Aktuality ze závodů - Kastar - Mavic, servis zapletených kol Mavic, kola, ráfky, pláště, galusky, tretry, cyklistické přilby, paprsky, vzdělávání mechaniků, Bike akademie

Úvodní strana

Aktuality ze závodů

Zvětšit

Na letošní první ,,grand tour", kterou je GIRO ITALIA startoval i tým GARMIN-SHARP , který již několik let testuje a podílí se na vývoji carbonových kol MAVIC. V kategorii PRO TOUR jezdí na Mavicu i team KATUSHA . Týmy jezdí modely Cosmic Carbon Ultimate, Cosmic Carbone SLRR-SYS SLR, Cosmic Carbone 80 a v časovkách přední loukoť IO a zadní disk Comete.   


Zvětšit2. 5. 2013

Vítězství Václava Ježka na Ratibořickém MTB maratonu

 

Nedělní závod startující v centru Jestřebích hor ve městě Úpice a vedoucí například Národní přírodní památkou Babiččino údolí v blízkosti historického centra Ratibořic byl pro IVAR CS - AUTHOR TEAM velmi úspěšný. Prosadili se zde nejen dospělí, ale i junioři. Hlavní závod ovládli borci našeho týmu, protože záhy po startu odjela tříčlenná skupina s Václavem Ježkem, Martinem Řehákem a Martinem Splítkem. Vedoucí trio si udržovalo po celý závod dostatečný náskok před svými pronásledovateli a až v závěru si to naši bikeři rozdali mezi sebou. Pro vítězství si nakonec zkušeně dojel Václav Ježek, před Martinem Splítkem a Martinem Řehákem. Oba Martinové pak ovládli kategorii M20. V dětských kategoriích se to našimi dresy na stupních vítězů jen hemžilo. V kategorii Žáci 1 obsadili druhé a třetí místo Tomáš Ježek a Josef Hladík a v kategorii Žákyně 1 zvítězila Kristýna Zemanová před Lucií Blechovou. Prvenství v Přípravce děvčat uhájila Kateřina Hladíková před Justýnou Kolářovou.

Celá aktualita >>


Zvětšit30. 4. 2013

První závod Kolo pro život opět v Brdech i pro tým IVAR CS – AUTHOR TEAM

Další ročník seriálu závodů horských kol Kolo pro život zahájen. Už po několikáté vše začalo v Brdských lesích, kde se tradičně sjíždí skvělá konkurence. Jména jako Kristián Hynek, Pavel Boudný nebo Václav Ježek hovoří za vše. O velké oblibě tohoto závodu vypovídá i počet startujících, který letos překročil hodnotu 1400 účastníků. Venca Ježek , Jan Strož a další členové týmu letos rozšířili sortiment našich produktů o přilby Mavic . Samozřejmě o top model  PLASMA SLR ve žluté barvě Mavicu . Členové týmu tak jezdí zapletená kola Crossmax SLR i ST  29" obuté na bezdušovky GEAX TNT , dále tretry FURY a zmíněné přilby . Tretry se po 3 letech testování osvědčili a tak jsme zvědaví jak budou sedět přilby. Mavic již chystá na další sezonu i pedály ve spolupráci s francouzským TIME. .....Brdy jsou typické pořádným kopcem prakticky hned po startu, kde si všichni startující prověří fyzickou připravenost na závod, a kde se postupně rozdrobí celý balík cyklistů na menší skupiny. Na čele tentokráte vznikla silná čtveřice, ve které nechyběl Václav Ježek.

Celá aktualita >>


Zvětšit25. 4. 2013

Tomáš Slavík dokázal zvítězit na jeho prvním fourcrossovém závodě této sezóny v Anglii, kde si poradil s britskou špičkou na závodě British 4X series.

 

Tomáš jako týmový jezdec RSP stále jezdí zapletená kola MAVIC . V tomto závodě model Crossmax ST . Nově vybudovaná trať ve Falmouthu je momentálně nejlepší tratí v Anglii, která obsahuje všechny prvky, který by měla správná 4X trať obsahovat a už jen tento fakt dával znát, že se budou na trati rozpoutávat velké souboje. Tomáš Slavík si ve všech jízdách poradil poměrně snadno s anglickou špičkou, ale finále se rozjel velký souboj s národním šampiónem Scottem Beaumontem o celkové vítězství. Slavík celou trať vedl a Beaumont na něj na kluzké trati nepříjemně dotíral. V cíli bylo pak pořadí Slavík, Beaumont, Lacey a Will Evans.

Celá aktualita >>


Zvětšit

Jarda Brynda zazářil na novém stroji : samozřejmě s Mavicem a Vittorií !!!

Trať : 26km časovka + 10,1km běh  Umístění: 2. místo  Pocit: VELMI SPOKOJENÝ 
Zdravím 
Opět po roce jsem se vrátil na KOL-JU. Bylo potřeba ošahat nový materiál od mých sponzorů. V letošním roce jsem uzavřel spolupráci s další českou firmou - PELLS. Na časovky mám základ PELLS STORM + sadu DURA ACE + kola MAVIC. 

