Aktuality ze závodů - Kastar - Mavic, servis zapletených kol Mavic, kola, ráfky, pláště, galusky, tretry, cyklistické přilby, paprsky, vzdělávání mechaniků, Bike akademie

Úvodní strana

Aktuality ze závodů

Zvětšit24. 7. 2011

Další závod KPŽ -Karlštějn v podání týmu Alpine Pro

 

V sobotu se jel další díl závodu KPŽ – Praha Karlštejn tour. Na startu se sešla velmi slušná konkurence a tak závod sliboval pěknou podívanou.

Po vydatných přívalech deště se v sobotu vyjasnilo a tak se na trasu závodu vydalo téměř 1300 závodníků. Krátce po startu se vytvořila silná čtrnáctičlenná skupina, ve které byli tři naši jezdci – Venca Ježek, Standa Hejduk a Michal Plesník, které těsně následoval Franta Klouček.  Na mokré trati se ve výjezdech pole závodníků nadělilo na jednotlivé jezdce, kteří přijížděli osamoceně až do cíle.

Celá aktualita >>


Zvětšit20. 7. 2011

Radim Kovář juniorským mistrem XC

Velmi aktivní tým pracující s mládeží zaznamenal vynikající výsledky v letošní sezoně: 

Radim Kovář s týmu Moravec Merida Czech MTB teamu se stal v Teplicích v kategorii junior mistrem České republiky v cross country na kolech Mavic Crossmax SLR Disk  a pláštích Geax Saguaro , jeho týmová partnerka Nikola Hlubinková získala v kategorii juniorky druhé místo i ona jela na pláštích Geax Saguaro oba se zúčastní ME ve slovenských Dohňanech.
 
Manažer týmu :  Martin Bezdíček,
 
 
 

Celá aktualita >>


Zvětšit20. 7. 2011

Daniel Lukeš testuje Galusky MTB GEAX !

 

Daniel Lukeš /Author team Stupno/ obsadil šesté místo v kategorii juniorů na MČR MTB XC v Teplicích.  Daniel testuje nové galusky  GEAX a galusková kola sestavená v Kastaru  . Jak už se stalo u Dana letos tradicí opět se mu nevydařil start. Po startu se pohyboval okolo dvacítky. Během prvního okruhu se propracoval do čtyřčlenné skupiny bojující o třetí místo. 

Celá aktualita >>


Zvětšit19. 7. 2011

PSK - Whirlpool : V Pičíně jsme slavili double - Naši kluci parný evropský šampionát nedokončili

Vítězný double jsme si odvezli z další zastávky Českého poháru v Pičíně. Zlato slavil Tomáš Bucháček. Stříbro bral Petr Benčík. Naši kluci dokazují, že se začátkem léta opravdu přichází jejich forma. Po ovládnutí českých „mistráků“ a Czech Cycling Tour pokračujeme na vítězné vlně. V Pičíně, kde se tentokrát jela Velká cena Příbrami, jsme neměli konkurenci,

Celá aktualita >>


Zvětšit19. 7. 2011

Další report HSK Cycling -přes tři vrchy Vysočiny ,Kounovské okruhy ,silniční Beskydy ....

 

sobota 9. 7. 2011

V sobotu se Expen s Radkem vydali prozkoumat maraton Přes tři vrchy Vysočiny. Ač se jednalo pouze o krátkou variantu (50km) s převýšením cca 950m, šlo vcelku o náročný závod, kde často přišel vhod i kašpárek. Trasa vedla převážně mimo asfalt a krásných výjezdů i technických sjezdů bylo dost, tudíž tento závod hodnotíme jako velice povedený.

Celá aktualita >>


Zvětšit7. 7. 2011

Reporty týmu HSK CYCLING

 

neděle 3. 7. 2011- Okolo Hořic

V ideálním cyklistickém počasí za naprosto regulérního letního dne (14 °C, vytrvalý déšť) se tyrkysovic rodina činila a získala 5 medailí. Tým rozdělen na dvě poloviny, učinil invazi do Hořic na bajkovou projížďku ze serálu Cyklomaratontour přes bahenní lázně. Na delší trati na distanci 52km potvrdil svoji vyrovnanou formu Expen, 

Celá aktualita >>


Zvětšit1. 7. 2011

Lída Damková absolvovala Rally di Sardegna Bike 2011

Česká biková maratonská legenda se zůčastnila dalšího těžkého etapáku v Itálii ve dnech 12.-18. června. O závodě napsala následující report : Závod se jel na východním pobřeží sardinie v oblasti Ogliastro, kde se nachází nejvyšší hora Sardinie Punta de Marmora 1824 m. Krajina je zde tvořena strmě spadajícímí horskými masívy tvořené vápenci a žulou u moře a žulou, rulou a břidlicemi ve vnitrozemí, které má charakter mírně zvlněných horských masívů a náhorní rovin.

Celá aktualita >>


Zvětšit30. 6. 2011

 

PSK Whirlpool-Author ovládli  letošní mistrovství České republiky - Jiří Hudeček vyhrál časovku, Petr Benčík ve velmi sledovaném závodě před Zdeňkem Štybarem vybojoval svůj třetí titul na silnici.  Celý tým jezdí již čtyři roky profesionální přilby LAS . Letos testují novinku model ANUBI ( klikni zde ) .

Celá aktualita >>


29. 6. 2011

Pavel Čep třetí v dalším seriálu DH

 

Pavel jezdí kola Mavic DEEMAX a na některé povrchy i pláště GEAX .
další závod je odjetej, počasí si s náma zase hrálo a výsledek myslim opět
stojí za to.-) Povedlo se mi zajet druhý místo v semifinále a třetí místo ve
finále. Tim sem se dostal na 3.místo průběžnýho pořadí v Elitě!!!
v příloze zase nějaká fotečka...  Pavel

Celá aktualita >>


Zvětšit29. 6. 2011

Jarda Rygl dvojnásobným Mistrem světa!!!

Jarda jezdí  a testuje kola Mavic Crossmax SLR ( zde klikni na produkt )  a pláště GEAX  TNT bezdušové ( klikni zde  ) již více jak 6 let .  Více v jeho reportu. 

Celá aktualita >>


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40  >>

Novinky emailem

Máte-li zájem o zasílání technických novinek a aktualit, vyplňte prosím Váš email:


Registrace do eShopu (B2B)

Katalog produktů