Aktuality ze závodů - Kastar - Mavic, servis zapletených kol Mavic, kola, ráfky, pláště, galusky, tretry, cyklistické přilby, paprsky, vzdělávání mechaniků, Bike akademie

Úvodní strana

Aktuality ze závodů

Zvětšit

Aktuality z dráhové sprinterské stáje Dukla Brno

 

na níže uvedeném odkazu najdete reportáž z víkendových závodů, kterých jsme se zúčastnili. Byl to první letošní test po dvouměsíční tvrdé přípravě a nedopadlo to vůbec špatně. http://www.duklabrnosprint.cz/ I náš další program bude velmi náročný.Skupina Elite a U23 budou pokračovat na 3 bahn tourné v Německu ve dnech 18. - 20.5., dále 27. - 29.5.  memoriál Lesnikova na velodromu v Krylatském v Moskvě.Junioři odjíždí na mezinárodní závody do belgického Gentu a to ve dnech 25. - 26.5. Svatopluk Buchta


Zvětšit14. 5. 2013

Jarda Brynda vyhrál mistrovství Katalánska v dlouhém triatlonu

Jarda otestoval kola Mavic  - Cosmic Carbone SL a disk Comete - obutá galuskami Vittoria s novým dezénem IsoGrip. Výsledky jsou v odkazu . Jarda letos sedlá nově i speciální aero-rám od brněnského PELLSu .

cílové video ZDE .   http://jarda.brynda.net/ironcat13.html


 


Zvětšit

Na letošní první ,,grand tour", kterou je GIRO ITALIA startoval i tým GARMIN-SHARP , který již několik let testuje a podílí se na vývoji carbonových kol MAVIC. V kategorii PRO TOUR jezdí na Mavicu i team KATUSHA . Týmy jezdí modely Cosmic Carbon Ultimate, Cosmic Carbone SLRR-SYS SLR, Cosmic Carbone 80 a v časovkách přední loukoť IO a zadní disk Comete.   


Zvětšit2. 5. 2013

Vítězství Václava Ježka na Ratibořickém MTB maratonu

 

Nedělní závod startující v centru Jestřebích hor ve městě Úpice a vedoucí například Národní přírodní památkou Babiččino údolí v blízkosti historického centra Ratibořic byl pro IVAR CS - AUTHOR TEAM velmi úspěšný. Prosadili se zde nejen dospělí, ale i junioři. Hlavní závod ovládli borci našeho týmu, protože záhy po startu odjela tříčlenná skupina s Václavem Ježkem, Martinem Řehákem a Martinem Splítkem. Vedoucí trio si udržovalo po celý závod dostatečný náskok před svými pronásledovateli a až v závěru si to naši bikeři rozdali mezi sebou. Pro vítězství si nakonec zkušeně dojel Václav Ježek, před Martinem Splítkem a Martinem Řehákem. Oba Martinové pak ovládli kategorii M20. V dětských kategoriích se to našimi dresy na stupních vítězů jen hemžilo. V kategorii Žáci 1 obsadili druhé a třetí místo Tomáš Ježek a Josef Hladík a v kategorii Žákyně 1 zvítězila Kristýna Zemanová před Lucií Blechovou. Prvenství v Přípravce děvčat uhájila Kateřina Hladíková před Justýnou Kolářovou.

Celá aktualita >>


Zvětšit30. 4. 2013

První závod Kolo pro život opět v Brdech i pro tým IVAR CS – AUTHOR TEAM

Další ročník seriálu závodů horských kol Kolo pro život zahájen. Už po několikáté vše začalo v Brdských lesích, kde se tradičně sjíždí skvělá konkurence. Jména jako Kristián Hynek, Pavel Boudný nebo Václav Ježek hovoří za vše. O velké oblibě tohoto závodu vypovídá i počet startujících, který letos překročil hodnotu 1400 účastníků. Venca Ježek , Jan Strož a další členové týmu letos rozšířili sortiment našich produktů o přilby Mavic . Samozřejmě o top model  PLASMA SLR ve žluté barvě Mavicu . Členové týmu tak jezdí zapletená kola Crossmax SLR i ST  29" obuté na bezdušovky GEAX TNT , dále tretry FURY a zmíněné přilby . Tretry se po 3 letech testování osvědčili a tak jsme zvědaví jak budou sedět přilby. Mavic již chystá na další sezonu i pedály ve spolupráci s francouzským TIME. .....Brdy jsou typické pořádným kopcem prakticky hned po startu, kde si všichni startující prověří fyzickou připravenost na závod, a kde se postupně rozdrobí celý balík cyklistů na menší skupiny. Na čele tentokráte vznikla silná čtveřice, ve které nechyběl Václav Ježek.

Celá aktualita >>


Zvětšit25. 4. 2013

Tomáš Slavík dokázal zvítězit na jeho prvním fourcrossovém závodě této sezóny v Anglii, kde si poradil s britskou špičkou na závodě British 4X series.

 

Tomáš jako týmový jezdec RSP stále jezdí zapletená kola MAVIC . V tomto závodě model Crossmax ST . Nově vybudovaná trať ve Falmouthu je momentálně nejlepší tratí v Anglii, která obsahuje všechny prvky, který by měla správná 4X trať obsahovat a už jen tento fakt dával znát, že se budou na trati rozpoutávat velké souboje. Tomáš Slavík si ve všech jízdách poradil poměrně snadno s anglickou špičkou, ale finále se rozjel velký souboj s národním šampiónem Scottem Beaumontem o celkové vítězství. Slavík celou trať vedl a Beaumont na něj na kluzké trati nepříjemně dotíral. V cíli bylo pak pořadí Slavík, Beaumont, Lacey a Will Evans.

