Aktuality ze závodů - Kastar - Mavic, servis zapletených kol Mavic, kola, ráfky, pláště, galusky, tretry, cyklistické přilby, paprsky, vzdělávání mechaniků, Bike akademie

Úvodní strana

Aktuality ze závodů

Jarda Brynda vítězně na X_duatlonu Chloumek

Posílám report ze závodu.
http://www.jarda.brynda.net/chloumek11_text.html

Fotky budou později (až nějaké najdu na netu) :o)
S pozdravem Jarda

Celá aktualita >>


Zvětšit

Oderská mlýnice České spořitelny

 

Finálový závod seriálu Kolo pro život se konal v sobotu 24. 9. 2011 na tradičním místě v Klokočůvce u Oder. Závod je charakteristický především úžasnou diváckou kulisou na prudkém asfaltovém stoupání na vrch Mlýnice. Atmosféra tohoto úseku lze určitě srovnávat s horskými etapami výrazně slavnějších závodů. Náš AlpinePro – Author Team vyrazil do Oder oslaben o lídra Václava Ježka a dalšího člena A-týmu Tomáše Jiránka. Cíl ostatních našich bikerů byl jasný, a to udržení druhého místa v týmové soutěži Team Prestige Trophy.

Celá aktualita >>


Zvětšit

Tomáš Slavík po posledním závodním víkendu v Peci pod Sněžkou vítězí celkově v seriálu Euro 4X series a v Českém poháru.

Uplynulý víkend v Peci byl rozhodující pro celkové pořadí nejen v Euro 4X series, ale i v Českém poháru. Tomáš Slavík  jezdící nové Corssmax ST 2012 do tohoto víkendu nenastoupil moc příjemně. Při čtvrtečním tréninku na zdejší trati měl nejtvrdší pád sezóny a vůbec nebylo jisté jestli se závodu zúčastní. Nakonec do závodu nastoupil a udělal dobře. Jeho jízda byla opatrnější než jindy, ale v každé jízdě vítězil s náskokem a na trati vypadal hodně sebevědomě. Ve finálové jízdě šel od startu nekompromisně na 1.místo, 

Celá aktualita >>


Zvětšit

Lída Damková na Suzuki Powerede v Polsku

Lída vyhrála svou kategorii na finálovém závodě Suzuki Powerade v polské Istebné, který byl zároveň i finálovým závodem Inter Mountain series 2011 http://www.inter-mountain-series.eu/  a v celkovém hodnocení IMS 2011 obdržela pohár za třetí místo.
Lída jela na technické, ale nádherné trati dlouhou trasu Giga 72 km s převýšením 2630 metrů na pláštích Geax Gato TNT s protidefektovým latexem Pit Stop, přilba a brýle LAS a boty a dres a kola Mavic. 

zdraví BML Damkovi

Celá aktualita >>


Zvětšit

Valtické Cyklobraní Kooperativy

V sobotu 17. 9. 2011 zavítal seriál Kolo pro život do vinicemi obklopených Valtic. Zázemí umístěné do zámeckého areálu přetékalo cyklisty, kvalitním vínem a výborným burčákem. Krásné počasí přilákalo na start 1640 účastníků, kteří se rozhodli zdolat trať hlavního závodu na 51 kilometrů nebo kratší variantu na 28 kilometrů. Mezi závodníky se objevil i úřadující bikerský mistr světa Jaroslav Kulhavý,

Celá aktualita >>


Zvětšit

Medailové šňůry....

třináctý díl největšího seriálu závodů horských kol KPŽ neboli Kolo pro život se konal minulou sobotu v nedaleké Chrudimi, takže to byl pro naší SCOTT rodinku vlastně takový domácí závod. Jako první do bojů o medaile zasáhl náš zlosyn Matěj. Trať Junior Trophy byla samá technika včetně výjezdu a následného sjezdíku se skočkou přes klády. Ty se našemu mladýmu líbily nejvíce a neustále je přeskakoval. Bohužel jim věnoval takovou pozornost, že si zbytek tratě ani pořádně neprojel.

Celá aktualita >>


Zvětšit

Manitou Železné hory České spořitelny 2011

Opět vynikající výsledek bikerů týmu Alpine Pro - tým jezdí a testuje přilby LAS  , zapletená kola Mavic , tretry Mavic a pláště & galusky Geax . V sobotu 27. srpna 2011 se konal již patnáctý ročník bikového závodu Manitou Železné hory ve východočeské Chrudimi. Letní počasí přilákalo na start asi osm stovek účastníků. Na startu kratší 50-ti kilometrové trase se objevil i v současnosti nejlepší biker světa Jaroslav Kulhavý. O to větší motivace byla pro jezdce našeho AlpinePro – Author Teamu se popasovat s tímto borcem přímo na trati.

Celá aktualita >>


Zvětšit

Rodinný zlatý víkend u Půlpánů

po minulé stříbrné sobotě, když Bodik i zlosyn zajeli stříbrnou pozici v Podkrkonošském maratónu přišla konečně zlatá neděle!!! Stalo se tak v Karlových Varech. Nejprve svým jedenáctým vítězstvím v seriálu Junior Trophy opět zaúřadoval Matěj. Všem svým pronásledovatelům v sedle svého potuningovaného speciálu SCOTT Scale JR  frnknoul už od startu a s velkým náskokem pak přijel do cíle. Jeho biologogická matka jezdící kola Crossmax SLR a pláště GEAX se nezbednému synkovi vyrovnala....

Celá aktualita >>


Zvětšit

MUSÍŠ SE VRACET TAM, KDE TO BOLELO !

Jarda Brynda jezdící od Mavicu - kola Cosmic Carbone SL , zadní disk Comete , tretry a nově i přilbu Mavic ,poslal report z dalšího závodu

Zdravím  ,I když jsem měl nabídky na jiné závody, uposlechl jsem svého sparinga, který mi často říká:MUSÍŠ SE VRACET TAM, KDE TO BOLELO ! 
Jelikož jsem ve Žďáru už párkrát závodil, ale vždy to skončilo špatně (křeče od cyklistiky až po cílovou pásku), tak jsem musel vyrazit do Žďáru. 
K ZÁVODU: 
Na závod jsem přijel již v pátek s vynikajícím týmem :o). Proběhla prezentace a pak na pivko. Předpověď vypadala dobře, tak jsem se těšil. ..

Celá aktualita >>


Excelentní & šílené vítězství Tomáše Slavíka v posledním svěťáku 4X v Itálii . Tomáš jezdí testuje již nové   CROSSMAX ST    Premiéra všech nových modelů Mavic proběhne příští týden na veletrhu Eurobike .

Celá aktualita >>


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40  >>

Novinky emailem

Máte-li zájem o zasílání technických novinek a aktualit, vyplňte prosím Váš email:


Registrace do eShopu (B2B)

Katalog produktů