Aktuality ze závodů - Kastar - Mavic, servis zapletených kol Mavic, kola, ráfky, pláště, galusky, tretry, cyklistické přilby, paprsky, vzdělávání mechaniků, Bike akademie

Úvodní strana

Aktuality ze závodů

Zvětšit

Julien Absolon měl již umístění v dalším závodě světového poháru XC předurčené na svém startovním čísle .V Novém Městě na Moravě dojel na třetím místě. Julien jel nový model Crossmaxů 2012 na jejichž vývoji se podílel .

Celá aktualita >>

Zvětšit

Podkrkonošský maraton v podání Půlpánovic klanu

,,bílá paní bikového pelotonu" Bohdana zachovala noblesu i v blátivém počasí a své milované            G E A X     SAGUARO FULL WHITE     dovezla i na blátě a kamenech až na bednu !!!

Vážení sponzoři , jelikož největší seriál závodů horských kol Kolo pro život, kterého se aktivně účastníme, měl o víkendu volno a tak padlo rozhodnutí zkusit i jiný podnik. V nedalekých Lázních Bělohrad se konal Podkrkonošský maratón a tak volba byla jasná – jedeme tam. Jelikož součástí byly i dětské závody, tak náš zlosyn nastoupil. Matěj vypálil z první lajny a šel do vedení. Odtáhl první kolo a bohužel ve druhém kole nestačil na o rok staršího pilota číslo 411, který ho přespurtoval. Zlosyn tak skončil v deštivém závodě na druhém místě.

GARMIN CERVÉLO nejlepším týmem na TOUR na kolech MAVIC !!!

15. etapu vyhrál Husthovd .14 Vanendert . 13. Husthovd. 10.Greipel 3. Farrar .GARMIN časovku ! 2 Husthovd  1.Gilbert . Mavic představil v letošní sezoně novinku v podobě kompletních setů zapletených kol obutých galuskami nebo plášti , označené jako WTS  (klikni zde). Premiéra na TOUR se Mavicu povedla hned v první týmové časovce . Garmin  ( klikni zde ) používá kola Cosmic Carbone Ultimate , R-SYS SLR , iO a disky Comete, na které obouvá galusky Mavic Yksion  Griplink a Powerling 290 TPI  ( klikni zde ) .  Video z vývoje nově připravovaných silničních kol   ( klikni ZDE

Zvětšit

Jirka Hradil si odskočil z MTBO na maraton a dojel na bedně

Úspěšný víkend před Mistrovstvím světa . 3. místo na MTB maratonu na Vysočině - 2. místo v silničním závodě u Olomouce  -  Blížící se Mistrovství světa . V sobotu se v rámci doprovodného programu světového poháru horských kol v Novém městě jel i „maraton“na 40 km. Po nočních přeháňkách byla trať značně bahnitá což jinak relativně jednoduchou trať výrazně ztížilo. Hned od startu se jelo přibližně 3 kilometry do kopce, kde se startovní pole značně roztrhalo. Já se držel od startu na samém čele závodu v přibližně 7 členné skupince, ve které jsem dojel až pod cílové stoupání na Harusův kopec v Novém Městě. V závěrečném stoupání jsem se již necítil příliš dobře, takže jsem obsadil nakonec pěkné 3.místo ve své kategorii a celkově 4.

Zvětšit

Radim Kovář na Světovém poháru v Novém Městě na Moravě nejlepší z našich juniorů na dvanácté příčce.
ZvětšitZvětšit

Zvětšit

Lída zvítězila na Slovenském etapovém závodě HORAL TOUR 2011

V první etapě závod vedl na 1946 metrů vysokou Kráĺovu hoĺu, což je nejvyšší místo ve střední Evropě kde vede závod horských kol. V této 46 km etapě dojela na 2. místě. V sobotním bikemarathónu Horal jela dlouhou 103 km trasu Krejzi, kde skončila na 4. místě, ale z účastnic etapového závodu byla první. Svou pozici obhájila i v závěrečném dni, kde vyhrála závod cross country a celkově zvítězila na tomto třídenním etapovém závodě, který se jel v Nízkých Tatrách s centrem ve městě Svit. Lída jezdí kola, boty a oblečení Mavic, přilbu a brýle LAS, a pláště GEAX. BML Damkovi

Zvětšit

Benčík v desítce na Pucharu Uzdrowisk Karpackich . Jakub Večeřa přežil těžký pád !!!