Celá aktualita >>


Zvětšit15. 4. 2013

Venca Ježek vyhrál Partners 50 Podralsko

 

 První start v nové přilbě Mavic PLASMA SLR a tretrách FURY  zakončil Václav Ježek vítězstvím.  Více v komentáři Pepy Hladíka:  Tak už je to tady. Po dlouhé zimě vstupuje náš tým do sedmé sezóny! Přes zimu jsme prošli pár změnami, tou hlavní je název : IVAR CS – AUTHOR TEAM. Všem sponzorům děkujeme, že nám umožnili pokračovat dál! A hned jsme začali vítězně. V sobotu se jel už tradiční jarní závod Partners 50 Podralsko, kterého se zúčastnili jak dospělí, tak děti. V závodě dospělých si naši borci vedli parádně. Brzy po startu nastoupil Venca Ježek a sólovou jízdou vybojoval první letošní vítězství. Za Vencou se utvořila trojice pronásledovatelů, ve které byl i náš Jan Strož. Ten nakonec po problému s pedálem dojel čtvrtý. Za ním přivedl do cíle další skupinu Franta Klouček, který tak vybojoval páté místo. ......

Celá aktualita >>


Zvětšit2. 4. 2013

Pozdrav od neslyšících cyklistů ze soustředění

 

Naše pětice neslyšících cyklistů z SK SKIVELO se začátkem března vypravili do teplých destinacích najíždět kvalitní kilometry pro dostatečnou přípravu na letošní Deaflympiádu v Sofii. Tréninkový kemp probíhal přímo na Mallorce, kde jezdí trénovat řada dalších významných cyklistů, jako například Jirka Ježek. Takto najíždět kilometry v objemových dávkách bylo v Česku nemožné, protože neustále panovalo velmi studené počasí. Na Mallorcu nejdřív dorazila tříčlenná skupina v sestavě Pavel Pastrnek, David Studýnka a Roman Dohnal, kteří přiletěli 6.3. a zůstávali do 20.3. 2013. Další cyklisté František Kocourek, Jan Čapek a jeden navíc slyšící cyklista Radomír Míček přiletěli na pozdější termín a to od 14. 3 do 24. 3. 2013. V průběhu celého soustředění bylo počasí teplotně mírně podprůměrné, ale přesto se jím podařilo tréninky zvládnout ve velkých objemových dávkách. První skupina, která zde strávila 14dní, najela zhruba 1850km a druhá skupina během 9dnů najela 1300km. Kluci se moc nešetřili, protože věděli, že po návratu domu budou stále bojovat s velmi chladným počasím a nebudou mít šanci dále pokračovat v objemové tréninkové přípravě. Celkově byla příprava velmi vydařená a kvalitní, takže kluci se budou určitě nadále výkonnostně rozvíjet, aby byli optimálně připraveni pro letošní Deaflympiádu.

 P.S. Mne to moz mrzi, ze jsem spatne poslal slunicko (jaro) k nam, kdyz u nas jeste neobjevilo jaro. Priste musim poradne zabalit slunicko a poslu poradne do Ceska...

 A taky bych chtel znova zpatky, kde jsou vyborne podminky na svih nez u nas

 Prijemny den

 Roman


Zvětšit6. 3. 2013

Tomáš Slavík zvítězil v závodě FORUM DualMall

Mavic Crossmax ST  / info o produktu zde/ opět Tomáše spolehlivě podrželi v přímé finalové jízdě proti Michalu Prokopovi. Více nformací je příspěvku přímo od Tomáše. 

 

Tomáš Slavík zvítězil v závodě FORUM DualMall, který se jel v nákupním centru FORUM v Liberci. Za účasti kvalitních českých i zahraničních riderů si tento druh závodu odjel svoji světovou premiéru, která stála opravdu za to!Celý nápad vzešel od party z Eastern Gravity a realizace takového eventu nebyla nic jednoduchého. Co se týče tratě, tak nic většího ještě nikdy nebylo k vidění v obchodních centrech a tak si trať svým vzhledem vydobyla respekt od všech riderů. K vidění byly skoky přes sety schodu, skoky 6m do patra a 6m z patra nebo například přeskok automobilu VW Amarok. Vzhledem k opravdu velké náročnosti tratě jsme museli udělat před závodem úpravu a trať o jednu rovinku zkrátit. Nic to ovšem ....

Celá aktualita >>


Zvětšit

Jarmila Machačová je mistryní světa v bodovačce

Jarmila potvrdila, že její loňské výsledky nebyly náhodné. Suveréně ovládla bodovačku a zvítězila. Jarmila a celý tým Dukla Praha jezdí již mnoho let loukotě Mavic IO a disky COMETE. V každodenním tréninku a na silničních závodech jezdí Ksyrium SL a Cosmic Carbone SL . 

v tomto odkazu je video 


Zvětšit7. 2. 2013

Jeden náš kamarád handbiker maká v zimě na běžkách

Foto je aktuální přímo z dějiště MS v Biatlonu v Novém městě. Petr Boháček je prostě borec v každém počasí.

Celá aktualita >>


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40  >>

Novinky emailem

Máte-li zájem o zasílání technických novinek a aktualit, vyplňte prosím Váš email:


Registrace do eShopu (B2B)

Katalog produktů