Aktuality ze závodů - Kastar - Mavic, servis zapletených kol Mavic, kola, ráfky, pláště, galusky, tretry, cyklistické přilby, paprsky, vzdělávání mechaniků, Bike akademie

Úvodní strana

Aktuality ze závodů

Zvětšit

Mistrovství světa – Nový Zéland 2013 Romana Labounková

 

Vrchol sezony v BMX absolvovala Romana Labounková společně s ostatními elitními závodnicemi na světovém šampionátu na Novém Zélandu. Na krátké trati, která byla postavena v aucklandské Vector Areně si Romana první den v time trialu, který se jen na dvě kola vyjela 13. pozici. Jako jediná češka se tedy prosadila mezi 16 nejrychlejších elitních závodnic. 

Celá aktualita >>


Zvětšit

Megavalanche a Mountain of Hell jedním dechem

 

Tyhle dva největší a nejtěžší DH Marathony s hromadným startem jsem měl v merku už asi rok. Řikal sem si, že to bude takovej vrchol sezóny a musim uznat, že jak se závody blížily, začínal sem se trochu bát.Do dnešního dne jsem byl nepoznamenán zkušenostma s hromadným startem 700 střelců, s převýšením závodu téměř 3 000m, s jízdou po ledovci, která rychlostí atakuje a překračuje 100km/hod, a ani těžkym technickým sjezdem trvajícím cca 35min!!! To všechno v jedné závodní jízdě!První z těchdle dvou závodů, Megavalanche, se konal v lyžařským středisku Alpe d'Huez a na start závodu se postavilo téměř 1500 riderů. Trať kvalifikace měla převýšení 2070m a jela se něco kolem 20-22min+-. Startovalo se v 15-ti vlnách po cca 100 lidech a 23 nejrychlejších postupovalo do finále Megavalanche, zbytek do nižších závodů Megavalanche Challengers a Megavalanche Amateurs. Tady ve finále už se jezdily zla po 345 zabijácích.-)

Celá aktualita >>


Zvětšit

Zvětšit

Zvětšit12. 7. 2013

Jarda Brynda byl 33 v elitě na Ironmanovi ve Frankfurtu

jak Jrda okomentoval závod najdete zde

Celá aktualita >>


Pavel Čep - ostřílený sjezdař , bez problémů skočil do nastupující disciplíny ENDURO  . Hned obul kola Mavic Crossmax SX a pláště GEAX vytvořené speciálně pro tuto disciplínu. Dohodli jsme se na spolupráci a testování nové kompletní řady ENDURO od Mavicu . Průběžně vás budeme o jeho pocitech a zážitcích v terénu informovat .

Zvětšit

Zvětšit

Bezkonkurenční Tomáš Slavík

Tomáš Slavík,  jezdící již několik sezón na kolech MAVIC, si z Anglie dováží další dva cenné kovy a průběžně první pozici v celkovém pořadí dvou nejvyšších fourcrossových soutěží. Slavík dokázal zvítězit jak na Euro 4X series v Harthillu, tak i na 4X Pro Tour ve Fort William. Ve všech závodech dokázal zvítězit jak v kvalifikaci, tak i ve všech svých jízdách. Momentálně nejvýše postavený jezdec UCI světového rankingu tímto potvrzuje svoji famózní formu.

Celá aktualita >>


Zvětšit10. 6. 2013

Ježek a Strož mezi prvními čtyřmi na Orlíku

Ani povodně nezastavily organizátory před uspořádáním tradičního závodu Kola pro život na Orlíku. Počasí se v sobotu umoudřilo a lehce pozměněná trať byla i přes bahnité úseky sjízdná. Dva elitní jezdce v první pětce a dvě vyhrané kategorie byl solidní počin Ivar CS – Author Teamu.Už od startu bylo celkem jasné, kdo bude u Orlické přehrady tvrdit muziku. Oba „eliťáci“ formace České spořitelny Boudný, Ulman rozjeli takové tempo, kterému dokázali  čelit pouze naši borci Jan Strož a Václav Ježek a s nimi ještě Jan Jobánek (EP Energy Merida Biking Team). První, kdo si z této skupiny vystoupil, byl Václav Ježek, který neudržel krok a musel si zvolnit.

Celá aktualita >>


Zvětšit

V neděli se podařilo jak počasí ,tak vždy dobře zorganizovaný silniční maraton SUDETY pod taktovkou Tomáše Čady z Teplic nad Metují . Náš servisní vůz vybavený zapletenými koly MAVIC s plášti i galuskami VITTORIA byl yvužitý do posledního rezervního  kola. Vezli jsme 6 zadních a 6 předních kol . Nejvíce defektů bývá právě u hromadných startů . V prvních 10 minutách závodu jsme měnili hned 7 kol. Celkem jsme nakonec použili 12 kol.  Všichni přijeli do cíle bez dalšího defektu . Krátké video ze startovní stmosféry je ZDE .


Zvětšit

Králem Šumavy se stal Václav Ježek

 

Václav Ježek obhájil královský titul bikerské verze klatovského závodu. Letošní ročník charakteristický bahenními lázněmi byl plně v režii IVAR CS – AUTHOR týmu. Tým testuje v tvrdých závodních podmínkách produkty MAVIC a GEAX.  Klatovské náměstí i přes nepřízeň počasí a podmínek na trati přivítalo necelých devatenáct set nadšených cyklistů. Dvacátý ročník tohoto závodu se jel jako memoriál Františka Šraita, zesnulého zakladatele Krále Šumavy.

           

Celá aktualita >>


Starší články: <<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40  >>

Novinky emailem

Máte-li zájem o zasílání technických novinek a aktualit, vyplňte prosím Váš email:


Registrace do eShopu (B2B)

Katalog produktů