Aktuality ze závodů - Kastar - Mavic, servis zapletených kol Mavic, kola, ráfky, pláště, galusky, tretry, cyklistické přilby, paprsky, vzdělávání mechaniků, Bike akademie

Úvodní strana

Aktuality ze závodů

Zvětšit

Kateřina NASH vyhrála světový pohár v cyklokrosu v Táboře

Kateřina jezdící za USA Team LUNA jezdí v letošní sezoně zapletená kola MAVIC R-SYS SLR galuskové  a tretry FURY .  (foto MTBS )

Celá aktualita >>

Zvětšit

NOMINACE ČESKÉHO SVAZU CYKLISTIKY NA SVĚTOVÝ POHÁR V DRÁHOVÝCH DISCIPLÍNÁCH

Držte palce našim dráhařům . Nomice je v rozšířeném textu ....

Zvětšit

Sprinteři Dukly Brno ,, na Hradě"

Sprinteři Dukly Brno  měli tu čest být účastni podpisu přihlášky na LOH 2012 v Londýně předsedou ČOV panem Jiráskem a podepsání dopisu adresovanému předsedovi MOV, presidentem ČR panem Klausem. Vše se odehrávalo v míčovně Pražského hradu.

Zvětšit

Sprinteři Dukly Brno v Moskvě na GP

Sprinteři Dukly obdrželi těsně před odletem do Moskvy novou sadu 40 dráhových galusek Vittoria PISTA  EVO CS 22,které tým jezdí již třetí sezonu . Carbonové loukotě a disky Mavic společně s přilbami Las patří také již ke standartnímu vybavení brněnských sprinterů .

Report kouče Sváti Buchty . Letos již podruhé zdravím z Moskvy. Účastníme se již tradičních závodů nazvaných Grand Prix Moskva. Závod je zařazen do druhé kategorie UCI.Dnes je na programu team sprint a keirin. V team sprintu se na start postavilo 7 teamů. V rozjížďce, kdy startovalo každé družstvo samostatně, vyrovnali naši reprezentanti, Adam Ptáčník, Denis Špička a Filip Ditzel náš nejlepší čas dosažený zde v Krylatském. Jeho hodnota byla 1.00.690min a poslal nás do finále.

Zvětšit

Nova Author Cup 2011 - team Alpine Pro

Vence Ježek opět na bedně na kolech Mavic , tretrách Mavic , bezdušových pláštích GEAX a s Přibou Las . Tradiční tečkou naší bikové sezóny byl závod Nova Author Cup. Dějiště závodu Jizerské hory připravily pro závodníky opravdu zajímavé cyklistické počasí. Na více než tři tisícovky bikerů čekalo na startu v Josefově dole pěkné přivítání v podobě parádního počasí. Déšť a teplota lehce nad nulou moc usměvavých tváří mezi startujícími nenabídly. I přes tyto nepříznivé podmínky přijel náš AlpinePro – Author Team na závod takřka v kompletní sestavě. / foto je z archívu Pepy Hladíka/

Zvětšit

Finálový závod Dobrušského poháru + slavnostní vyhlášení

V sobotu 17. 9. se jel finálový závod DP, který byl takovou pomyslnou třešinkou na 12.patrovém dortu. Zbrusu nový, narychlo vytvořený okruh byl náročný, zábavný a hlavně spravedlivý. Už první ze třech Passo Plasnic na trati, vytvořilo skupinky, které pak s různým promícháním, obkroužily náročných 90 km závodu. Náš tým, který se na staru sešel v nejsilnější a nejpočetnější sestavě, měl za úkol pohlídat několik pozic v celkovém pořadí. Především 3.místo Miloše a 5.místo Radka, bylo prioritou. I proto jsme nasadili mnoho mladíků včetně Forresta, kteří měli za úkol dokončit závod před Benešem(upřesňuji Benešem Jiřím), který případným umístěním do 3.místa v závodu mohl skočit na celkovou bednu DP 2011.

Zvětšit

Zhodnocení sezony od Půlpánovic gangu

Vážení sponzoři,

minulý víkend se konalo finále největšího seriálu závodů horských kol Kolo pro život. Náš zlosyn Matěj ve finálku, které bylo pojato symbolicky nastoupil přestrojen za hokejistu HC Pardubic a ve svém hokejovém dresu dojel na druhém místě. Celkově tak zvítězil a obhájil nejen loňské ale i předloňské prvenství. Nutno podotknout, že letošní rok navíc přestoupil do kategorie, kde soupeřil se staršími závodníky a přesto s přehledem vyhrál.

Zvětšit

ME v MTBO v Rusku

Pláště GEAX si díky své spolehlivosti a odolnosti proti defektům stále více ziskávají své příznivce mezi MTB orientačními jezdci . Vozí je i náš přední reprezentant Jirka Hradil . Jirka  obsadil 1 , 2 a 4 místo . První místo získal ve štafetě ,kde jel i Pospíšek ( samozřejmě také na Geaxech) . V náročném terénu jeli  model GEAX GATO TNT  . Více již v jeho reportu :

Jarda Brynda vítězně na X_duatlonu Chloumek

Posílám report ze závodu.

Fotky budou později (až nějaké najdu na netu) :o)
S pozdravem Jarda

Zvětšit

Oderská mlýnice České spořitelny

Finálový závod seriálu Kolo pro život se konal v sobotu 24. 9. 2011 na tradičním místě v Klokočůvce u Oder. Závod je charakteristický především úžasnou diváckou kulisou na prudkém asfaltovém stoupání na vrch Mlýnice. Atmosféra tohoto úseku lze určitě srovnávat s horskými etapami výrazně slavnějších závodů. Náš AlpinePro – Author Team vyrazil do Oder oslaben o lídra Václava Ježka a dalšího člena A-týmu Tomáše Jiránka. Cíl ostatních našich bikerů byl jasný, a to udržení druhého místa v týmové soutěži Team Prestige Trophy.

Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40  >>