Aktuality ze závodů - Kastar - Mavic, servis zapletených kol Mavic, kola, ráfky, pláště, galusky, tretry, cyklistické přilby, paprsky, vzdělávání mechaniků, Bike akademie

Úvodní strana

Aktuality ze závodů

Zvětšit29. 6. 2011

Mistrovský titul v MTBO pro Jirku Hradila na Mavicu&Geaxu

Jirka Hradil (1)  a Marek Pospíšek ( 2)   , se kterými spolupracujeme již čtyři roky , ovládli podium v mistrovském sprintu MTBO. Více v reportu Jirky . Jirka jel zapletená kola Mavic crossmax SLR  ( klikni )  obuté bezdušovými plášti GEAX model GATO 2,1 ( klikni

Celá aktualita >>

Zvětšit27. 6. 2011

Venca Ježek na bedně na Lipno Tour České spořitelny 2011

otu 25. 6. 2011 se seriál závodů Kolo pro život poprvé podíval na Lipno. Hlavní 50-ti kilometrovou trať a kratší Fitness jízdu odstartovala v pravé poledne olympijská vítězka v běžeckém lyžování Kateřina Neumannová. Na startu se náš Alpine Pro – Author team představil kromě Standy Hejduka prakticky v kompletní sestavě.

Organizátoři připravili zajímavě členitou trasu, která nabídla celou řadu povrchů včetně širokých lesních cest, asfaltu, technických singl treků, luk, jemného štěrku i kamenů. Hned od startu čekalo na závodníky asi šesti kilometrové stoupání s takřka třísetmetrovým převýšením, kde tepová frekvence všech bikerů vylétla do závratných výšin.

Zvětšit19. 6. 2011

Neslyšící Jan Čapek dvojnásobným mistrem světa

Na 13. Mistrovství světa v cyklistice neslyšících v kanadském  Mont Tremblant poblíž Montrealu v dnešním zahajovacím závodě MS – kriterium MTB (Mountain Bike Short track XCC) mezi  neslyšícími cyklisty 11 států zvítězil Jan Čapek a  získal titul mistra světa s velkým náskokem před Italem a Rusem. Po 16 letech si Čapek přidal k titulu MS  v silniční časovce ve francouzském Lille z roku 1995 druhý mistrovský titul z Mont Tremblant 2011. Na bodovaném 6. místě skončil druhý Čech, nováček v reprezentaci, Roman Dohnal a vybojoval si takto účast na Deaflympiádě 2013 v Řecku. Mistrovství světa v cyklistice pokračuje zítřejší silniční časovkou na 38km.  Pavel Pastrnek  ,,GURU" ( několikanásobný mistr světa )  našeho pelotonu neslyšících , musel po úrazu zůstat  bohužel doma. Jeho tým však dokázal své kvality a vzorně reprezentoval naší republiku . Pavel nám zaslal tyto dobré informace . odkaz na videa ze závodů : klikni zde

Zvětšit21. 6. 2011

Sprinteři DUKLY Brno jeli v německém Cottbusu sprint

Vážený sportovní  příteli / přítelkyně,
Ve druhém dnu sprinterských soutěží v německém Cottbusu byl na pořadu keirin mužů a sprint juniorů. Opět se sešla vynikající konkurence soupeřů z Německa, Polska, Belgie, Nového Zélandu, Velké Británie a Ruska.

19. 6. 2011

LIDICE z pohledu DUKLY PRAHA

,, Poláci byli prostě lepší ...řekl Kadlec v cíli závodu " v odkaze najdete aktuální info o včera skončeném 46.ročníku mezinárodního etapového závodu LIDICE 2011.
Zhruba 15ti-minutový sestřih uvede kanál ČT4 Sport v magazínu Spurt.
S přáním příjemného dne...

Petr Benčík  ( tým WHIRLPOOL vyhrál první etapu a žlutý trikot nakonec dovezl až do cíle v závodě :  Dolním Rakouskem. Petr a celý tým jezdí již čtvrtou sezonu profesionální přilby LAS ( klikni zde) . Více najdete na ( klikni zde)  . / foto roadcycling /  .

V sobotu se jel další závod seriálu KPŽ u přehrady Orlík.

Závod se jel na dva okruhy . Na startu se sešla slušná konkurence. V prvním kole se vytvořila silná osmičlenná skupinka, v které byli i naši Venca Ježek a Standa Hejduk.  Kastar sponsoruje Vencu Ježka již od jeho 15 let . Na přiložených fotkách je Venca jako začínající závoďák . Ten druhej vedle něho to je zrovna Standa Hejduk . V tomto odkazu ( ZDE KLIKNI )  najdete ukázku technických nedostatků některých bikerů na ORLÍKU které nafotil  Martin Půpán.

Zvětšit13. 6. 2011

Tomáš Slavík skončil na třetím závodě Světového poháru opět na 3.místě za australanem Gravesem a švýcarem Grafem

Tomáš Slavík a celý tým SRP opět tvrdě bodoval ve v Leogangu . Tomáš jako úřadující mistr světa ve 4X a celý tým jezdí zapletená kola MAVIC CROSSMAX ST .  Nejpevnější kola na světě ve své váhové kategorii .  ( klikni zde

Zvětšit9. 6. 2011

Romana Labounková na bedně světového poháru BMX

Romana testuje výplet ve svých BMX  kolech   -paprsky SAPIM RACE   klikni zde a na nožkách  tretry Mavic FURY ..  klikni zde . Druhý závod seriálu světového poháru v bikrosu se uskutečnil uplynulý víkend v Holandsku na zbrusu nové dráze, která je replikou té,  na které se příští rok pojede olympijský závod. Z páteční kvalifikace jsem z druhého místa postoupila do tzv. superfinále, které je v bikrosu novou disciplínou, při které každý jezdec jede sám celou dráhu na čas ...

Matěj na Junior Trophy

Další talent  . Tentokrát v rodinné farmě u Pulpánů . Přestože minulý víkend probíhala v Pardubicích aviatická pouť, my lítat jinam. V sobotu náš zlosyn Matěj tryskovým stylem a-la Gripen vyhrál čtvrtý díl Junior Trophy v Úpici, kde se konal další díl největšího seriálu závodů horských kol KPŽ. Třetím zlatem si upevnil pozici vedoucí pilota v průběžném bodování. ( na bedně v dresu HSK je další naděje z farmy Marek Míl, člen HSK bejby týmu ) I druhý den se nesl v duchu aviatických radovánek.

Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40  >>