Aktuality ze závodů - Kastar - Mavic, servis zapletených kol Mavic, kola, ráfky, pláště, galusky, tretry, cyklistické přilby, paprsky, vzdělávání mechaniků, Bike akademie

Úvodní strana

Aktuality ze závodů

Zvětšit

Jarda Brynda 2x na bedně na španělském mistrovství v dlouhém triatlonu

Jarda po dvou testovacích závodech ( kde testoval na zakázku stavěný galuskový  pár kol- Cosmic Carbone SL (vpředu) a Cosmic Carbone 80 (vzadu) na galuskách Vittoria Corsa EVO ) odjel na španělské mistrovství . V solo závodě  3,8-185-42,2 Km dojel druhý a v týmech se španělskými partnery získal zlato. Více o závodě na jeho webu ZDE.

Zvětšit

Zvětšit

Náš přední triatlonista Jarda Brynda otestoval novou kombinaci aero zapletených kol Mavic . Test byl úspěšný a bylo z toho další vítězství . Více informací na webu Jardy ZDE .


Zvětšit

Tomáš Slavík dokázal zvítězit na dalším závodě světové série 4X Pro Tour, která se přesunula do polského Szczawno Zdroje.

 

Polsko přívítalo další závod nově vzniklé světové série 4X Pro Tour a za účasti kamer přímého přenosu extreme.com se rozjela velká show v polským stylu. Trať byla skvěle připravená i osvětlená, vládlo nádherný počasí a u trati davy fandících diváků. Vše bylo skvělé až do chvíle, kdy na startu stálo 20 nejrychlejší jezdců a čekalo na svoji kvalifikační jízdu. V tu chvíli se totiž spustil nekompromisní slejvák, který měl za následek kluzkou trať a divoké kvalifikační jízdy, ze kterých kvůli stavu tratě nedokázali jezdci jako Prokop nebo Wichman postoupit do samotného závodu. Jediný Slavík dokázal doslova "zalétnout" 3.místo i za takových podmínek. V samotném závodě, který připomínal chvílemi bahenní lázně to byla už záležitost Tomáše Slavíka, který zvítězil ve všech svých jízdách včetně finálové.

Celá aktualita >>


Zvětšit27. 4. 2012

Dukla ovládla Křivkův memoriál v Pardubicích

Kaňkovský a Kadlec společně s Mlynářem předvedli krásné sprinterské souboje na pardubickém kritériu. Jezdci DUKLY PRAHA letos sedlají i nová kola Mavic Cosnic Carbone 80 . Více informací o závodu a další fotografie najdete na webu ASC DUKLA PRAHA .

Celá aktualita >>


Zvětšit23. 4. 2012

Venca Ježek před Hruškou a Dlaskem v Českém ráji

Author 50 Český ráj - a hned první vítězný  závod týmu Alpine Pro -Author Teamu . Václav Ježek a vetšina členů trénuje ,závodí a testuje na našich produktech . V českém ráji se tak roztáčela zapletená kola MAVIC Crossmax SLR a ST obutá na lehké , rychlé a spolehlivé, bezdušové pláště GEAX TNT - MEZCAL  s protidefektním tmelem PIT STOP. Na hlavách již tradičně přilby LAS -top závodní model VICTORY , na nohách tretry MAVIC FURY . Zde je roort managera týu Pepy Hladíka : Sezóna 2012 se konečně pořádně rozjela. Tradičním dubnovým „otvírákem“ bikových závodů se stala padesátka Českého Ráje, která je součástí Author Maraton Tour. Úspěšná obhajoba celkového prvenství lídra našeho Alpine Pro – Author Teamu Václava Ježka i

Celá aktualita >>


Zvětšit16. 4. 2012

Tomáš Slavík triumfoval na prvním svěťáku 4X

 

Tomáš Slavík dokázal zvítězit na prvním závodě světové série 4X Pro Tour, která zavítala do Houffalize, Belgie. Fourcross v sobotu večer začal psát svou novou kapitolu. Po separaci od UCI Světového poháru byla ustanovena nová světová série a to 4X Pro Tour, která má celkem 5 zástavek a ta první se odehrála v Houffalize. Za umělého osvětlení začala skvělá fourcrossová show! Za účasti tísícovek diváku předváděli ti nejlepší fourcrossaři z 14 různých zemí světa skvělé výkony a souboje. Nejlépe z nich pak ve finále vyšel Tomáš Slavík, který nedal nikomu šanci ani v jedné z jeho jízd a bral tak zasloužené zlato. P.S. pro zajímavost přikládáme GoPro video z pátečních tréninku v Belgii, které si vysloužilo za 24 hodin na youtube přes 32 000 shlédnutí

http://www.youtube.com/watch?v=bn0TkbOqDAc   další nová videa týmu RSP  ZDE

Celá aktualita >>


Zvětšit16. 4. 2012

Tomáš Bucháček 17. na Tour du Loir et Cher UCI 2.2

Tým Whirlpool Author se letos vrátil na místo, kde se v loňském roce povedlo zvítězit v etapě Tomáši Bucháčkovi. Na pětidenní podnik se vypravil tým ve složení Bucháček, Kozubek, Jurčo, Danačík, Paďour a Prete. Hned první den tohoto závodu druhé kategorie UCI se bohužel nepovedl podle představ celého týmu a absence v rozhodujících únicích znamenala časovou ztrátu nabranou hned po první etapě. I tentokrát se první etapa vybrala svou daň v v podobě nervozity a častých pádů v pelotonu....

Celá aktualita >>


Zvětšit16. 4. 2012

HSK team & Dobrušský pohár – časovka v Pohoří

 

Dobrušský pohár – časovka v Pohoří V neděli v Pohoří odstartoval tradičním prologem Dobrušský pohár 2012. DP a především tato časovka je některými brána jako takové neoficiální mistrovství kontinentu, a tak i přes nepříznivou předpověď se sešla slušná sestavička. Ačkoliv to podle předpovědi nevypadalo, nakonec na trati nespadla ani kapka, a závod proběhl na suchu! Za toto si zaslouží pochvalu pořadatelský tým. Vybrat trasu časovky na suchém místě, když všude kolem lije, navíc první část z kopce a druhou po větru, tak to už je velká marketingová hra.

Celá aktualita >>


Zvětšit10. 4. 2012

Shrnutí vystoupení našich dráhařů v Melbourne v tisku

Vážený sportovní příteli / přítelkyně,zasílám odkazy na webové stránky brněnského deníku, kde najdeš reportáže z právě ukončeného MS od sportovního redaktory pana Jaroslava Káry.

 

Celá aktualita >>


Zvětšit8. 4. 2012

druhý a třetí den v Melbourne

Včera byl na programu MS 1km s pevným startem, ke kterému jsme vzhlíželi s mírným optimismem. Filip Ditzel dosáhnul času 1.03.525s, čímž o půl vteřiny vylepšil svůj čas z únorového SP v Londýně, stačilo to však pouze na 17.místo. Pokud by Filip zopakoval svůj čas z prosincového SP v Cali, který byl zároveň českým rekordem, skončil by na 6. místě. Bohužel Filipa nezastihnul šampionát v optimální formě.

Celá aktualita >>


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40  >>

Novinky emailem

Máte-li zájem o zasílání technických novinek a aktualit, vyplňte prosím Váš email:


Registrace do eShopu (B2B)

Katalog produktů