Celá aktualita >>


Zvětšit

Jarda Brynda zazářil na novém stroji : samozřejmě s Mavicem a Vittorií !!!

Trať : 26km časovka + 10,1km běh  Umístění: 2. místo  Pocit: VELMI SPOKOJENÝ 
Zdravím 
Opět po roce jsem se vrátil na KOL-JU. Bylo potřeba ošahat nový materiál od mých sponzorů. V letošním roce jsem uzavřel spolupráci s další českou firmou - PELLS. Na časovky mám základ PELLS STORM + sadu DURA ACE + kola MAVIC. 

Celá aktualita >>


Zvětšit15. 4. 2013

Venca Ježek vyhrál Partners 50 Podralsko

 

 První start v nové přilbě Mavic PLASMA SLR a tretrách FURY  zakončil Václav Ježek vítězstvím.  Více v komentáři Pepy Hladíka:  Tak už je to tady. Po dlouhé zimě vstupuje náš tým do sedmé sezóny! Přes zimu jsme prošli pár změnami, tou hlavní je název : IVAR CS – AUTHOR TEAM. Všem sponzorům děkujeme, že nám umožnili pokračovat dál! A hned jsme začali vítězně. V sobotu se jel už tradiční jarní závod Partners 50 Podralsko, kterého se zúčastnili jak dospělí, tak děti. V závodě dospělých si naši borci vedli parádně. Brzy po startu nastoupil Venca Ježek a sólovou jízdou vybojoval první letošní vítězství. Za Vencou se utvořila trojice pronásledovatelů, ve které byl i náš Jan Strož. Ten nakonec po problému s pedálem dojel čtvrtý. Za ním přivedl do cíle další skupinu Franta Klouček, který tak vybojoval páté místo. ......

Celá aktualita >>


Zvětšit2. 4. 2013

Pozdrav od neslyšících cyklistů ze soustředění

 

Naše pětice neslyšících cyklistů z SK SKIVELO se začátkem března vypravili do teplých destinacích najíždět kvalitní kilometry pro dostatečnou přípravu na letošní Deaflympiádu v Sofii. Tréninkový kemp probíhal přímo na Mallorce, kde jezdí trénovat řada dalších významných cyklistů, jako například Jirka Ježek. Takto najíždět kilometry v objemových dávkách bylo v Česku nemožné, protože neustále panovalo velmi studené počasí. Na Mallorcu nejdřív dorazila tříčlenná skupina v sestavě Pavel Pastrnek, David Studýnka a Roman Dohnal, kteří přiletěli 6.3. a zůstávali do 20.3. 2013. Další cyklisté František Kocourek, Jan Čapek a jeden navíc slyšící cyklista Radomír Míček přiletěli na pozdější termín a to od 14. 3 do 24. 3. 2013. V průběhu celého soustředění bylo počasí teplotně mírně podprůměrné, ale přesto se jím podařilo tréninky zvládnout ve velkých objemových dávkách. První skupina, která zde strávila 14dní, najela zhruba 1850km a druhá skupina během 9dnů najela 1300km. Kluci se moc nešetřili, protože věděli, že po návratu domu budou stále bojovat s velmi chladným počasím a nebudou mít šanci dále pokračovat v objemové tréninkové přípravě. Celkově byla příprava velmi vydařená a kvalitní, takže kluci se budou určitě nadále výkonnostně rozvíjet, aby byli optimálně připraveni pro letošní Deaflympiádu.

 P.S. Mne to moz mrzi, ze jsem spatne poslal slunicko (jaro) k nam, kdyz u nas jeste neobjevilo jaro. Priste musim poradne zabalit slunicko a poslu poradne do Ceska...

 A taky bych chtel znova zpatky, kde jsou vyborne podminky na svih nez u nas

 Prijemny den

 Roman


Zvětšit6. 3. 2013

Tomáš Slavík zvítězil v závodě FORUM DualMall

Mavic Crossmax ST  / info o produktu zde/ opět Tomáše spolehlivě podrželi v přímé finalové jízdě proti Michalu Prokopovi. Více nformací je příspěvku přímo od Tomáše. 

 

Tomáš Slavík zvítězil v závodě FORUM DualMall, který se jel v nákupním centru FORUM v Liberci. Za účasti kvalitních českých i zahraničních riderů si tento druh závodu odjel svoji světovou premiéru, která stála opravdu za to!Celý nápad vzešel od party z Eastern Gravity a realizace takového eventu nebyla nic jednoduchého. Co se týče tratě, tak nic většího ještě nikdy nebylo k vidění v obchodních centrech a tak si trať svým vzhledem vydobyla respekt od všech riderů. K vidění byly skoky přes sety schodu, skoky 6m do patra a 6m z patra nebo například přeskok automobilu VW Amarok. Vzhledem k opravdu velké náročnosti tratě jsme museli udělat před závodem úpravu a trať o jednu rovinku zkrátit. Nic to ovšem ....

Celá aktualita >>


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40  >>

Novinky emailem

Máte-li zájem o zasílání technických novinek a aktualit, vyplňte prosím Váš email:


Registrace do eShopu (B2B)

Katalog produktů