathon v Zabierzowě. Na trati dlouhé 99 km , která vedla po lesních a polních cestičkách dolinami mezi vápencovými skalami nedaleko Krakowa, obsadila první místo ve své kategorii, mezi ženami byla na 5. místě a celkově Lídě patřilo krásné číslo 100 v čase 6:51:42.V průběhu závodu začalo pršet a tak se na trati plné kluzkých vápencových kamenů a bláta již tradičně osvědčil plášť Geax GATO TNT 26x 2,1 na předním kole.BML Damkovi


Zvětšit17. 5. 2011

Bohdana a zlosyn KPŽ MB + OKOLOPARDUBIC

v sobotu se opět roztočila kola největšího seriálu závodů horských kol KPŽ. Místem činu se tentokráte stala Mladá Boleslav, kde na Krásné louce vznikla i závodní trať pro Junior Trophy neboli dětské závody. Zlosyn po minulém vítězství opět cítil, že by to mohlo klapnout na bednu. Od startu šel do vedení, kde se občas nechal vystřídat. Nicméně většinu závodu tahal špici, což se mu v poslední točce stalo osudné...Po drsném pádu zachránila Bohdanu přilba LAS - SQUALO !!!

Celá aktualita >>


Zvětšit4. 5. 2011

Jednou nahoře a jednou dole...

... takto by se dalo charakterizovat vystoupení některých členů našeho juniorského týmu Alpine Pro - Author Team o uplynulém víkendu na závodech Kolo pro život a Dětský MTB cup Libereckého kraje.  podrobný report je v rozšířeném textu :

Celá aktualita >>


Zvětšit3. 5. 2011

Škodabike marathon Ostrava & Lída Damková

 

V sobotu 30.04.2011 lída jela Škodabike marathon Ostrava , kde startovalo přes 1000 bikerů a patří tak tento závod k největším na mMoravě a je největší na Ostravsku. Na trati 68 km lída dojela na 7 místě mezi ženami v čase 3 : 34 : 41 což v celkovém pořadí stačilo na 192 místo. Na suché a rychlé trati jela Lída pláště Geax Mezcal TNT a kola a oblečení od Mavicu v červené barvě s červenou přilbou LAS. BML Damkovi

Celá aktualita >>


Zvětšit2. 5. 2011

Alpine Pro a jejich úspěšný prvomájový víkend

 

Trans Brdy České spořitelny & OKOLOLIBERCE . Čtěte podrobný report ze závodu od manažera týmu  ALPINE-PRO  Pepy Hladíka : Tým jezdí zapletená kola Mavic- obutá bezdušovými plášti GEAX TNT - přilby LAS . Venca Ježek je testovacím jezdcem treter Mavic-FURY . A je to tady! V sobotu 30. dubna byl zahájen 12. ročník největšího českého seriálu horských kol - Kolo pro život. Seriál začal jako již tradičně v Letech u Prahy závodem Trans Brdy České spořitelny. Organizátoři připravili pro více než tisícovku startujících dvě tratě vedoucí Brdskými lesy, kde hlavní závod měří 55 km a Fitness jízda 22 km. Tratě oproti loňsku prakticky nedoznaly žádných změn, proto tedy na startující čekal náročný závod s několika strmými stoupáními, oblíbenými kořenovými úseky i technickými sjezdy.

Celá aktualita >>


Zvětšit2. 5. 2011

Neslyšící cyklista Biker ROMAN poslal další report ze závodů

Roman je v přípravě na šampionát sluchově postužených ,který se jede letos v Kanadě . Z posledního víkendu napsal:

Dne 26.3.2011 měl Roman neobvyklý den. Ráno musel do práce. Až měl padla, tak fofrem jel na závod "Bikové útery" u Zdírče nad Doubravou, zde se konal XC na 5 okruhů. Bylo tam dost závodníků. Roman nejezdí skoro vůbec XC, vzhledem k tomu,že se blíží MS DEAF v KANADĚ, tak musí trénovat XC. Biker Roman byl poslední, který dojel plný počet okruhů. Skončil celkově 14.

Celá aktualita >>


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40  >>

Novinky emailem

Máte-li zájem o zasílání technických novinek a aktualit, vyplňte prosím Váš email:


Registrace do eShopu (B2B)

Katalog produktů