Aktuality ze závodů - Kastar - Mavic, servis zapletených kol Mavic, kola, ráfky, pláště, galusky, tretry, cyklistické přilby, paprsky, vzdělávání mechaniků, Bike akademie

Úvodní strana

Aktuality ze závodů

Zvětšit

Tomáš Slavík dokázal získat 1.místo v nejnapínavějším finále SP této sezóny! Z poslední pozice se propracoval na tu nejvyšší, obrovský dav diváků šílel!

Necelých 14 dní před MS, které se jede letos v Champéry (SUI) si Tomáš Slavík dokázal přidat na sebevědomí, když historicky poprvé zvítězil na závodě Světového poháru. Již v kvalifikaci bylo znát, že trať Slavíkovi sedí a zvítězil v kvalifikaci před Fischbachem a Gravesem. Na kluzkým povrchu se odehrál za umělého osvětlení jeden z nejdramatičtějších závodů sezóny a velké finále se zapsalo tučným písmem do historie fourcrossu. Tomáš postupoval celým závodem bez větších problémů až do velkého finále, kde se mu bohužel nepodařil start a jel stíhací jízdu z poslední pozice. V první zatáčce byla ztráta obrovská, nikdo už nevěřil, že by s tím šlo něco dělat, ale Slavík ukázal proč právě on obléká duhový dres mistra světa.

Celá aktualita >>

Zvětšit

Pandrel první Nash třináctá

Na nových modelech Crossmax SLR se představil v Novém Městě n.M i tým LUNA . Zatím co Pandrel zvítězila Kateřina Nash na tom byla stejně jako Julien Absolon . S třináctkou na čísle dojela i třináctá i do cíle. ( foto MTBS) . Celý tým LUNA jezdí i tretry Mavic FURY

Zvětšit

Julien Absolon měl již umístění v dalším závodě světového poháru XC předurčené na svém startovním čísle .V Novém Městě na Moravě dojel na třetím místě. Julien jel nový model Crossmaxů 2012 na jejichž vývoji se podílel .

MAVIC VÝPRODEJ

Zvětšit

Podkrkonošský maraton v podání Půlpánovic klanu

,,bílá paní bikového pelotonu" Bohdana zachovala noblesu i v blátivém počasí a své milované            G E A X     SAGUARO FULL WHITE     dovezla i na blátě a kamenech až na bednu !!!

Vážení sponzoři , jelikož největší seriál závodů horských kol Kolo pro život, kterého se aktivně účastníme, měl o víkendu volno a tak padlo rozhodnutí zkusit i jiný podnik. V nedalekých Lázních Bělohrad se konal Podkrkonošský maratón a tak volba byla jasná – jedeme tam. Jelikož součástí byly i dětské závody, tak náš zlosyn nastoupil. Matěj vypálil z první lajny a šel do vedení. Odtáhl první kolo a bohužel ve druhém kole nestačil na o rok staršího pilota číslo 411, který ho přespurtoval. Zlosyn tak skončil v deštivém závodě na druhém místě.

GARMIN CERVÉLO nejlepším týmem na TOUR na kolech MAVIC !!!

15. etapu vyhrál Husthovd .14 Vanendert . 13. Husthovd. 10.Greipel 3. Farrar .GARMIN časovku ! 2 Husthovd  1.Gilbert . Mavic představil v letošní sezoně novinku v podobě kompletních setů zapletených kol obutých galuskami nebo plášti , označené jako WTS  (klikni zde). Premiéra na TOUR se Mavicu povedla hned v první týmové časovce . Garmin  ( klikni zde ) používá kola Cosmic Carbone Ultimate , R-SYS SLR , iO a disky Comete, na které obouvá galusky Mavic Yksion  Griplink a Powerling 290 TPI  ( klikni zde ) .  Video z vývoje nově připravovaných silničních kol   ( klikni ZDE

Zvětšit

Jirka Hradil si odskočil z MTBO na maraton a dojel na bedně

Úspěšný víkend před Mistrovstvím světa . 3. místo na MTB maratonu na Vysočině - 2. místo v silničním závodě u Olomouce  -  Blížící se Mistrovství světa . V sobotu se v rámci doprovodného programu světového poháru horských kol v Novém městě jel i „maraton“na 40 km. Po nočních přeháňkách byla trať značně bahnitá což jinak relativně jednoduchou trať výrazně ztížilo. Hned od startu se jelo přibližně 3 kilometry do kopce, kde se startovní pole značně roztrhalo. Já se držel od startu na samém čele závodu v přibližně 7 členné skupince, ve které jsem dojel až pod cílové stoupání na Harusův kopec v Novém Městě. V závěrečném stoupání jsem se již necítil příliš dobře, takže jsem obsadil nakonec pěkné 3.místo ve své kategorii a celkově 4.

Zvětšit

Radim Kovář na Světovém poháru v Novém Městě na Moravě nejlepší z našich juniorů na dvanácté příčce.
ZvětšitZvětšit

Zvětšit

Lída zvítězila na Slovenském etapovém závodě HORAL TOUR 2011

V první etapě závod vedl na 1946 metrů vysokou Kráĺovu hoĺu, což je nejvyšší místo ve střední Evropě kde vede závod horských kol. V této 46 km etapě dojela na 2. místě. V sobotním bikemarathónu Horal jela dlouhou 103 km trasu Krejzi, kde skončila na 4. místě, ale z účastnic etapového závodu byla první. Svou pozici obhájila i v závěrečném dni, kde vyhrála závod cross country a celkově zvítězila na tomto třídenním etapovém závodě, který se jel v Nízkých Tatrách s centrem ve městě Svit. Lída jezdí kola, boty a oblečení Mavic, přilbu a brýle LAS, a pláště GEAX. BML Damkovi

Zvětšit

Benčík v desítce na Pucharu Uzdrowisk Karpackich . Jakub Večeřa přežil těžký pád !!!

To jak je někdy cyklistika krutá si prožil Jakub Večeřa . Jsme rádi , že mu tentokráte k ochraně hlavy pomohl nový model cyklistické přilby LAS - ANUBY , kterou letos tým jezdí . Memoriál 13. Henryka Lasaka

Tým PSK se tento víkend účastní závodů na území Polska. Tím sobotním byl 13. ročník Memoriálu Henryka Lasaka v Suche Beskidzke. Na start 183km dlouhého kritéria, které bylo složeno z 5 dlouhý a 4 krátkých okruhů ve městě se postavilo takřka sto závodníků . Už od začátku závodu byla patrná aktivita peletonu se snahou o úniky. V jednom z nich byl také náš Petr Benčík, náskok jeho skupiny byl však smazán 20 kilometrů před cílem a byl vystřídán dalším pokusem o únik. V nově vzniklé skupině se tentokrát objevil Standa Kozubek a František Paďour, kteří bohužel v této skupině nevydrželi až do cíle a nakonec byli také pohlceni pelotonem.

Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40  >>