Aktuality ze závodů - Kastar - Mavic, servis zapletených kol Mavic, kola, ráfky, pláště, galusky, tretry, cyklistické přilby, paprsky, vzdělávání mechaniků, Bike akademie

Úvodní strana

Aktuality ze závodů

Zvětšit18. 5. 2011

Bety dojela druhá a Tomáš čtvrtý OKOLO PARDUBIC + další závody & Mrtvý muž - Hradecký pohár

Oba jeli bezdušové pláště GEAX TNT model AKA  ( klikni ZDE

„Mrtvý muž“ 2011

V sobotu 14. 5. Jsme se s Tomášem vydali do Šumperka, kde se jel závod „Mrtví muž“ zařazen do Šumperského poháru, kde jsme oba zvítězili stylem start – cíl. Muži jeli 3 okruhy dlouhé 11 km, ženy jely pouze 2. Kopcovitá trať s převýšením 900 m byla suchá a rychlá. Počasí bylo krásné, ale na vyhlášení začalo pršet. Druhý za Tomášem dojel do cíle Viktor Klos, třetí Tomáš Kechrt. Druhá žena dojela Marie Valouchová, která vyhrála kategorii žen B, třetí Nikola Pospíšilová, čtvrtá Pavlína Mráčková.

Celá aktualita >>

Zvětšit16. 5. 2011

Tomáš Slavík  na kolech MAVIC CROSSMAX ST  odkaz zde dokázal minulý týden zvítězit na závodě Německého poháru a včera přidat do sbírky další vítězství v závodu Českého poháru, kterého se účastnila světová špička!

Druhý závod letošního IngBau 4X Cupu, který se jel premiérově na trati v nejzápadnějším místě České republiky v Aši, kam dorazilo zatím nejvíc jezdců ze zahraničí a kvalitou jezdců se závod podobal spíš Světovému poháru! Vyhrál Tomáš Slavík (RSP Racing Team) a upevnil si tak své vedoucí postavení v průběžném pořadí 4X poháru. Stříbro pro sebe vybojoval Němec Johannes Fischbach před tentokrát třetím Michalem Prokopem.

Venca Ježek druhý a Hejduk pátý v Mladé Boleslavi + Venca vítězně OKOLOPARDUBIC

Mladá Boleslav Tour Škoda AutoV sobotu 14. května 2011 proběhl druhý podnik seriálu Kolo pro život v Mladé Boleslavi. Závod pořádaný naším AlpinePro – Author teamem se opravdu vydařil. Pěkná trať, krásné počasí i zajímavý doprovodný program zpříjemnily sobotní den všem účastníkům. To vše podpořili bikeři našeho teamu, kteří byli v závodě opravdu vidět. Slavnostní start se v pravé poledne uskutečnil u Zákaznického centra Škoda Auto, kde se sešla více než tisícovka odhodlaných účastníků závodu. ( více v reportu Pepy Hladíka)

Zvětšit9. 5. 2011

DUATLON HORNÍ POČERNICE - Jarda Brynda vítězně !!!

Jarda napsal : Tratě: 5km – 20km – 2,5km .Tak jsem si dal po delší době duatlon, který se konal kousek od mého bydliště.
Na závod jsme nepřijel zrovna svěží, jelikož jsem v posledních dnech v tréninku nezahálel, takže lýtka a hlavně stehna nebyly zrovna v ideálním stavu :o)

Zvětšit3. 5. 2011

Trans Brdy na plný prdy

Vážení sponzoři, na první díl již dvanáctého ročníku největšího seriálu závodů horských kol Kolo pro život jenž se konal minulou sobotu kousek od Prahy v obci Lety pod názvem Trans Brdy jsme se vydali s naší SCOTT dodávkou, která dostala novou tvář. Matěj, náš zlosyn zde vloni na tomto závodu nechtěně pocítil přitažlivost zemskou, .....

Děti z Farmy Alpine-Pro týmu na Tour Škoda Auto

Mladá Boleslav tour Škoda Auto

V sobotu se konal náš domácí závod Škoda Auto Tour, který pořádal náš tým Alpine PRO Author Team. Krásné slunečné počasí opět přilákalo  na Krásnou louku téměř 200 dětských závodníků, takže konkurence byla veliká a na trati jsme mohli sledovat mnoho napínavých soubojů.Trasu závodu, kterou postavil naš kouč Pepa Hladík, tak přestože byla na rovině, byla poměrně těžká ale i spravedlivá.

Zvětšit17. 5. 2011

V rámci přípravy na etapové závody Lída jela v neděli 15.května Jurajski buikemarathon v Zabierzowě. Na trati dlouhé 99 km , která vedla po lesních a polních cestičkách dolinami mezi vápencovými skalami nedaleko Krakowa, obsadila první místo ve své kategorii, mezi ženami byla na 5. místě a celkově Lídě patřilo krásné číslo 100 v čase 6:51:42.V průběhu závodu začalo pršet a tak se na trati plné kluzkých vápencových kamenů a bláta již tradičně osvědčil plášť Geax GATO TNT 26x 2,1 na předním kole.BML Damkovi

Bohdana a zlosyn KPŽ MB + OKOLOPARDUBIC

v sobotu se opět roztočila kola největšího seriálu závodů horských kol KPŽ. Místem činu se tentokráte stala Mladá Boleslav, kde na Krásné louce vznikla i závodní trať pro Junior Trophy neboli dětské závody. Zlosyn po minulém vítězství opět cítil, že by to mohlo klapnout na bednu. Od startu šel do vedení, kde se občas nechal vystřídat. Nicméně většinu závodu tahal špici, což se mu v poslední točce stalo osudné...Po drsném pádu zachránila Bohdanu přilba LAS - SQUALO !!!

Zvětšit4. 5. 2011

Jednou nahoře a jednou dole...

... takto by se dalo charakterizovat vystoupení některých členů našeho juniorského týmu Alpine Pro - Author Team o uplynulém víkendu na závodech Kolo pro život a Dětský MTB cup Libereckého kraje.  podrobný report je v rozšířeném textu :

Škodabike marathon Ostrava & Lída Damková

V sobotu 30.04.2011 lída jela Škodabike marathon Ostrava , kde startovalo přes 1000 bikerů a patří tak tento závod k největším na mMoravě a je největší na Ostravsku. Na trati 68 km lída dojela na 7 místě mezi ženami v čase 3 : 34 : 41 což v celkovém pořadí stačilo na 192 místo. Na suché a rychlé trati jela Lída pláště Geax Mezcal TNT a kola a oblečení od Mavicu v červené barvě s červenou přilbou LAS. BML Damkovi

Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40  >>