To jak je někdy cyklistika krutá si prožil Jakub Večeřa . Jsme rádi , že mu tentokráte k ochraně hlavy pomohl nový model cyklistické přilby LAS - ANUBY , kterou letos tým jezdí . Memoriál 13. Henryka Lasaka

Tým PSK se tento víkend účastní závodů na území Polska. Tím sobotním byl 13. ročník Memoriálu Henryka Lasaka v Suche Beskidzke. Na start 183km dlouhého kritéria, které bylo složeno z 5 dlouhý a 4 krátkých okruhů ve městě se postavilo takřka sto závodníků . Už od začátku závodu byla patrná aktivita peletonu se snahou o úniky. V jednom z nich byl také náš Petr Benčík, náskok jeho skupiny byl však smazán 20 kilometrů před cílem a byl vystřídán dalším pokusem o únik. V nově vzniklé skupině se tentokrát objevil Standa Kozubek a František Paďour, kteří bohužel v této skupině nevydrželi až do cíle a nakonec byli také pohlceni pelotonem.

Zvětšit

Bohdana na Ještěd Tour na bedně

v sobotu se pod Ještědem jel další díl Junior Trophy což znamenalo, že náš zlosyn se bude pokoušet získat další medaili do své sbírky. Trať byla tentokráte více do kopce nežli jindy, což činilo některým dětem potíže. Matěj však mezi ně nepatřil. Ten za to zval hnedle po startu a svým pronásledovatelům frnknul. S obrovským náskokem a s úsměvem na tváři pak kontroloval zpoza řidítek svého rychlého kola SCOTT Scale JR RC své vedení. Dojel si tak pro své jubilejní desáté zlato v tomto seriálu. Bohdana stále preferuje GEAX SAGUARO v krásném Women full White designu které obouvá již mnoho let na top XC produkt MAVIC zapletených kol Crossmax SLR . Právě u tohoto modelu zaznamenal MAvic pro další sezonu mnoho změn - klikni ZDE . Design je laděný do bílé i prostřednictvím přilby LAS

Zvětšit

7.8.11 - IRONMAN REGENSBURG & Jarda Brynda

Jarda Brynda ,který testuje zapletená kola Mavic , galusky Vittoria , Tretry Mavic a přilbu Las se po pátém místě na MR zajel podívat do Německa . Jak prožíval závod a jeho organizaci najdete v reportu ....

Zdravím  . Po roce jsem si dal zase IRONMAN venku. Vybral jsem si Německo a vzhledem k tomu, že mne celou zimu nic netrápilo, vše nasvědčovalo tomu, že bych měl posunout svůj osobák 8:44. Vše nakonec dopadlo trošku jinak.
Dnes vím, že vše zkomplikoval den 17.5. kdy mne zezadu sestřelil neopatrný řidič,

Zvětšit8. 8. 2011

Damková na Sudetech MTB challenge 2011

Lída absolvovala letos již třetí etapový závod horských kol. Na letošním již sedmém ročníku SUDETY MTB CHALLENGE 2011 za účasti jezdců z 18 zemí včetně olympijského vítěze a mistra světa Barta Brentjense, dojela trasu 375 km dlouhou s převýšením 13000 metrů na 6. místě mezi ženami  a na trati strávila ve dnech 24.-29.července 2011 30 hodin 46 minut a 4 sekundy. Tento velmi náročný závod bude v příštím roce pravděpodobně zařazen do kalendáře UCI a je označován za jeden z nejnáročnějších díky mnoha technickým kamenitým a kořenovým pasážím v horách Kladské kotliny na pomezí Polska a Čech. Náročnost v letošním roce ještě zvýšilo nestálé počasí a spousta vody a bláta na trati. Lída děkuje za podporu  firmě KASTAR a zejména za spolehlivé a opět bezdefektové plášťě GEAX 26 x 2.1 GATO TNT . Lída jela i kola, boty a oblečení od MAVIC a LAS.  BML Damkovi

Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40  >>