Aktuality ze závodů - Kastar - Mavic, servis zapletených kol Mavic, kola, ráfky, pláště, galusky, tretry, cyklistické přilby, paprsky, vzdělávání mechaniků, Bike akademie

Úvodní strana

Aktuality ze závodů

Zvětšit

Jarmila Machačová je mistryní světa v bodovačce

Jarmila potvrdila, že její loňské výsledky nebyly náhodné. Suveréně ovládla bodovačku a zvítězila. Jarmila a celý tým Dukla Praha jezdí již mnoho let loukotě Mavic IO a disky COMETE. V každodenním tréninku a na silničních závodech jezdí Ksyrium SL a Cosmic Carbone SL .

v tomto odkazu je video

Zvětšit7. 2. 2013

Jeden náš kamarád handbiker maká v zimě na běžkách

Foto je aktuální přímo z dějiště MS v Biatlonu v Novém městě. Petr Boháček je prostě borec v každém počasí.

Celá aktualita >>

Zvětšit23. 1. 2013

Tomáš Slavík zvítězil na Downmall

Jezdec týmu R.S.P , který sedlá již několik sezon zapletená kola Crossmax ST a SX potvrdil již potřetí svojí suverenitu. Tomáš Slavík dokázal již potřetí zvítězit na závodě Downmall, který se jel opět v nákupních centru Arkády Pankrác, kde si Slavík poradil s českou špičkou. Slavík zvítězil v každé ze svých závodních jízd a za obrovské podpory diváků zvítězil i v té nejdůležitější finálové jízdě. "Řekl bych .....

ceník s objednávkovým listem podzim-zima 2017/2018

Zvětšit21. 1. 2013

Tomáš Bábek 200m za 9,91 v Mexiku !!!

Sprinter Dukly Brno Tomáš Bábek,přepsal historii českého sprintu.Jako první Čech se dostal na 200m pod 10 vteřin .

Dukla Brno jezdí již tradičně kola a loukotě MAVIC a dráhové galusky VITTORIA .

Podrobnosti najdete v příspěvku  bosse brněnských sprinterů Sváti Buchty na jejich webu ZDE

Zvětšit
Zvětšit19. 11. 2012

Ve skotském Glasgow skončil v neděli světový pohár v dráhových discplínách . Sprinterům brněnské Dukly se dařilo .  Sprinteři jezdí zapletená kola a disky Mavic a galusky Vittoria . Více informací je na jejich webu  zde

Zvětšit28. 8. 2012

Medailové žně pro MAVIC na OH v Londýně !!!

Na Mavic zapletených kolech brali dráhaři 90% všech medailí !  V MTB crosscountry dvě medaile díky  Američance Georgia Gould a Italovi Marco Aurelio Fontanovi ! Na kolech Mavic dominovali i triatlonisté ! Bratři Brownleeové z Anglie brali zlato a bronz a v ženách zlato Švýcarka Nicola Spirig a bronz Australanka Erin Densham . Přehled produktů mavic ,které medailisté na olympiádě požívali najdete ZDE .

Zvětšit

Alpine Pro Author team a jejich práce s dětmi

Tým Alpine Pro Author má své jezdce v hlavních dspělých kategoriích ,ale hlavně se v posledních letech zaměřil na práci s dětmi . Šéf stáje Pepa Hladík nám poslal odkaz kde se dozvíte mnohem více jak s dětmi pracují.

...rychlost...spolehlivost v záběru a brždění...odolnost proti defektům.... to jsou hlavní vlastnosti bezdušových plášťů G E A X !!! Kvalitu prověřili jezdci týmu  Alpine Pro -Author na prestižním podzimním maratonu Nova Author Cup . Václav Ježek zvítězil a jeho týmový kolega Honza Strož dojel na druhém místě ,když na cílové pásce přespurtoval Honzu Hrušku . Více  v AKTUALITY ZE ZÁVODŮ

Zvětšit

Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40  >>