Aktuality ze závodů - Kastar - Mavic, servis zapletených kol Mavic, kola, ráfky, pláště, galusky, tretry, cyklistické přilby, paprsky, vzdělávání mechaniků, Bike akademie

Úvodní strana

Aktuality ze závodů

1. 3. 2012

Vážený sportovní příteli / přítelkyně,
dovoluji si Tě odkázat na naše webové stránky www.duklabrnosprint.cz, kde najdeš článek o tom, jak prezident ČSC JUDr.Štetina "zaříznul" při nominaci na MS trenéra Petra Klimeše, který stojí za již takřka úspěšnou kvalifikací na LOH 2012 v Londýně.

Celá aktualita >>

Zvětšit26. 2. 2012

Tým Whirlpool Author  který jezdí již 4 sezony profesionální italské přilby LAS  ( ZDE ) , tento týden ukončil dvoutýdenní soustředění ve španělském přímořském letovisku Salou. Po předchozích letech se vedení týmu rozhodlo pro změnu prostředí a z ostrovní Mallorcy se přesunulo trénovat na španělskou pevninu. Jak se ukázalo, byl risk v podobě změny prostředí sázkou na správnou kartu. Zatímco na Mallorce bylo několik dnů se sněhovými srážkami a zimními teplotami, 100 km pod španělskou Barcelonou neviděl tým Whirlpool Author jediný mráček. V ranních hodinách, kdy tým vyrážel na celodenní tréninkové jednotky, dosahovaly teploty pouze 4 stupňů, nicméně s tím jak stoupalo slunce nahoru, stoupala teplota až k velmi příjemným 17 stupňům.

Zvětšit20. 2. 2012

Nadační cyklistický ples v Brně

V sobotu večer se uskutečnil v Brně již 4. ročník cyklistického plesu, jehož celý výtěžek byl věnován nadačnímu fondu dětské onkologie KRTEK.Součástí plesu byla dražba dvanácti fotografií Markéty Navrátilové. Celková vydražená částka byla 81 000,-.Dále byly ve hře i podepsané kalendáře Dukly Brno za rok 2011 a 2012. Oba si mezi sebe rozdělili bývalí jezdci Dukly Brno Ludo Nazarej a Ján Svorada. Za každý z nich zaplatili 20 000,- Kč. Celkem se pro nadaci KRTEK nastřádala částka 256 000,-Kč. Všichni účastníci odcházeli v brzkých ranních hodinách velmi spokojeni a těšíme se na 5. ročník..S pozdravem Svatopluk Buchta .

Zvětšit18. 2. 2012

Machačová druhá na SP v Londýně !

V prvním dnu soutěží na Světovém poháru v Londýně nám udělal velkou radost Jarmila Machačová z Dukly Praha. Skončila druhá ve scratchi. Dejme však slovo Janu Kopačovi,šéftrenéru Dukly Praha, který je na SP jako divák:„ Jarmila vyhrála neuvěřitelným způsobem dlouhý předlouhý spurt celého pole na téměř 4 okruhy z první pozice! Vítězkou ženského scratche se však stala Australanka Melissa Hoskins, která po odvážné samostatné akci zhruba 10 okruhů před cílem získala zhruba půl okruhu náskok, který zaslouženě udržela až do cíle. Třetí příčka patří Lesje Kalitovské z Ukrajiny. Scratch je bohužel disciplínou, která chybí v olympijském programu“.

Zvětšit6. 2. 2012

Mistrem ČR v zimním triatlonu pro rok 2012 se stal domácí Botas Inkospor Team

Mistrem ČR pro rok 2012 se stal domácí Botas Inkospor Team ve složení Hlineckých bikerů (Jaroslav Sláma, Pavel Svoboda, Petr Svoboda a Filip Adel).V kategorii jednotlivců v ČP vybojoval Jarda Sláma třetí místo, na čtvrtém místě dojel Pavel Svoboda, který navíc zvítězil v kategorii  nad 40 let. Petr Svoboda dojel na 8. místě a Filp Adel na místě dvanáctém. Pavel Svoboda navíc absolutně kraloval lyžařské trati, kde měl nejlepší čas .

Sprinteři Dukly Brno v holandském Apeldoornu úspěšní !!!

můžete najít zprávu z nědělních Mezinárodních závodů v holandské Apeldoornu.
Za zmínku stojí, že naši jezdci do 23let a junioři, se postavili na startovní pásku společně s jezdci elitní kategorie.

Zvětšit30. 1. 2012

Tomáš Slavík potvrdil loňské vítězství v indoor Arkády Ulltim8 DownMalll Praha

Arkády Ulltim8 DownMalll Praha 2012 zažil další skvělý ročník. Obchodní centrum Arkády Pankrác poskytlo perfektní zázemí a servis, což v mnohém usnadnilo a také zpříjemnilo veškeré přípravy i samotnou realizaci téhle super show. Už v sobotu brzo ráno bylo vše připravené a stačilo počkat na úder třinácté hodiny, kdy se rozjel trénink. Trať DownMallu není nikdy moc dlouhá a rozhodně tak neodpouští ani sebemenší chybičku. Každá jízda proto musí být stoprocentní. Udělá-li rider někde na trati chybu, může to pro něj znamenat konec v tomto závodě. DownMall chyby jednoduše neodpouští.

Zvětšit16. 1. 2012

Bláha s Hačeckým vyhráli v Pekingu závod Světového poháru v madisonu!

Jan Kopač poslal vynikající výsledky našich stíhačů v Pekingu :

dovoluji si zaslat info z víkendoveho závodu Světového poháru v dráhové cyklistice v Pekingu...

Tomáš Slavík se stává součástí rodiny Masters of Dirt!!

Mistr Světa z roku 2010 se stává součastí rodiny Masters of Dirt, která nemá v Evropě obdoby! Jedna z největších sportovních akcí pro extrémní sporty na světě a má pod sebou ty nejlepší sportovce z jednotlivých extrémních disciplín. Pro disciplínu fourcross byl zařazen Tomáš Slavík jako jediný zástupce, který se svým stylem jízdy a přístupem nejvíce hodí do této rodiny. Tomáš zůstává věrný zapleteným kolům Mavic i nadále . On i celý tým RSP jezdí kola Crossmax ST i Crossmax SX .  Jak na to reagoval Tomáš ?

Zvětšit20. 12. 2011

DuklaBrno na mistrovství v Praze

Ve druhém dnu mistrovských omniových soutěžích začal program stíhacím závodem jednotlivců. Junioři a ženy na 3km. Ve stíhacím závodě juniorů nedali sprinteři Dukly Brno šanci vytrvalcům a obsadili nejvyšší příčky a to v tomto pořadí: